Prawdziwy kibic będzie oglądać wszystkie spotkania ukochanej drużyn, jednak okazjonalny widz niektóre mecze ogląda jedynie dla ujrzenia w akcji konkretnego zawodnika. Część oglądających również na konkretnych zawodników stawia zakłady w Superbet, wierząc w ich niezawodność. Które transfery w świecie polskiego futbolu odbiły się największym echem wśród kibiców i w mediach w zeszłym roku? Przyjrzyjmy się kilku ruchom transferowym nieco bliżej.

Niepewność w sprawie Franka Castanedy

Swego czasu wiele mówiło się o transferze kolumbijskiego napastnika, Franka Castanedy. Z początkiem tego roku, kiedy skończył się jego kontrakt z klubem Sheriff Tyraspol, zaczęło mówić się o przejściu tego dwudziestosiedmioletniego zawodnika do Legii Warszawa. Ostatecznie jednak piłkarz znalazł się w Warcie Poznań. Także Górnik Zabrze był zainteresowany współpracą z tym zawodnikiem. Fani dobrej piłki mogą już się cieszyć na przyszłe zakłady w Superbet – zapowiada się naprawdę dobra druga część sezonu, ponieważ tacy gracze, jak Kolumbijczyk, z pewnością podniosą poziom ligi.

Widzew Łódź szuka wzmocnienia drużyny

Również w Widzenie Łódź zapowiadało się na zmiany. Mowa tu o Alanie Czerwińskim, który w tej chwili gra na wypożyczeniu w barwach Kolejorza. W nadchodzącym sezonie Widzew będzie starał się walczyć o miejsce dla siebie w Ekstraklasie, co zdecydowanie podniesie jego atrakcyjność dla znakomitego piłkarza – obecnie – Legii Warszawa. Sam gracz przez około półtora roku bytności w Legii rozegrał pięćdziesiąt spotkań, podczas których udało mu się wbić jednego gola. Zaliczył też pięć asyst, trudno się więc dziwić, że marzący o awansie zespół myśli właśnie o jego transferze.

Nowy kurs Konoplanki

Coraz częściej mówi się również o transferze ukraińskiego piłkarza, Jewhena Konoplanki, do polskiej Ekstraklasy. Według dziennikarzy sportowych jego kandydaturę zgłoszono kilku zespołom, z których najbardziej zainteresowana okazuje się być Cracovia. Na plus dla Ukraińca można zaliczyć jego niewygórowaną stawkę za przeniesienie się do innej drużyny, a przecież to zawodnik, który przez lata był jednym z filarów swojej reprezentacji. Być może właśnie takiej zmiany potrzebuje Cracovia, aby cieszyć się zwycięstwami w kolejnym sezonie.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.