BKS Stal Bielsko-Biała w przyszłym sezonie zagra... w lidze okręgowej. Zarząd klubu w związku ze złą kondycją finansową klubu postanowił wycofać się z rozgrywek 3 ligi.

BKS Stal Bielsko-Biała do 3 ligi powrócił w sezonie 2008/2009 i odrazu zajął w niej drugie miejsce. Niestety w barażu o 2 ligę lepsza okazała się Jarota Jaricn.

Wszyscy w ten projekt uwierzyli. Miasto wydało pozytywną decyzję o budowie pięknego 15-tysięcznego stadionu, który do użytku został oddany 30 czerwca 2015 roku.

Po dziesięciu latach spędzonych w 3 lidze czar prysł. Na oficjalnej stronie klubu widnieje oświadczenie o wycofaniu się drużyny BKS-u z 3 ligi:

Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” podjął bolesną decyzję, uwarunkowaną tylko i wyłącznie bardzo ciężko sytuacją finansową klubu, o wycofaniu naszej drużyny piłkarskiej z III ligi i zgłoszenie zespołu do rozgrywek ligi okręgowej.

Z tego co udało nam się dowiedzieć zawodnicy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.