Jeśli ktoś powiedział by po pierwszej połowie, że w tym meczu padnie aż 7 goli, nikt pewnie nie uwierzył by w taki scenariusz - a jednak. Rezerwy Zagłębia Lubin rozgromiły Odrę Wodzisław Śląski aż 7 do 0!

Świetne spotkanie i aż siedem strzelonych bramek padło w starciu rezerw Zagłębia Lubin z Odrą Wodzisław Śląski. W szampańskich nastrojach po tym spotkaniu mogą być gospodarze, bo tylko oni strzelali w tym spotkaniu i to aż siedmiokrotnie. Goście muszą przełknąć gorycz porażki i wyciągnąć wnioski przed kolejnymi spotkaniami.

Na pierwsze trafienie i w sumie jedyne w pierwszej części spotkania, musieliśmy dość długo czekać, bo po upływie pół godziny gry, goście wychodzili z kontrą, ale faulowany polu karnym był Oliwier Sławiński. Do rzutu karnego podszedł Patryk Kusztal i dał prowadzenie gospodarzom. Jak wspomnieliśmy było to jedyne trafienie w tej części spotkania, prawdziwa kanonada rozpoczęła się do 60. minuty

Najpierw w 55. minucie z boiska wyleciał zawodnik Odry za faul, a chwilę później Kusztal przestrzelił rzut karny. W 60. minucie Tomasz Pieńko otrzymał dobre podanie od kolegi w pole karne i bez zawahania uderzył mocno pod poprzeczkę podwyższając wynik rywalizacji.  Zdobyte trafienie napędziło gospodarzy, którzy z każdą kolejną minutą rozpędzali się co raz bardziej. 

W 66. minucie kontra gospodarzy, piłka trafiła do Jakuba Sigi, który strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. Minutę później ten sam zawodnik trafił po raz kolejny. Wysoki pressing po wznowieniu gry, odebrana piłka na połowie gości, podanie do Sigi, który sam na sam pokonuje bramkarza gości. 

Gospodarze z Lubina nie oszczędzali przyjezdnych, w 76. minucie precyzyjny strzał zza pola karnego został wybroniony przez Michała Antkowiaka, ale goalkeeper gości był bez szans przy dobitce Kacpra Zająca. W 80. minucie drugie trafienie zdobył Kusztal, który popisał się przepięknym uderzeniem po długim rogu zza linii pola karnego a wynik ustalił Rafał Adamski w 82. minucie.

Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław Śląski 7:0 (1:0)

30' 1:0 Kusztal (karny)

60' 2:0 Pieńko

66' 3:0 Siga

67' 4:0 Siga

76" 5:0 Zając

80' 6:0 Kusztal

82' 7:0 Adamski

Zagłębie II Lubin: Bieszczad - Kłudka, Lepczyński, Posmyk, Hanc, Kizyma, Pieńko, Łakomy, Sławiński, Dudziński, Kusztal

Odra Wodzisław Śląski: Antkowiak - Lalko, Wiśniewski, Gać, Krzyżok, Musiolik, Mielczarek, Wodecki, Białas, Chiliński

Foto: Zagłębie II Lubin / twitter

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.