To chyba koniec marzeń drugiego garnituru miedziowych o awans do drugiej ligi. Lider z Polkowic wygrał i powiększył przewagę. Ślęza dzięki wygranej zrównała się punktami z wiceliderem.

Na inaugurację kolejki rezerwy Miedzi Legnica skromnie wygrały z drugą drużyną Zagłębia Lubin po bramce Tomasza Żylińskiego w 52. minucie.

Półtorej godziny później Rekord Bielsko Biała uległ Górnikowi Polkowice po dwóch trafieniach Mariusza Szuszkiewicza.

Stilon Gorzów Wielkopolski odniósł cenne trzy oczka w meczu z Ruchem Zdzieszowice, a złotą bramę zdobył Michał Przybyła z rzutu karnego.

Punktami podzielił się Gwarek Tarnowskie Góry ze Stalą Brzeg. Wynik już w 7. minucie otworzył z jedenastu metrów Sławomir Pach. Goście wyrównali w samej końcówce, a do siatki trafił Damian Celuch.

Identyczny wynik padł w meczu Pniówka Pawłowice Śląskie z Lechią Dzierżoniów. Jako pierwsi do siatki trafili goście w 34. minucie za sprawą Damiana Korkusia. Wynik spotkania w 58. minucie ustalił Mateusz Szatkowski.

Foto-Higiena Gać pewnie pokonała Ruch Radzionków. Do przerwy był remis po uderzeniach Marcina Buryło i Marcina Trzcionki. Po zmianie stron trafiali już tylko miejscowi, a z goli cieszyli się Michał Gałaszewski, Dominik Wejerowski oraz Jehor Tarnow.

Drugi zespół Górnika Zabrze podzielił się punktami z Piastem Żmigród. Najpierw w 27. minucie do siarki trafił Dariusz Kamiński, zaś siedem minut później wyrównał Mikołaj Juchacz.

Godzinę później MKS Kluczbork przegrał 2-4 ze Ślęzą Wrocław. Jako pierwszy do siatki trafił w 28. minucie z jedenastu metrów Mateusz Kluzek. Po kilku minutach wyrównał Dominik Lewandowski. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie i w 54. minucie gola na 1-2 zdobył Hubert Muszyński. Wyrównał w 71. minucie Kamil Nykiel. Od tej pory strzelali już tylko goście za sprawą Adriana Niewiadomskiego oraz Filipa Olejniczaka.

Warta Gorzów Wielkopolski uległa Agroplonowi Głuszyna. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej odsłonie, a goście prowadzili 0-2 po trafieniach Mateusza Pałacha i Joshuy Baloguna Kayode. Honorową bramkę dla gości zdobył Dominik Siwiński z rzutu karnego.