Hiszpańskie radio Cope poinformowało, że Carlitos może opuścić szeregi Legii Warszawa. Zainteresowany jego pozyskaniem jest grający w MLS - New York City FC. Na tej transakcji może zarobić Wisła Kraków.

Hiszpańskie radio Cope poinformowało, że Carlitos może opuścić szeregi Legii Warszawa. Zainteresowany jego pozyskaniem jest grający w MLS - New York City FC. Na tej transakcji może zarobić Wisła Kraków.

Carlitos był objawieniem Ekstraklsy w poprzednim sezonie, kiedy to dla Wisły Kraków zdobył w lidze 24 bramki. Po dobry sezonie przeszedł za 450 tysięcy euro do Legii Warszawa, gdzie jesienią strzelił 8 goli.

Pozyskaniem hiszpańskiego zawodnika zainterenswany jest występujący w MLS - New York City FC. Związane jest to z odejściem z drużyny Davida Vilii. Za Calitosa Amerykanie są w stanie wyłożyć nawet 2,5 milona euro.

Wisła przy transakcji z Legią zagwarantowała sobie 30% od kolejnego transferu. Jeśli New York City FC uda się pozyskać Carlitosa, to na konto krakowskiego klubu trafił ponad 2 miliony złotych.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.