W pierwszej grupie 3 ligi ruch transferowy nadal trwa, bowiem rozgrywki startują w najbliższy weekend. Pierwszoligowy GKS Bełchatów za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego, poinformował o wypożyczeniu pomocnika do KS-u Kutno.


Damian Michalak został wypożyczony do trzecioligowego KS-u Kutno, gdzie będzie grał do końca trwającego sezonu. 20-letni pomocnik w minionej rundzie był w kadrze GKS-u Bełchatów, którego jest wychowankiem. Jesienią nie zagrał jednak w żadnym meczu Fortuna 1 ligi. To jednak nie koniec wieści z obozu beniaminka 3 ligi gr. I

Jak informują lokalne media, w jego barwach wiosną występował będzie Łukasz BróźDoświadczony zawodnik ostatnio był związany ze Śląskiem Wrocław. Pierwszym klubem obrońcy był ABC Bagbud Giżycko. Następnie do trafił do Mamr Giżycko, a ponadto występował w Kmicie Zabierzów, Widzewie Łódź oraz Legii Warszawa.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.