Chrobry II Głogów okazał się lepszy w dwumeczu o awans do 3 ligi grupy III. Kluczowa okazała się bramka z drugiego spotkania barażowego autorstwa Miłosza Jóźwiaka.

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie barażowe rozgrywane pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bezbramkowym remisem. Kluczowe okazało się drugie starcie tych drużyn. Już na samym początku Chrobry musiał się zmagać z poważnymi problemami, bowiem w 3. minucie boisko opuścić musiał Natan Malczuk za faul na wychodzącym na czystą pozycję rywalu. 

W 19 minucie, po efektownej akcji z kilkoma podaniami, piłkę do Miłosza Jóźwiaka wyłożył Toshiya Inoue. Najlepszy strzelec Chrobrego zamienił tą sytuację na bramkę. Siłą Pomarańczowo-Czarnych w tym spotkaniu była dobra postawa Bartka Szefera. 

Końcówka spotkania okazała się prawdziwym horrorem, głogowianie zostali zamknięci na własnej połowie, a Lechia dążyła do zdobycia bramki wyrównującej. Sędzia przedłużył spotkanie aż o 7 minut, ale rezultat nie uległ już zmianie. 

CHROBRY II GŁOGÓW – LECHIA DZIERŻONIÓW 1:0 (1:0)

1:0 Jóźwiak 19

CHROBRY II: Szafer – Malczuk, Wawrzyniak, Zarówny, Jandziak, Inoue (90 Bartlewicz), Marciniak (66 Zygmunt), Pieczarka (83 Antkowiak), Krawiec, Jóźwiak (64 Galas), Jaszczyk (46 Jurgo).

LECHIA: Szady – Juraszek, Jaros (59 Zatwarnicki), Chlipała (46 Miazga), Łazarowicz, Elton (61 Marcjan), Ciarkowski, Orłowski (72 Andrade Silva), Rzepski, Sadowski, Rytko.

ŻÓŁTE KARTKI: Jaszczyk, Pieczarka – Juraszek, Sadowski, Zatwarnicki.

CZERWONE KARTKI: Malczuk 3 (Chrobry – za faul).

Foto: Chrobry Głogów


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.