Nie wszystkie rozgrywki wojewódzkie w nadchodzący weekend nie zagrają. Normalnie zacznie forBET 4 liga warmińsko-mazurska, bowiem wszystkie kluby spełniają warunki określone w rozporządzeniu.


Rozgrywki w kolejnych województwach są zawieszane. Dziś dołączyły do tego grona Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej oraz Lubelski Związek Piłki Nożnej. Niektóre ligi jednak w najbliższy weekend będą grać normalnie. Taką jest forBET 4 liga warmińsko-mazurska. Tym samym kluby już 20 marca wracają na ligowe boiska.

Jak czytamy, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przez ostatnie dni wspólnie z klubami pracował nad możliwością startu rundy wiosennej w rozgrywkach forBET 4 ligi w zgodzie z zapisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Ostatecznie wszystkie kluby forBET 4 ligi warmińsko-mazurskiej spełniają warunki określone w rozporządzeniu, więc w sobotę 20 marca te wracają na boiska. Wszystkie mecze odbywają się bez udziału publiczności. Spotkania będzie można zobaczyć w Internecie, gdzie kluby, podobnie jak w rundzie jesiennej, będą udostępniać transmisje na żywo.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.