Za nami kolejna seria gier na trzecioligowym froncie. W grupie trzeciej Ślęza Wrocław okazała się lepsza od rezerw Śląska, który nadal jest liderem rozgrywek. W tabeli zaczyna robić się ścisk. Polonia Bytom wygrała w Rybniku.

W pierwszym meczu kolejki Śląsk II Wrocław uległ Ślęzy Wrocław. Goście tego spotkania po niespełna kwadransie prowadzili 0-2 po bramkach Macieja Matusika i Mateusza Stempina. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce. Najpierw w 58. minucie do siatki trafił Szymon Lewkot, a cztery minuty później Daniel Szczepan ustalił wynik spotkania.

Piast Żmigród podzielił się punktami z drugim garniturem Zagłębia Lubin. Miejscowi rozpoczęli od mocnego uderzenia, bowiem po osiemnastu minutach prowadzili 2-0, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Mazurek. Podopieczni Ediego Andradiny już witali się z gąską, jednak w samej końcówce stracili koncentrację. W 85. minucie kontaktowego gola z jedenastu metrów zdobył Błażej Czuban, a w doliczonym czasie gry wyrównał Bartosz Białek.

Gwarek Tarnowskie Góry ograł Pniówka Pawłowice Śląskie. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 18. minucie, a do siatki trafił Sławomir Pach. Pięć minut przed przerwą drugiego gola dla Pniówka zdobył Kamil Bętkowski. Po zmianie stron wynik ustalił Wojciech Caniboł.

Druga drużyna Miedzi Legnica pokonała LZS Starowice po golach Huberta Antkowiaka i Wojciecha Łobodzińskiego.

Ruch Zdzieszowice uległ Lechii Zielona Góra, dla której oba gole zdobył Wojciech Okińczyc z jedenastu metrów. Miejscowi tylko raz trafili do siatki, a miało to miejsce w 30. minucie po trafieniu Dawida Kilińskiego.

Identycznym rezultatem zakończył się mecz Stali Brzeg z Ruchem Chorzów. Wynik spotkania w 3. minucie otworzył Tomasz Foszmańczyk. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po golu. Najpierw w 50. minucie prowadzenie podwyższył Jakub Nowak, zaś cztery minuty później rezultat ustalił Tomasz Gajda.

ROW 1964 Rybnik uległ Polonii Bytom, a wszystkie gole padły w pierwszej odsłonie. Goście na prowadzenie wyszli w 11. minucie po trafieniu Marcina Lachowskiego. Spadkowicz z 2 ligi do wyrównania doprowadził dwanaście minut później, a do siatki z jedenastu metrów trafił Jan Janik. Wynik w 45. minucie ustalił Filip Żagiel.

MKS Kluczbork pokonał Foto-Higienę Gać, mimo że od 17. minuty przegrywał po trafieniu Michała Bartkowiaka. Podopieczni Jana Furlepy w 32. minucie doprowadzili do remisu, a na listę strzelców wpisał się Marcin Jantos. Biało-niebiescy po zmianie stron dołożyli jeszcze dwa gole autorstwa Bartosza Włodarczyka i Pawła Gieraka.

Rezerwy Górnika Zabrze mimo że prowadziły już 2-0 po bramkach Damiana Skiby i Aleksandra Paluszka, to ostatecznie przegrały. W 33. minucie kontaktowego gola z jedenastu metrów zdobył Szymon Szymański. Ten sam zawodnik jeszcze raz trafił do siatki i zrobił to w identyczny sposób, lecz miało to miejsce już w samej końcówce. Ponadto gola zdobył także Marcin Wróbel i ostatecznie to Rekord Bielsko-Biała cieszył się z trzech punktów.