Cracovia zachowała swoją zwycięską passę, tym razem w pokonanym polu pozostawiła Podlasie Biała Podlaska. Niespodziewanie w tym spotkaniu jako pierwsi na prowadzeni wyszli goście, ale gospodarze odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami przed przerwą. W drugiej połowie mimo dogodnych okazji, żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki przeciwnika..

Doskonale radząca sobie w tym sezonie młodzież z Cracovii podejmowała gości z Białej Podlaskiej. Od początku spotkania widoczna była dominacja gospodarzy, w pierwszych minutach znacząco nacierali na bramkę strzeżoną przez Michała Nowaka. Pierwsze pół godziny nie przyniosło jednak trafień, a po upływie tego czasu ku zaskoczeniu wszystkich goście wyszli na prowadzenie. 

Na strzał z dystansu zdecydował się Maciej Wojczuk, co okazało się doskonałą decyzją bo piłka po jego strzale zatrzepotała w siatce bramki krakowian. Stracona bramka nie podłamała młodych piłkarzy, którzy rzucili się do odrabiania strat. Pięć minut później mieliśmy wyrównania stanu gry. Dośrodkowana piłka z rzutu rożnego trafiła na głowę Filipa Piszczka, który dał wyrównanie.

Gospodarzom jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie, była to swoista bramka do szatni. W tej sytuacji z okolic 30 metra uderzał Ruben Lopez co było świetnym pomysłem i piłka znalazła się w siatce.

Od początku drugiej połowy na boisku nie wiele się zmieniło, Cracovia nadal dominowała i to ona głównie operowała piłką, natomiast goście nastawiali się na kontry. W najlepszej sytuacji w drugiej połowie, Filip Piszczek znalazła się w polu karnym, ale jego strzał z ostrego kąta tylko wylądował na bocznej siatce. Goście odpowiedzieli w 80. minucie ale strzał jednego z gości świetnie obronił Adam Wilk.

Kolejne zwycięstwo do kolekcji Cracovii, która na prawdę solidnie sprawuje się w sezonie 2021/22.

Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (2:1)

31' 0:1 Wojczuk

36' 1:1 Piszczek

45' 2:1 Lopez

Cracovia: Wilk - Stachera, Supryn, Bracik, Ziemnik, Zaucha, Kanach, Ożóg, Wiśniewski, Huesca, Piszczek

Podlasie Biała Podlaska: Nowak - Salak, Pigiel, Kot, Idzikowski, Bahonko, Nieścieruk, Wojczuk, Jarzynka, Andrzejuk, Mierzwiński

Foto: Cracovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.