Podkarpaccy fani lepiej nie mogli sobie wyobrazić początku rozgrywek w trzeciej lidze, bowiem żadna z drużyn nie doznała porażki. Sokół i Siarka patrzą na resztę stawki z góry.

W pierwszym meczu Jutrzenka Giebułtów przegrała z Siarką Tarnobrzeg. Goście na prowadzenie wyszli w 16. minucie, a na listę strzelców wpisał się Patryk Kapuściński. Goście zdołali wyrównać przed przerwą, a do siatki trafił Dominik Zawadzki. Po przerwie strzelali już tylko tarnobrzeżanie, a trzy gole zdobył Krzysztof Ropski.

Podhale Nowy Targ skromnie pokonało KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, a jedną bramkę, w dodatku samobójczą zdobył Damian Mężyk w 51. minucie.

Avia Świdnik w derbach Lubelszczyzny pokonała Hetmana Zamość po bramce Romana Mykietyna w 27. minucie.

Orlęta Radzyń Podlaski pokonały Stal Kraśnik, a bramki padły dopiero w drugiej połowie. Pierwszą bramkę w 49. minucie zdobył Patryk Szymala. Na kolejne trafienia kibice musieli czekać do 77. minuty, gdy Damian Gałązka podwyższył na 2-0. Wynik meczu ustalił Jakub Gajewski w 87. minucie.

Chełmianka Chełm podzieliła się punktami z Motorem Lublin. Podopieczni Artura Bożyka na prowadzenie wyszli w 60. minucie po strzale Pawła Wolskiego. Dziewięć minut później był już remis, a do siatki trafił Piotr Darmochwał, który ustalił wynik meczu.

Podlasie Biała Podlaska w pierwszym meczu sezonu przegrało z Hutnikiem Kraków po bramkach Dawida LincyKrzysztofa Świątka.

Wisła Sandomierz przegrała z drugim garniturem Korony Kielce. Spotkanie fatalnie zaczęło się gospodarzy, bowiem już w 3. minucie prowadzenie kielczanom dał Oktawian Skrzecz. Piłkarze Rafała Wójcika wyrównali w 35. minucie, kiedy to do siatki trafił Krzysztof Zawiślak. Ostatnie słowo należało jednak do Korony, która decydującą bramkę zdobyła w samej końcówce, a na listę strzelców wpisał się Adam Piróg.

Wólczanka Wólka Pełkińska bezbramkowo zremisowała z Wisłoką Dębica.

Sokół Sieniawa skromnie pokonał Wisłę Puławy, a jedynego gola zdobył Bartłomiej Purcha.