Jagiellonia Białystok zremisowała z Legią Warszawa 0-0. W drugim piątkowym meczu 8. Kolejki PKO Ekstraklasy. Od 35. minuty przyjezdni grali w osłabieniu. Po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Luísa Rochy

W 35. minucie Luís Rocha potraktował brutalnie Martina Pospíšila po czym otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Portugalczyk musiał przedwcześnie opuścić boisko.

W 40. minucie białostoczanie przejęli inicjatywę. Na prawej stronie zagranie w pole karne. Piłka trafiła do Tarasa Romanczuka, ale pomocnik gospodarzy uderzył wysoko nad poprzeczką.

W 49. minucie na akcję środkiem boiska zdecydował się Valeriane Gvilia, gruziński środkowy pomocnik uderzył na bramkę. Damian Węglarz odbił piłkę do boku.

W 56. minucie Ognjen Mudrinski w polu karnym Legii zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale nie trafił.

W 78. minucie Juan Cámara próbował z dystansu zaskoczyć Radosława Majeckiego, ale jego uderzenie poszybowało wysoko ponad siatką.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK- LEGIA WARSZAWA 0-0

Jagiellonia Białystok: Węglarz - Wójcicki, Runje, Arsenić, Guilherme - Přikryl (56. Juan Cámara), Pospíšil, Romanczuk, Imaz, Bida (83. Martin Košťál) - Mudrinski (78. Patryk Klimala).

Legia Warszawa: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Luquinhas (83. Dominik Nagy), Antolić (43. Mateusz Wieteska), Martins, Cafú, 8. Valeriane Gvilia - Niezgoda (66. José Kanté).

żółte kartki: sędzia: Szymon Marciniak (Płock) widzów: 19.308

czerwona kartka: Luís Rocha (35. minuta, Legia, za drugą żółtą)