Jakiś czas temu, pojawiły się informacje, że zawodnik GKS-u Jastrzębie Daniel Feruga trenuje z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że jego kontrakt z GKS-em został rozwiązany za porozumieniem stron.

Doświadczony zawodnik Daniel Feruga rozwiązał kontrakt z GKS-em Jastrzębie za porozumieniem stron i wiele na to wskazuje, że w rundzie wiosennej będzie występował w trzeciej lidze w barwach Rekordu Bielsko-Biała. Obecnie trenuje razem z drużyną Rekordu.

33-letni pomocnik w rundzie jesiennej wystąpił w 17 spotkaniach swojej drużyny i zdobył jedną bramkę. W barwach jastrzębskiego klubu rozegrał łącznie 66 spotkań oraz zdobył 3 bramki.

Lista klubów, których barwy reprezentował w swojej karierze jest dość spora, do najbardziej znanych należą: GKS Tychy, Ruch Chorzów, Chojniczanka Chojnice, Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Olimpia Grudziądz.

Źródło / Foto: 

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.