Kolejny wyróżniający się zawodnik opuszcza PKO Ekstraklasę. 26-letni pomocnik po dobrym sezonie w barwach Miedziowych przeniósł się do beniaminka tureckiej ekstraklasy, gdzie będzie występował z Pawłem Olkowskim.


Bartłomiej Pawłowski został nowym piłkarzem Gazisehir Gaziantep FK. 26-letni pomocnik przenosi się do beniaminka tureckiej ekstraklasy z Zagłębia Lubin, gdzie w trwającym sezonie PKO Ekstraklasy rozegrał 1 spotkanie. 

Zgierzanin jest wychowankiem ŁKS-u Łódź, a ponadto grał także w Promieniu Opalenica, Jagiellonii Białystok, GKS-ie Katowice, Jarocie Jarocin, Warcie Poznań, Widzewie Łódź, Lechii Gdańsk, Zawiszy Bydgoszcz, Koronie Kielce oraz hiszpańskiej Maladze.

Piłkarz z nowym pracodawcą związał się trzyletnią umową, a ponadto w tureckim klubie występuje także Paweł Olkowski, który w minionym sezonie grał w angielskim Bolton Wanderers.


Foto: Mateusz Czarnecki

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.