Punktualnie o godzinie 17, zostanie rozegrany zaległy mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Pogoń Siedlce na własnym obiekcie podejmie Radomiaka Radom. Oglądajcie LIVE!


Punktualnie o godzinie 17, rozpocznie się mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski, pomiędzy Pogonią Siedlce a Radomiakiem Radom. Humory w obu obozach są zgoła odmienne. Pogoń w lidze ograła Znicz Pruszków, po bramkach w samej końcówce. Radomiak natomiast w środę odrabiał zaległości i zremisował z GKS-em Tychy. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie, a jego stawką jest awans do kolejnej rundy krajowego pucharu.

Mecz pucharowe rządzą się swoimi prawami i dziś możemy spodziewać się zaciętej potyczki, a ponadto są to derby Mazowsza. Starcie jest szczególne dla Dariusza Banasika, który dość niedawno pracował w Siedlcach. Spotkanie niestety odbędzie się bez udziału kibiców, jednak nie martwcie się. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie Ipla, a link do niego znajduje się poniżej.

Fortuna Puchar Polski: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.