Działacze Mamr Giżycko szukają wzmocnienia zespołu przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2021/22. Do zespołu beniaminka 3 ligi grupy I dołączyło dwóch zagranicznych zawodników. Mowa tu o Francuzie Kévinie N'Cho oraz Portugalczyku Fábio Ramiro Có.

Działacze Mamr Giżycko obrali dość ryzykowną drogą wzmacniania drużyny przed rundą wiosenną. Do zespołu dołączyło dwóch zagranicznych zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu w nadchodzącej części sezonu. 

Kevin N'Cho pochodzi z Francji, występuje na pozycji napastnika i ma 30 lat. Zawodnika można nazwać prawdziwym obieżyświatem, który grał już w kilku krajach, ale bez większych sukcesów. Jest wychowankiem LOSC Lille. W swojej karierze występował w Anglii, Bułgarii, Cyprze, Luksemburgu a także Polsce. Pierwszym jego Polskim klubem była Przełęcz Dukla (klasa okręgowa), gdzie wystąpił w 6 spotkaniach na wiosnę 2021 roku. Od lipca pozostawał bez klubu. Kevin dał się poznać fanom Mamr w sparingu z Legionovią, w którym zdobył jedną bramkę.

Fábio Ramiro Có pochodzi z Portugalii i ma 21 lat. O karierze młodego piłkarza nie wiele wiadomo, swoją pierwszą przygodę w polskiej piłce zaliczył w barwach Karpat Krosno, gdzie grał przez jeden sezon. Następnie trafił do Niemiec, gdzie występował w barwach SV Fortuna Trebendorf.

Foto: Mamry GIżycko

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • kks napisał/a

    Fabio Ramiro to totalny ogórek. W Krośnie snuł się po boisku, może technika dobra, ale taktycznie surowy.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.