Poniżej znajdziecie wykaz aktualnych promocji u bukmacherów legalnie działających w Polsce. Bonusy, cashbacki, freebety, a nawet promocje bez depozytu.

Betclic - cashback do 500 PLN (darmowy zakład)


 
Załóż konto w Betclic i graj bez ryzyka. Otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład aż do 500 PLN. Skorzystaj z naszego kodu bonusowego i zgarnij bonus!
 
Jak skorzystać z cashbacku? Załóż konto w Betclic tutaj -> 500 zł cashback od Betclic.
Pamiętaj żeby przy rejestracji podać kod bonusowy: polskieligi500
 
Później złóż pierwszy depozyt i postaw pierwszy kupon. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot pieniędzy - do 500 PLN  Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany!
 
Aby wypłacić Cashback musisz go obrócić przynajmniej czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni przed wypłaceniem.

STS - bonus powitalny 1200 PLN i freebet 25 PLN

 

Teraz zakładając konto w STS otrzymasz nawet do 1200 PLN! Jak? Zacznij od rejestracji konta - najszybciej możesz je założyć klikając tutaj -> darmowe konto w STS. Poźniej robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz wpłaconą kwotę oraz jej równowartość na konto bonusowe (czyli dwa razy tyle).
 
Jak wypłacić otrzymane środki? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz obrót na TRZYKROTNOŚĆ przyznanej kwoty. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony do obrotu, musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. Tyle!
 
Dodatkowo w STS możesz otrzymać 25 PLN bez depozytu, czyli możesz obstawiać zanim cokolwiek wpłacisz. Jak uzyskać freebet? Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu), należy wpisać: pewne25
 
To wszystko, co musisz zrobić podczas zakładania konta, aby cieszyć się bonusem w wysokości 25 zł!
 
Wspomniany bonus w wysokości 25 złotych trafi na Twoje konto tuż po rejestracji konta, które jest całkowicie za darmo. W celu wypłaty środków bonusowych wykonać obrót jedynie na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki oczywiście tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. To jedyne i bardzo proste warunki, aby móc w pełni wykorzystać nasz freebet.
 
Freebet 25 PLN łączy się z inną promocją bonus powitalny 1200 PLN. Możesz więc skorzystać z obydwu bonusów.

Fortuna - bonus od depozytu 1000 PLN, zakład bez ryzyka 100 PLN i freebet 20 PLN

 

Załóż konto internetowe w Fortunie, a Twój pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot za postawiony kupon, do 100 zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114 zł.
 
Dodatkowo - za samą rejestrację otrzymujesz od Fortuny 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na Twoim koncie. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe po ukończeniu pełnej rejestracji. Jest to więc bonus bez depozytu.
 
To jednak nie koniec promocji w Fortunie. Dodatkowo możesz otrzymać bonus aż do 1000 zł! Wykonaj przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji konta. W ciągu 30 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum trzema spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 1000 zł.

PZBUK - bonus 500 PLN, podwojenie depozytuZarejestruj się w PZBUK i odbierz darmowe 500 PLN na start. Bukmacher podwoi kwotę pierwszego depozytu aż do 500 zł.
 
Jak odebrać bonus na start w PZBUK? Jest to bonus od pierwszego depozytu i może wynieść nawet do 500 złotych! Może, bo wysokość tego dodatku zależy od Ciebie – sam decydujesz, ile wynosi Twoja pierwsza wpłata, a PZBUK daje Ci drugie tyle.
 
Przykład? Wpłacasz 100 złotych, dostajesz 100 złotych, grasz za 200 złotych. Za mało? Więc wpłacasz 500 złotych, dostajesz 500 złotych i grasz aż za 1000 złotych!
 
Jak zdobyć bonus? Od bonusu dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Wystarczy, że założysz konto w PZBuk  wypełniając formularz na stronie. Otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę email i dostaniesz dostęp do swojego nowego konta.
 
Drugi krok to zasilenie konta w PZBuk, a więc piłka po Twojej stronie. Wpłać na konto tyle, ile chcesz, a bukmacher dorzuci Ci drugie tyle. Krótko mówiąc: nowi gracze w PZBuk dostają podwojenie wpłaty, czyli bonus 100% od pierwszego depozytu. Pamiętaj, żeby podczas wpłaty zaznaczyć aktywację bonusu! Potem pozostaje już tylko cieszyć się środkami i grać!

Forbet -  bonus nawet do 2000 PLN


 
Proste warunki i 2000 złotych bonusu na start w Forbet. To obecnie najwyższa oferta bonusowa na polskim rynku. A to dopiero początek, bo w Forbet czekają na Was liczne promocje, szeroka oferta, transmisje na żywo w zakładach live, program VIP. Nie czekaj i dołącz już teraz!
 
Zarejestruj się w Forbet, a bonus będziesz otrzymywał za kolejne trzy depozyty:
  1. przy pierwszym depozycie - 100% bonusu od wpłaty (maksymalnie 1000 PLN)
  2. przy drugim depozycie - 75% bonusu od wpłaty (maksymalnie 500 PLN)
  3. przy trzecim depozycie - 50% bonusu od wpłaty (maksymalnie 500 PLN)
 Łącznie za trzy depozyty w Forbet można uzyskać więc, aż 2000 PLN bonusu!
 
Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje odblokowany w momencie dokonania obrotu depozytem. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych.
 
Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki - kupon singiel z kursem min. 2.0, kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3. Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.