Choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała sportowe plany na lato 2020, bo nie odbędą się Mistrzostwa Europy oraz Igrzyska Olimpijskie, to fani zakładów bukmacherskich nie będą narzekać. W miesiącach czerwiec - sierpień zostaną dokończone rozgrywki najlepszych lig europejskich - w tym Ligi Mistrzów. Jak mawia klasyk: co się odwlecze, to nie uciecze.

W maju rozgrywki wznowiła Bundesliga i polska Ekstraklasa, a w czerwcu do gry powrócą piłkarze Serie A, Primera Division i Premier League. W każdej z tych lig postanowiono dokończyć sezon 2019/2020. Co więcej, jak wynika z informacji podawanych przez UEFA w pełni zostaną ukończona także rozgrywki pucharowe, czyli Champions League i Europe League.

Jak widać okres lockdownu w piłce nożnej powoli dobiega końca. Na taki stan rzeczy ręce zacierają bukmacherzy, dla których zakłady na futbol stanowią 70% oferty. Dla użytkowników zakładów sportowych piłka nożna to główna dyscyplina do typowania. To także główny sport, na który bukmacherzy oferują bonusy i promocje prezentowane m.in. przez portal bonuspedia.pl. Każda z lig musi rozegrać po kilkanaście kolejek, co oznacza, że latem niemalże codziennie będzie odbywać się mecz na europejskim stadionie!


Obecnie z ofercie największych legalnych bukmacherów (STS i Fortuna) już teraz znaleźć można aktualne kursy na spotkania Bundesligi, Ekstraklasy 1. ligi polskiej i 1. ligi portugalskiej. Kwestia czasu aż w zakładach bukmacherskich online pojawią się kursy na pozostałe ligi piłkarskie oraz zwycięzców poszczególnych rozgrywek.

Kiedy wystartują najlepsze ligi?

La Liga - 11 czerwiec 2020
Serie A - 20 czerwiec 2020
Premier League - 17 czerwiec 2020

Gra toczyć się będzie nie tylko w najlepszych ligach, ale także tych mniej popularnych. Już teraz można obstawiać rozgrywki czeskiej, austriackiej i duńskiej 1. ligi. Co więcej - w każdym kraju dochodzi także rywalizacji o puchar m.in. Coppa Italia (Włochy) czy Puchar Króla (Hiszpania).

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.