Dziś zostanie rozegrany jedyny mecz 16. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka KS-u Wiązownica z Avią Świdnik! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o 14, zostanie rozegrany jedyny niedzielny mecz 16. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV, pomiędzy KS-em Wiązownica a Avią Świdnik. Podopieczni Łukasza Mierzejewskiego w poprzednim tygodniu zremisowali z Wisłą Sandomierz, wobec czego dziś będą chcieli wygrać. Zespół z Wiązownicy natomiast pauzował, a ponadto w międzyczasie doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Dziś na niej zadebiutuje Jacek Piszczek, który zastąpił Valerija Sokolenko.

Aktualnie wyżej w tabeli jest ekipa ze Świdnika, która po czternastu rozegranych meczach, zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem dwudziestu czterech punktów. Składa się na niego 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 4 porażki. Beniaminek z Wiązownicy na ten moment natomiast zajmuje przedostatnie miejsce. Drużyna dotychczas rozegrała 14 spotkań, w których zdobyła 11 punktów, na co składają się 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 9 porażek. Gospodarze liczą jednak na przełamanie, wobec czego można spodziewać się ciekawego starcia.

Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Potyczkę będzie można obejrzeć na żywo w internecie w systemie PPV na kanale MTTolo TV, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do niej wynosi tylko 12 zł, a możecie ją wykupić, klikając w link poniżej. 

3 liga gr. IV: KS Wiązownica - Avia Świdnik [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: KS Wiązownica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.