Kolejne nienajlepsze wiadomości dla fanów PGE Stali Mielec. Jak poinformował oficjalny serwis klubowy, ekipę "biało-niebieskich" opuści Andreja Prokić, którego umowa nie zostanie przedłużona.


Andreja Prokić nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw PGE Stali Mielec. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy "biało-niebieskich", wygasająca 30 czerwca umowa nie zostanie przedłużona. 32-latek w minionym sezonie PKO Ekstraklasy, rozegrał 29 spotkań, w tym czternaście w pierwszym składzie oraz zdobył dwa gole. Ponadto na swoim koncie ma dwa spotkania w Fortuna Pucharze Polski.

Piłkarz w ekipie z Mielca występował od sezonu 2018/19, a w kolejnym cieszył się z awansu do piłkarskiej elity. 32-latek posiadający serbskie oraz polskie obywatelstwo, jest wychowankiem FK Karađorđe (Topola). Kolejnym klubem w jego karierze był FK Turbina (Vreoci), a ponadto był także związany ze Stalą Rzeszów, GKS-em Bełchatów oraz GKS-em Katowice.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.