Spotkanie 23. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Stalą Mielec, a ŁKS-em Łódź zakończyło się zwycięstwem gości 1-0.

Stawką spotkania Stali Mielec z ŁKS-em Łódź była pozycja wicelider Fortuna 1 ligi. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek ani również strzałów ze strony zawodników ŁKS-u. Wszystkie 5 sytuacji bramkowych mieli gospodarze, lecz nie potrafili ich wykorzystać. Posiadanie piłki również było po stronie Stali. Mimo wszystko pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie śmielej do ataku wyszli goście. Co prawda większą inicjatywę mieli gospodarze, lecz to ŁKS zdobył bramkę. W 53. minucie meczu Maksymilian Rozwandowicz otworzył wynik tego meczu. W końcowej fazie dwie żółte kartki w konsekwencji czerwoną otrzymał Lukas Bielak. Gospodarze mimo, że grali z przewagą jednego zawodnika nie zdołali wyrównać przebiegu spotkania. ŁKS zwyciężył ze Stalą 1-0.

0-1 Maksymilian Rozwandowicz (53.)

Stal Mielec: Klepin - De Amo, Dobrotka, Getinger, Janoszka, Nowak, Prokić, Soljić, Spychała, Tomasiewicz (70. Mendi), Urbańczyk (82. Wroński).

ŁKS Łódź: Kolba - Bielak, Grzesik, Juraszek, Kalinowski, Kalinowski, Klimczak, Kujawa (90. Radionov), Luczak (63. Bryła), Pyrdol, Ramirez (79. Wolski), Rozwandowicz.

Żółte Karki: Tomasiewicz, Wroński - Łuczak, Bryła, Bielak, Wolski. Czerwone Kartki: Bielak. Sędzia: Robert Marciniak. Widzów: 4815.