Podopieczni Dawida Kroczka ograli Unię Skierniewice w meczu na szczycie i nadal są liderem pierwszej grupy. Nie uległa zmianie sytuacja KS-u Wasilków i Pogoni Grodzisk Mazowiecki, które nadal jako jedyne mają zerowy dorobek punktowy.

Sokół Aleksandrów Łódzki w wyjazdowym meczu, będącym jednocześnie spotkaniem na szczycie, pokonał Unię Skierniewice. Goście na prowadzenie wyszli już w 14. minucie, a do siatki trafił Bartłomiej Maćczak. Osiem minut później było już 0-2, a na listę strzelców wpisał się Mikołaj Bociek. Unia kontaktową bramkę zdobyła przed przerwą, a jej autorem był Patryk Bojańczyk. Miejscowi po przerwie przycisnęli i w 61. minucie był już remis, a bramkę zdobył Michał Wrzesiński. Ostatnie słowo należało jednak do Sokoła, który decydujące trafienie zaliczył w samej końcówce.

Ursus Warszawa w identycznym stosunku przegrał z rezerwami Legii Warszawa. Traktorki do przerwy prowadziły 1-0 po bramce Sebastiana Szerszenia. Niespełna dziesięć minut po zmianie stron był już remis, a do siatki trafił Piotr Cichocki. W 79. minucie prowadzenie wróciło do Ursusa, a gola z jedenastu metrów zdobył Grzegorz Skowroński. Końcówka należała jednak do Legii, a dwa gole zdobył Kacper Wełniak.

Concordia Elbląg pokonała Pogoń Grodzisk Mazowiecki po bramkach Sebastiana Tomczuka i Dominika Pawłowskiego.

Godzinę później Sokół Ostróda rozprawił się z Olimpią Zambrów, mimo że to goście do przerwy prowadzili po bramce Kamila Zalewskiego. W drugiej odsłonie podopieczni Piotra Kołca zdobyli cztery gole. Dwukrotnie, w tym raz z karnego na listę strzelców wpisał się Krzysztof Wicki, a po bramce dołożyli Oskar Rynkowski i Piotr Okuniewicz.

Polonia Warszawa przegrała z Huraganem Morąg, a dublet na swoim koncie zapisał Anton Kołosow.

Pierwszej porażki w niedzielne przedpołudnie doznał Pelikan Łowicz, który musiał uznać wyższość Znicza Biała Piska. Zawodnicy Mykoły Dremluka na prowadzenie wyszli w 25. minucie, a do siatki trafił Dawid Kieplin. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć dwiema bramkami autorstwa Macieja Famulaka i Andrzeja Kosińskiego, dzięki czemu do przerwy prowadzili 1-2. Kolejne gole padły dopiero w samej końcówce. W 88. minucie wyrównał Piotr Piekarski. Goście nie poddawali się i w samej końcówce zdobyli dwa gole.

Broń Radom wygrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bramki dla radomskiego zespołu zdobywali Kamil Sternicki oraz Przemysław Śliwiński. Goście odpowiedzieli trafieniem Bartosza Snopczyńskiego.

RKS Radomsko odkupił winy za środową porażkę i pewnie pokonał beniaminka KS Wasilków 5-0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Paweł Baraniak i Krystian Wojtczak. Wynik meczu w 90. minucie ustalił Jakub Rozwandowicz.

Ruch Wysokie Mazowieckie bezbramkowo zremisował na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.