Legalny polski bukmacher Fuksiarz.pl ma promocję dla nowych graczy: zakłady bez ryzyka do 50 zł. W przypadku przegranej dostajesz zwrot 50 zł w gotówce.

 1.  - Zwracamy 100% stawki pierwszego postawionego zakładu (w razie przegranej) każdemu, kto u nas założy konto i zrobi wpłatę. Zapomnij o obrocie, ponieważ jeśli przegrasz, od razu odbierzesz należny Ci cashback - czytamy w oficjalnym komunikacie Fuksiarza.

  Odbierz 50 zł bez ryzyka

  • Załóż konto w Fuksarz.pl w tego linka
  • Postaw pierwszy kupon spełniający warunki promocji (o tym poniżej)
  • Odbierz ofertę powitalną - zwrot 100% kwoty pierwszego zakładu w przypadku przegranej (do 50 zł)
   
  Aby skorzystać z oferty powitalnej i postawić pierwszy zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl, kupon musi spełniać następujące warunki:
   
   1. Minimum dwa zdarzenia na kuponie
   2. Kurs każdego zdarzenia to co najmniej 1.60
   3. Minimalna stawka kuponu to 50 zł
     

  << ZAREJESTRUJ SIĘ W FUKSIARZ.PL I ODBIERZ 50 ZŁ BEZ RYZYKA >>

  Pamiętaj, że bonus bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego postawionego kuponu, a nie pierwszego przegranego zakładu. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się wygrany to po prostu cieszysz się ze zwycięstwa.
   
  W razie porażki z kolei bukmacher od razu aktywuje cashback, czyli zwrot utraconej stawki - do 50 zł. Te pieniądze możesz od razu wypłacić, nie musisz nimi obracać.

  Na pierwszy kupon możesz wybrać dowolny mecz ze sportowej oferty. Co więcej, do zakładu bez ryzyka kwalifikują się zarówno typy przedmeczowe, jak i na żywo.
   
  W tym przypadku pamiętaj tylko o najważniejszym: każdy twój wybór, który chcesz umieścić na kuponie musi być z kursem minimalnym 1.60. Jeśli zagrasz typ z niższym współczynnikiem np. 1.50, to zwrot stawki nie zostanie Ci przyznany.
   
  Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fuksiarz to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fuksiarz prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie. Graj odpowiedzialnie.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.