Mamy już komplet informacji na temat przyszłości w trzeciej lidze. Uczestnicy zmagań już wiedzą na czym stoją, a tak naprawdę mogą przygotowywać się do następnego sezonu. Decyzja wywołała małe kontrowersję.


Drużyny rywalizujące w 3 lidze gr I, musiały najdłużej czekać na decyzję odnośnie przyszłości tychże rozgrywek. Mało kto już raczej się spodziewał, że te wrócą i tak naprawdę kluby czekały tylko na wyrok. Wczoraj zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej poinformował że sezon został zakończony.

Nie obyło się bez kontrowersji, bowiem dyrektor Akademii Legii Warszawa wysłał do związku pismo, aby dał on możliwość rozegrania zaległego meczu. Chodzi o spotkanie Sokół Ostróda - Legia II Warszawa, które mogłoby raz na zawsze rozstrzygnąć kwestię awansu. Tak się jednak nie stało i awans wywalczyli podopieczni Piotra Kołca.

Ekipa z Ostródy to nie jedyna, która duże powody do radości, bowiem zdecydowano, że z ligi nikt nie spadnie. To oznacza, że odetchnąć z ulgą może Polonia Warszawa, KS Wasilków oraz Ruch Wysokie Mazowieckie


Foto: Michał Laskowski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.