Lider drugiej grupy trzeciej ligi nie próżnuje i już wzmacnia się pod kątem rundy wiosennej. Do niebiesko-biało-zielonych dołączyli dwaj zawodnicy, którzy jesienią regularnie grali na drugoligowym froncie.


Filip Szewczyk i Mateusz Majewski zostali nowymi zawodnikami KKS-u 1925 Kalisz. Obaj piłkarze do lidera 3 ligi gr II przenoszą się z Gryfa Wejherowo, który aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w drugiej lidze. Wspomniana dwójka była podstawowymi graczami, ekipy dowodzonej przez Łukasza Kowalskiego.

To widocznie pokazuje, o co będzie biła się wiosną kaliska drużyna. 22-letni Filip Szewczyk w rundzie jesiennej, rozegrał 17 spotkań i raz wpisał się na listę strzelców. Jeśli chodzi zaś o 25-letniego Mateusza Majewskiego, to on rozegrał 20 spotkań i zdobył pięć bramek. Ponadto umowę z klubem przedłużył Mateusz Żebrowski.


Foto: KKS 1925 Kalisz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.