Górnik Łęczna zaprezentował plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół dowodzony przez Kamila Kieresia zamierza rozegrać pięć sparingów. Beniaminek Fortuna 1 ligi do zajęć wróci 5 stycznia.


Górnik Łęczna we wtorek 5 stycznia, rozpocznie przygotowania do piłkarskiej wiosny w Fortuna 1 lidze. Dzień później natomiast, drużyna przejdzie testy szybkości, mocy i siły. Podopieczni Kamila Kieresia w planach mają pięć sparingów oraz zamierzają trenować głównie na własnych obiektach. Na ten moment znani są trzej sparingpartnerzy zespołu zielono-czarnych. Drużyna pierwszą grę kontrolną rozegra ze Stalą Rzeszów, która odbędzie 16 stycznia w Lubartowie.

Zespół z Lubelszczyzny w planach ma także mecz z drugoligową Pogonią Siedlce, który także zostanie rozgrany w Lubartowie. Ponadto ekipa zielono-czarnych zmierzy się z grającą szczebel niżej Chełmianką Chełm, a to spotkanie odbędzie się w Łęcznej. Górnik ponadto zamierza rozegrać jeszcze dwa sparingi, które mają się odbyć 3 oraz 7 lutego. Drużyna rundę wiosenną zainauguruje w weekend 27-28 lutego, a na inauguracje czeka ją mecz wyjazdowy z GKS-em Bełchatów.

Plan przygotowań Górnika Łęczna: 

5 stycznia - pierwszy trening 

6 stycznia - testy szybkości, mocy i siły 

16 stycznia, godz. 13:00 - sparing ze Stalą Rzeszów (Lubartów) 

23 stycznia, godz. 11:00 - sparing z Pogonią Siedlce (Lubartów) 

30 stycznia - sparing z Chełmianką Chełm (Łęczna) 

3 lutego - sparing (rywal do potwierdzenia) 

7 lutego - sparing (rywal do potwierdzenia)


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.