Porażka z ŁKS-em Łódź z pewnością w dużym stopniu przyczyniła się do tej decyzji i w dniu 19 października Dariusz Marzec przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Arki Gdynia. 

Kolejnym trenerem, który stracił swoją posadę został Dariusz Marzec, który prowadził zespół z Gdyni od grudnia 2020 roku. Po wywalczeniu awansu ze Stalą Mielec do Ekstraklasy i głośnym rozstaniu z ekipą z podkarpacia, Dariusz Marzec przeniósł się na drugi koniec Polski, gdzie objął Arkę Gdynia dla której celem pierwszorzędnym był szybki powrót do Ekstraklasy. 

Zespół pod wodzą trenera Marca wywalczył w poprzednim sezonie miejsce premiowane do walki w barażu, w którym uległ ŁKS-owi Łódź. Porażka z tym samym klubem w ostatniej ligowej kolejce przyczyniła się do rozwiązania kontraktu. Wraz z byłym szkoleniowcem, klub opuszcza również asystent Janusz Świerad

Bilans jakim mógł pochwalić się trener to 19 zwycięstw, 6 remisów i 11 porażek. Oficjalne nazwisko następcy poznamy niedługo, w kuluarach mówi się o potencjalnym zatrudnieniu Ryszarda Tarasiewicza.

Foto: Arka Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.