Opolski klub nie zamierza składać broni w walce o pozostanie w Fortuna 1 lidze i w dniu dzisiejszym zakontraktował 34-letniego napastnika. Piłkarz ostatnie dwa sezony spędził w Śląsku Wrocław.


Arkadiusz Piech w dniu dzisiejszym został zaprezentowany, jako nowy zawodnik pierwszoligowej Odry Opole. 34-letni napastnik z opolskim klubem związał się umową do 30 czerwca 2020 roku. Piłkarz przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Śląska Wrocław, a od czerwca pozostawał bez klubu.

Nowy nabytek klubu z ulicy Oleskiej 51 jest wychowankiem Polonii Świdnica, a ponadto grał także w Gawinie/Ślęza Wrocław, Widzewie Łódź, Ruchu Chorzów, Zagłębiu Lubin, Legii Warszawa oraz GKS-ie Bełchatów. 34-latek w trakcie swojej kariery był także związany z tureckim Sivasspor Kulubu oraz cypryjskimi AEL i Apollon FC.


Foto: Twitter Odra Opole

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.