Legionovia wygrała przed swoją publicznością z Sokołem Aleksandrów Łódzki, konsekwentna gra w drugiej części spotkania przyniosła liderowi kolejne trzy punkty do ligowej tabeli

Legionovia bardzo dobrze rozpoczęła ligowe rozgrywki na wiosnę z kompletem zwycięstw, tym razem na drodze lidera stanął Sokół Aleksandrów Łódzki. 

W pierwszej części spotkania bramki nie padły, oba zespoły starały się szukać drogi do bramki rywala, ale ostatecznie żadna z drużyn nie otworzyła wyniku spotkania, tak więc na emocje trzeba było zaczekać. W drugiej części spotkania gospodarze okazali się niezwykle konsekwentni. W 78. minucie na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego tuż zza pola karnego zdecydował Dariusz Zjawiński i okazała się to trafna decyzja, gdyż piłka wpadła do bramki po rękach bramkarza. 

Był to kluczowy moment spotkania, który zadecydował o losach spotkania. Po wznowieniu od środka, Legionovia odzyskała piłkę i wyszła z kolejnym atakiem, wychodzącego na dogodną pozycję zawodnika gospodarzy faulował Jakub Bartosiński w konsekwencji czego otrzymał on drugą żółtą kartkę. Po raz drugi do rzutu wolnego podszedł Zjawiński i kolejny raz popisał się świetnym uderzeniem dając dwubramkowe prowadzenie, które utrzymało się do końca spotkania.

Legionovia - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0 (0:0)

78' 1:0 Zjawiński

80' 2:0 Zjawiński


Foto: Legionovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.