Piłkarze Roberta Góralczyka przegrali drugie spotkanie z rzędu, komplikując sobie sprawę awansu wobec wygranych Stali Rzeszów i Podhala Nowy Targ. Kolejne cenne trzy punkty zdobyły Soła Oświęcim i Podlasie Biała Podlaska.

Czarni Połaniec wysoko przegrali z Podhalem Nowy Targ, które znowu błyskawicznie zdobyło gola, bowiem już w 1. minucie Lukas Hruska trafił do siatki. Kolejna bramka padła w 33. minucie za sprawą Dawida Dynarka, a 180 sekund później wynik ustalił Artur Pląskowski.

Podlasie Biała Podlaska pewnie pokonało Wiślan Jaśkowice i wciąż liczy się w walce o ligowy byt. Wynik meczu otworzył w 39. minucie Artur Renkowski. Gospodarze w drugiej odsłonie zdobyli jeszcze dwa gola po uderzeniach Mariusza Chmielewskiego z rzutu karnego i Jarosława Kosieradzkiego.

Trzy punkty zdobyła także Soła Oświęcim w meczu z Avią Świdnik. Goście jako pierwsi trafili w 26. minucie za sprawą Sebastiana Dziedzica i jednobramkowe prowadzenie Avii utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron Solarze zadali dwa szybkie ciosy i najpierw Eryk Ceglarz w 62. minucie wyrównał, a siedem minut później gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Szeli.

Spartakus Daleszyce pewnie pokonał Orlęta Radzyń Podlaski. Bramki dla dla ekipy z województwa Świętokrzyskiego zdobyli Bartosz Sot, Michał Jeziorski, Piotr Ostrowski oraz Michał Cedro.

W niedzielne popołudnie Sokół Sieniawa uległ Stali Rzeszów. Rzeszowianie wynik meczu otworzyli już w 6. minucie po uderzeniu Damiana Sieranta. Sokół wyrównał tuż przed przerwą, a z jedenastu nie pomylił się Kacper Drelich, były piłkarz Stali. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia w drugiej odsłonie zdobyli jeszcze dwa gole po strzałach Tomasza Płonki i Łukasza Mozlera.

Wisła Sandomierz sensacyjnie pokonała Motor Lublin. Jako pierwszy do bramki Adriana Olszewskiego trafił Kamil Bętkowski w 73. minucie, a dziesięć minut później jego wyczyn powtórzył Kacper Piechniak.

Hutnik Kraków wygrał z Chełmianką Chełm. Wynik meczu na Suchych Stawach goście otworzyli już w 15. minucie za sprawą Michała Efira. Krakowianie wyrównali w 53. minucie po uderzeniu Piotra Świątki. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 81. minucie po golu Kamila Sobali, który ustalił rezultat spotkania.

Wisła Puławy przerwała wyjazdową passę Wólczanki Wólka Pełkińska. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 6. minucie po bramce Michała Kobiałki. W 20. minucie było już 2-0, a na listę strzelców wpisał Michał Zuber. Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze jednego gola, którego autorem był Dawid Chudyba w 69. minucie.

Stal Kraśnik przegrała z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Marcina Wróbla pierwszą bramkę zdobyli w 26. minucie, gdy do siatki trafił Bartłomiej Smuczyński. Radość gości trwała niecałe dziesięć minut, bowiem w 35. minucie wyrównał Maciej Welman. Szybko po zmianie stron prowadzenie wróciło jednak do przyjezdnych po uderzeniu Fabiana Burzyńskiego.