Już dziś kolejne mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Sprawdź kursy i ofertę Fortuny na zbliżającą się kolejkę. Na nowych graczy czeka niespodzianka - darmowy zakład 210 zł oraz 20 zł bez depozytu. Ale to nie wszystko!

Kolejne spotkania piłkarskiego Pucharu Polski po przerwie zimowej już dziś. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie warto założyć je właśnie teraz. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Kolejne dwa pojedynki 1/8 finału Pucharu Polski odbędą się jeszcze dziś. Jeżeli nie macie jeszcze konta w Fortunie warto założyć je właśnie teraz. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Dziś rozegrane zostaną kolejne dwa pojedynki na szczebli centralnym. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30 a zmierzą się w nim Zagłębie Lubin i Chojniczanka Chojnice.
 
W drugim pojedynku (godz. 20:30) Radomiak Radom podejmować będzie Lecha Poznań. Mecz ten zostanie rozegrany w Sosnowcu.


Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice 1 (1,33)
Radomiak Radom - Lech Poznań 2 (1,67)
Całkowity kurs: 2,22
Stawka: 200 zł
Potencjalna wygrana: 390,72 zł

Promocje dla nowych graczy

Już teraz, korzystając z kodu BONUS210, możesz odebrać freebet w wysokości 210 zł. Oznacza to, że Twój pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - pieniądze wrócą na Twoje konto. Możesz w ten sposób otrzymać zwrot aż do 210 zł.
 
Co zrobić, by otrzymać freebet? Wystarczy podczas rejestracji wpisać w polu kod promocyjny tekst "BONUS210". Zrób to już teraz klikając tutaj i odbierz zakład bez ryzyka w wysokość 210 PLN.
 
To jednak nie koniec niespodzianek od Fortuny. Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować - otrzymasz darmowe 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Bez żadnych wpłat. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wpłatę - czeka kolejna niespodzianka. Oprócz wspomnianego wyżej zakładu bez ryzyka - otrzymasz 100% więcej niż wpłaciłeś. Aż do 2000 zł.

Aż trzy bonusy w Fortunie - łącznie 2230 zł!

Pełny regulamin bonusu powitalnego Fortuny znajdziecie tutaj - jedno jest pewne, warto skorzystać chociażby z darmowych 20 zł, które przysługują już za samo założenie konta i potwierdzenie rejestracji. Biorąc również pod uwagę fakt, że pierwszy zakład jest darmowy - można wpłacić nic nie ryzykując.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.