Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę 31 marca oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszyscy nowi klienci mogą zgarnąć DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Kto może skorzystać z promocji?
Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 31 marca 2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 31 marca nie dokonali żadnego depozytu.
 
Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?
Zrób w dniu 31 marca pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.
 
Jakie kanały gry obejmuje promocja?
Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?
Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?
Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.