Kolejny remis zanotował drugi zespół Miedziowych, co wykorzystali wrocławianie i to oni zostali nowym wiceliderem. Piłkarze Enkeleida Dobiego wygrali kolejny mecz i pewnie kroczą ku drugiej lidze.

Na początek drugi garnitur Zagłębia Lubin bezbramkowo zremisował z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

W meczu rezerw Miedzi Legnica z rezerwami Górnika Zabrze, lepsi okazali się zabrzanie, choć bramkę zdobył zawodnik gospodarzy. Jan Szpaderski w 26. minucie skierował piłkę do własnej siatki i zapewnił trzy oczka Górnikowi.

Stal Brzeg skromnie pokonała MKS Kluczbork w meczu o sześć punktów, a jedynego gola w 84. minucie zdobył Dawid Pożarycki.

Ruch Zdzieszowice pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie. Bramki padły dopiero po przerwie, a szybko wynik otworzył Mateusz Szatkowski. Miejscowi obudzili się dopiero w końcówce, bowiem w 84. minucie wyrównał Arkadiusz Kozłowski. Zwycięską bramkę w 90. minucie z rzutu karnego zdobył Daniel Nowak.

Górnik Polkowice pewnie pokonał Foto-Higienę Gać po dwóch golach Mariusza Szuszkiewicza i jednym Karola Fryzowicza, dzięki czemu umocnił się na prowadzeniu w ligowej stawce.

Agroplon Głuszyna przegrała z Piastem Żmigród. Wynik meczu w 32. minucie otworzył Cezary Kępczyński. Kolejne trafienie padło na kwadrans przed końcem meczu za sprawą Grzegorza Mazurka.

Lechia Dzierżoniów minimalnie uległa Rekordowi Bielsko Biała po golu Mateusza Glenia w 26. minucie.

Ślęza Wrocław wysoko wygrała ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Gospodarze po ponad kwadransie gry prowadzili już 2-0 po uderzeniach Filipa Olejniczaka i Mateusza Kluzka. Gorzowianie kontaktowego gola zdobyli w 27. minucie za sprawą Łukasza Zakrzewskiego i wynik utrzymał się do przerwy. Kwadrans po zmianie stron goście wyrównali po uderzeniu Zakrzewskiego. Miejscowi jednak nie poddawali się i w 79. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Macieja Tomaszewskiego. Wrocławianie dobili gości trafieniami Jakuba Berkowicza i Piotra Kotyly w samej końcówce.

W lepszych nastrojach do domu wrócą piłkarze Warty Gorzów Wielkopolski, którzy w wyjazdowym starciu wygrali z Ruchem Radzionków. Hat-tricka dla Warty ustrzelił Adrian Bielawski, a wynik spotkania ustalił Maciej Kolasa w 74. minucie.