Motor Lublin skromnie pokonał Znicza Pruszków

Pierwsza wiosenna wygrana Motoru Lublin stała się faktem. Podopieczni Marka Saganowskiego na inaugurację 20. kolejki 2 ligi pokonali Znicz Pruszków.

więcej →

Zakład bez ryzyka 210 PLN. Odbierz i obstawiaj 2 i 3 ligę

Kolejne mecze 2 ligi i 3 ligi przed nami. Sprawdź kursy i ofertę Fortuny na zbliżającą się kolejkę. Na nowych graczy czeka niespodzianka - darmowy zakład 210 zł oraz 20...

więcej →

Mariusz Rzepecki został nowym zawodnikiem Gwardii Koszalin

Trzecioligowa Gwardia Koszalin pozyskała bramkarza, który w rundzie jesiennej występował szczebel wyżej. Mowa o Mariuszu Rzepeckim z Błękitnych Stargard.

więcej →

Mateusz Bieniek przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Ursusa Warszawa

Trzecioligowy Ursus Warszawa pozyskał obrońcę z klubu Fortuna 1 ligi. Chodzi o Mateusza Bieńka, który jesienią był wypożyczony do Skry Częstochowa.

więcej →

Jakub Szczepaniak z Olimpii Grudziądz zarejestrowany przez Spartę Brodnica

Czwartoligowa Sparta Brodnica zarejestrowała piłkarza Olimpii Grudziądz. Mowa o Jakubie Szczepaniaku, który jesienią znajdował się w kadrze spadkowicza z Fortuna 1 ligi.

więcej →

Znany jest termin zaległego meczu Wigier Suwałki z Górnikiem Polkowice

Poznaliśmy datę zaległego meczu 16. kolejki pomiędzy Wigrami Suwałki a Górnikiem Polkowice. Spotkanie zostało odwołane ze względu na zły stan boiska.

więcej →

Michał Balewski został wypożyczony do Huraganu Morąg

Trzecioligowy Huragan Morąg wypożyczył piłkarza Olimpii Elbląg. Mowa o Michale Balewskim, który w ekipie "biało-czarno-czerwono-białych" będzie występował do końca sezonu 2020/21.

więcej →

2 liga: Rezerwy Lecha Poznań rozbiły Stal Rzeszów! Kawał meczu w Polkowicach [Podsumowanie 19. kolejki]

Za nami pierwsza wiosenna kolejka w 2 lidze, w której całkiem sporo się działo. Niemałą niespodziankę sprawiły rezerwy Lecha Poznań, które rozbiły Stal Rzeszów. W Polkowicach natomiast odbył się mecz...

więcej →

Motor Lublin przegrał z Olimpią Grudziądz na inaugurację wiosny 2 lidze

Podopieczni Marka Saganowskiego piłkarską wiosnę w 2 lidze rozpoczęli od porażki. Beniaminek tejże klasy rozgrywkowej musiał uznać wyższość Olimpii Grudziądz.

więcej →

Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz zostali nowymi zawodnikami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiło w piątek dwa wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Tadeusza Krawca dołączyli Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz.

więcej →

Rezerwy Śląska Wrocław zgłosiły nowych zawodników do rozgrywek 2 ligi

Piłkarska wiosna w 2 lidze rozpocznie się już w najbliższy weekend. Rezerwy Śląska Wrocław zgłosiły do rozgrywek nowych zawodników.

więcej →

Kacper Myszogląd podpisał umowę ze Stalą Rzeszów

Drugoligowa Stal Rzeszów zakontraktowała nowego napastnika. Mowa o Kacprze Myszoglądzie, który ostatnio grał w Wiśle Kraków, a wiosnę spędzi w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Kamil Walków oraz Bartłomiej Mruk dołączyli do Błękitnych Stargard

Drugoligowi Błękitni Stargard ogłosili kolejne zimowe wzmocnienia. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączyli Kamil Walków oraz Bartłomiej Mruk.

więcej →

Sebastian Bartlewski oraz Aleksander Waniek wzmocnili Olimpię Elbląg

Dwóch nowych zawodników wzmocniło Olimpię Elbląg. Do ekipy drugoligowca dołączyli Sebastian Bartlewski oraz Aleksander Waniek. Obaj jesienią występowali szczebel niżej.

więcej →

Mikołaj Smyłek testowany przez KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Trzecioligowe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski testuje Mikołaja Smyłka. 26-letni bramkarz w rundzie jesiennej występował w Pogoni Siedlce.

więcej →

Michał Mydlarz oraz Mikołaj Szymański zostali wypożyczeni do ŁKS-u Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów nie próżnuje i cały czas aktywnie działa na rynku transferowym. Zespół beniaminka 3 ligi gr. IV wzmocnili Michał Mydlarz oraz Mikołaj Szymański.

więcej →

Jakub Lorek nowym zawodnikiem Wólczanki Wólka Pełkińska

Trzecioligowa Wólczanka Wólka Pełkińska pozyskała zawodnika z 2 ligi. Chodzi o Jakuba Lorka, który jesienią występował w Stali Rzeszów.

więcej →

Daniel Łuczak wzmocnił Piasta Żmigród

Trzecioligowy Piast Żmigród ogłosił pozyskanie zawodnika, który jesienią występował na boiskach 2 ligi. Mowa o Danielu Łuczaku z Sokoła Ostróda.

więcej →

Grzegorz Goncerz oraz Dominik Sadzawicki usunięci z listy transferowej Stali Rzeszów

Drugoligowa Stal Rzeszów usunęła z listy transferowej dwóch zawodników, którzy trafili na nią w grudniu. Mowa o Grzegorzu Goncerzu oraz Dominiku Sadzawickim.

więcej →

Norbert Leśniak został wypożyczony do Polonii Nysa

Trzecioligowa Polonia Nysa potwierdziła wypożyczenie zawodnika Hutnika Kraków. Do ekipy beniaminka 3 ligi gr. III dołączył Norbert Leśniak.

więcej →