Dziś zostanie rozegrany pierwszy mecz 10. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym to czeka nas potyczka GKS-u Tychy z GKS-em 1962 Jastrzębie! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 17:40, zostanie rozegrany mecz inaugurujący 10. kolejkę Fortuna 1 ligi pomiędzy GKS-em Tychy a GKS-em 1962 Jastrzębie. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Artura Derbina w minionej kolejce pewnie pokonali Chrobrego Głogów, natomiast jastrzębianie przegrali na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli są zielono-czarno-czerwoni, którzy zajmują 6. miejsce, z dorobkiem czternastu punktów, na co składają się 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz dwie porażki. Natomiast zespół dowodzony przez Pawła Ścieburę, aktualnie plasuje się siedemnastej pozycji, z dorobkiem jednego oczka.  

Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Potyczkę będzie można obejrzeć na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisję z tego starcia zaplanował Polsat Sport, a ponadto możecie je oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi jedynie 5 zł, a wykupić go możecie, klikając w link poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Podkarpacielive

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.