Dariusz Frankiewicz odszedł z Apklan Resovii

Pomocnik urodzony w Sędziszowie Małopolskim opuszcza zespół Pasiaków. Zawodnik dostał wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy.

więcej →

Marcin Kluska został piłkarzem Leginovii Legionowo

Beniaminek drugiej ligi, który ma za sobą niezbyt udaną rundę, nie składa broni w walce o ligowy byt. Do ekipy Bogdana Jóźwiaka dołączył zawodnik z zaplecza krajowej elity.

więcej →

Donatas Nakrosius odszedł z Górnika Łęczna

Litwin rozwiązał swoją umowę z drugoligowcem, gdzie występował od roku. Zawodnik może jednak zejść szczebel niżej, bowiem jego usługami zainteresowany jest zespół z Podkarpacia.

więcej →

Sebastian Zieleniecki i Filip Mihaljevic odchodzą z Widzewa Łódź

Kolejni zawodnicy pożegnali się z aktualnym liderem drugiej ligi. Obaj piłkarze rozwiązali swoje umowy za porozumieniem stron.

więcej →

Dominik Ochał, Piotr Zmorzyński oraz Matthew Korziewicz w Stali Stalowa Wola

Zielono-czarni od początku roku są bardzo aktywni na rynku transferowym. O klubie w ostatnich dniach się pisze sporo, a to za sprawą wzmocnień oraz ubytków. Stalówka póki co jest na...

więcej →

Michael Ameyaw zagra w Bytovii Bytów

Drugoligowiec z województwa pomorskiego także nie próżnuje i powoli kompletuje kadrę na rundę wiosenną. Czarno-biało-czerwoni pozyskali zawodnika ligowego rywala.

więcej →

Błażej Cyfert został nowym piłkarzem Wisły Puławy

Trzecioligowiec ma za sobą niezbyt udaną rundę jesienną, jednak jej końcówka wypadła całkiem nieźle i puławianie do lidera tracą tylko siedem punktów. Klub ma spore aspiracje i zamierza wiosną powalczyć...

więcej →

Błażej Radwanek nowym piłkarzem Garbarni Kraków

Okres transferowy możemy uznać za otwarty, a kluby z pełną świadomością z tego korzystają. Tym krokiem podążają także Brązowi, którzy dziś ogłosili pierwszy transfer. 

więcej →

Dominik Chromiński i Dawid Pietrzkiewicz w Stali Stalowa Wola

Początkiem stycznia, aktywna na rynku transferowy stała się Stalówka, która pozyskuje, ale także traci zawodników. Oficjalnie zielono-czarni są jeszcze na plusie, jednak to może niedługo się zmienić.

więcej →

GKS Katowice po pierwszym treningu

Koniec laby, dziś pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej odbył zespół z Katowic. Zawodnicy spadkowicza z Fortuna 1 ligi odbyli dziś testy szybkościowe i wytrzymałościowe.

więcej →

Zmiany kadrowe w Stali Stalowa Wola

Zielono-czarni po dość słabej rundzie, muszą w zimie wziąć się do pracy. Kilku piłkarzy nie spełniło oczekiwań, wobec czego postanowiono im podziękować. Zielono-czarni przeprowadzili już także pierwszy transfer.

więcej →

Denisław Stenczew oraz Paweł Kapsa odeszli z Bytovii Bytów

Klub z województwa pomorskiego także nie zamierza próżnować i już pracuje nad kształtem kadry, która będzie walczyć w rundzie wiosennej. Już wiadomo, że będzie ona uboższa o dwa nazwiska.

więcej →

Jakub Banach wrócił do Elany Toruń

Już niedługo zespół z Torunia rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Piłkarze jeszcze odpoczywają, jednak działacze już ciężko pracują i myślą nad kształtem kadry. 

więcej →

Wiktor Kłos oraz Marcel Kotwica podpisali umowy ze Stalą Rzeszów

Beniaminek nie próżnuje i już działa na rynku transferowym. Rzeszowianie zakontraktowali dwóch ciekawych graczy, z tym że jeden z nich dołączy do zespołu dopiero w lipcu. Działacze jednak będą chcieli...

więcej →

Jonatan Straus i Kamil Wolski rozwiązali umowy z Legionovią Legionowo

Drugoligowiec rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. Na początku przebiegają one w gabinetach, gdzie podejmowane są decyzję odnośnie kilku zawodników. Pierwsze już zostały podjęte.

więcej →

Bogdan Jóźwiak nowym trenerem Legionovii Legionowo

Drugoligowiec nie składa broni w walce o pozostanie na szczeblu centralnym. Beniaminek przedstawił nazwisko nowego trenera, pod wodzą którego, zespół ma wywalczyć utrzymanie.

więcej →

Bartosz Tarachulski nowym trenerem Pogoni Siedlce

Kolejny drugoligowiec ma nowego szkoleniowca, jednak ta zmiana była konieczna, bowiem Marcin Płuska podjął pracę szczebel niżej. Nowy opiekun zespołu z Mazowsza już wcześniej pracował przy Jana Pawła II 6.

więcej →

Serhij Zajcew nie jest już trenerem Legionovii Legionowo

Drugoligowiec po fatalnej rundzie jesiennej postanowił już po raz drugi pożegnać się z trenerem. Beniaminek, który zimuje w strefie spadkowej, nazwisko nowego szkoleniowca ogłosi do końca roku.

więcej →

POLADA bezlitosna! Piłkarze Pogoni Siedlce ukarani

Dziś zapadła decyzja wobec piłkarzy siedleckiego klubu, którzy byli podejrzani o doping. Niestety, niekorzystna dla zawodników, którzy będą musieli ponieść konsekwencję działań.

więcej →

GKS Katowice pokonał Bytovię Bytów

Podopieczni Rafała Góraka udanie zakończyli tegoroczne zmagania. Katowiczanie po dzisiejszej wygranej, spędzą zimę na trzecim miejscu, ze stratą zaledwie trzech oczek do liderującego Widzewa Łódź.

więcej →