Specjalnie z okazji gali KSW 64, która odbędzie się dziś w Atlas Arenie w Łodzi, mamy dla Was zakład bez ryzyka do 600 zł i dodatkowy bonus w wysokości 100 zł w Fortunie. Szczegóły poniżej.
Mariusz Pudzianowski, Robert Ruchała, Karolina Owczarz czy Shamil Musaev - te nazwiska mówią same za siebie. Gala KSW 64 z niezwykle interesującą kartą walk odbędzie się 23 października w Atlas Arenie w Łodzi.
 
Czym byłaby jednak kolejna gala KSW bez wyjątkowej promocji? Wystarczy postawić kupon zawierający wyłącznie zdarzenia związane z KSW 64 za min. 200 zł brutto. Po rozstrzygnięciu kuponu otrzymasz bonus o wartości 100 zł, wynik kuponu nie ma znaczenia. Sprawdź szczegóły promocji.
 
Dodatkowo - rejestrując się teraz - otrzymasz bonus bonus na start: zakład bez ryzyka do 600 zł. Oznacza to, że w przypadku przegranej w pierwszym zakładzie otrzymasz zwrot 100% kwoty, do 600 zł.
 

Zasady promocji:

  1. Oferta: prematch (zdarzenia związane wyłącznie z galą KSW 64)
  2. Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  3. Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
  4. Data: 23.10.2021
  5. Stawka: minimum 200 zł brutto
  6. Całkowity kurs: minimum 3.00
  7. Bonus: 100 zł w punktach FKP
 
Warunek: w dniu promocji postaw kupon zawierający wyłącznie zdarzenia związane z galą KSW 64 za min 200 zł i min. kursem 3.00 a otrzymasz gwarantowany bonus o wartości 100 zł.

Ważne: jeżeli na kuponie jeden lub więcej pojedynków zostanie zwróconych, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w promocji.
 
Nie ma znaczenia czy zakład będzie wygrany czy przegrany. Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 24.10.2021 do godz. 9:00. Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 25.10.2021 do godz. 23:59.
 
Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.