W dniu dzisiejszym prezentujemy najlepszą czwartej ligi dolnośląskiej. Rezerwy Śląska Wrocław najpierw wygrały swoją grupę, a następnie w barażach pewnie pokonali AKS Strzegom.


Śląsk II Wrocław awansował do 3 ligi grupy III. Ekipa rozgrywająca swoje domowe spotkania na stadionie przy Oporowskiej 62, wraca na trzecioligowy front po dwóch latach nieobecności, w trakcie których była czołową drużyną czwartoligowych zmagań.

Drugi garnitur Śląska Wrocław po zeszłorocznym niepowodzeniu, w końcu dopiął swego i wrócił do trzeciej ligi. Wrocławianie rok temu w lidze musieli uznać wyższość Foto-Higieny Gać, która wygrała ligę lepszym stosunkiem bramek od rezerw Śląska. W kolejnym sezonie to jednak zielono-biało-czerwoni okazali się najlepsi i otrzymali przepustkę do baraży.

Wrocławianie zdominowali czwartą ligę dolnośląską-wschód i na trzy kolejki przed końcem rozgrywek byli pewni mistrzostwa. Przed rezerwami jednak był jeszcze dwumecz barażowy, w którym Śląsk zmierzył się z AKS-em Strzegom. Druga drużyna Śląska bez problemów wygrała i zameldowała się w 3 lidze.

Teraz przed Śląskiem II Wrocław nowe wyzwania. Architektem sukcesu drużyny jest Piotr Jawny, który pracuje z rezerwami od lipca 2018 roku. Wrocławianie w trzeciej lidze będą mierzyć się m.in. z Ruchem Chorzów czy ROW-em 1964 Rybnik, które spadły z drugiej ligi. 

Liga międzywojewódzka daje większe możliwości ogrywania młodych zawodników na wyższym poziomie. Ponadto gra w trzeciej lidze sprawi że łatwiejszy stanie się powrót po kontuzji i czas w rezerwach nie będzie zmarnowany.


Foto: dolnyslask24h.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.