IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
1. kolejka - IV liga pomorska 05/06 sierpnia
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 2 | GKS Kolbudy | |
Pomezania Malbork | 0 - 2 | Bałtyk Gdynia | |
Supra Kwidzyn | 2 - 2 | Pogoń Lębork | |
Start Miastko | 1 - 0 | Gryf Wejherowo | |
Gedania II Gdańsk | 0 - 4 | Chojniczanka II Chojnice | |
MKS Władysławowo | 1 - 3 | Gryf Słupsk | |
Sparta Sycewice | 2 - 3 | Jaguar Gdańsk | |
Grom Nowy Staw | 1 - 0 | Anioły Garczegorze | |
Arka II Gdynia | 0 - 0 | Radunia II Stężyca |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
2. kolejka - IV liga pomorska 12/13 sierpnia
Gryf Słupsk | 3 - 1 | Start Miastko | |
Pogoń Lębork | 2 - 0 | MKS Władysławowo | |
Jaguar Gdańsk | 3 - 2 | Gryf Wejherowo | |
GKS Kolbudy | 0 - 1 | Supra Kwidzyn | |
Radunia II Stężyca | 0 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 1 | Arka II Gdynia | |
Anioły Garczegorze | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
Sparta Sycewice | 1 - 4 | Pomezania Malbork | |
Bałtyk Gdynia | 1 - 2 | Grom Nowy Staw |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
3. kolejka - IV liga pomorska 15/16 sierpnia
Gedania II Gdańsk | 1 - 2 | Bałtyk Gdynia | |
Pomezania Malbork | 2 - 0 | Jaguar Gdańsk | |
Gryf Wejherowo | 3 - 4 | Gryf Słupsk | |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 3 | Chojniczanka II Chojnice | |
Arka II Gdynia | 0 - 1 | Anioły Garczegorze | |
Supra Kwidzyn | 2 - 1 | Radunia II Stężyca | |
Pogoń Lębork | 4 - 3 | Start Miastko | |
Grom Nowy Staw | 3 - 1 | Sparta Sycewice | |
MKS Władysławowo | 0 - 0 | GKS Kolbudy |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
4. kolejka - IV liga pomorska 19/20 sierpnia
Radunia II Stężyca | 3 - 2 | MKS Władysławowo | |
Chojniczanka II Chojnice | 1 - 3 | Supra Kwidzyn | |
Pogoń Lębork | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | |
Pomezania Malbork | 3 - 1 | Grom Nowy Staw | |
Sparta Sycewice | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
Anioły Garczegorze | 2 - 2 | Powiśle Dzierzgoń | |
Jaguar Gdańsk | 2 - 5 | Gryf Słupsk | |
GKS Kolbudy | 2 - 1 | Start Miastko | |
Bałtyk Gdynia | 4 - 1 | Arka II Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
5. kolejka - IV liga pomorska 26/27 sierpnia
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Bałtyk Gdynia | |
Gryf Słupsk | 2 - 1 | Pogoń Lębork | |
Supra Kwidzyn | 0 - 2 | Anioły Garczegorze | |
Gryf Wejherowo | 2 - 1 | GKS Kolbudy | |
MKS Władysławowo | 1 - 3 | Chojniczanka II Chojnice | |
Gedania II Gdańsk | 1 - 5 | Pomezania Malbork | |
Grom Nowy Staw | 0 - 4 | Jaguar Gdańsk | |
Arka II Gdynia | 3 - 3 | Sparta Sycewice | |
Radunia II Stężyca | 4 - 2 | Start Miastko |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
6. kolejka - IV liga pomorska 02/03 września
Chojniczanka II Chojnice | 4 - 0 | Start Miastko | |
GKS Kolbudy | 2 - 2 | Gryf Słupsk | |
Pomezania Malbork | 2 - 0 | Arka II Gdynia | |
Jaguar Gdańsk | 5 - 0 | Pogoń Lębork | |
Radunia II Stężyca | 1 - 2 | Gryf Wejherowo | |
Anioły Garczegorze | 3 - 4 | MKS Władysławowo | |
Bałtyk Gdynia | 1 - 2 | Supra Kwidzyn | |
Sparta Sycewice | 0 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | |
Grom Nowy Staw | 6 - 2 | Gedania II Gdańsk |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
7. kolejka - IV liga pomorska 09/10 września
Gryf Wejherowo | 1 - 2 | Chojniczanka II Chojnice | |
Gedania II Gdańsk | 1 - 5 | Jaguar Gdańsk | |
Pogoń Lębork | 3 - 0 | GKS Kolbudy | |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Pomezania Malbork | |
Start Miastko | 1 - 4 | Anioły Garczegorze | |
Gryf Słupsk | 3 - 2 | Radunia II Stężyca | |
Supra Kwidzyn | 0 - 3 | Sparta Sycewice | |
Arka II Gdynia | 1 - 2 | Grom Nowy Staw | |
MKS Władysławowo | 3 - 2 | Bałtyk Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
8. kolejka - IV liga pomorska 16/17 września
Chojniczanka II Chojnice | 1 - 5 | Gryf Słupsk | |
Pomezania Malbork | 2 - 3 | Supra Kwidzyn | |
Gedania II Gdańsk | 2 - 1 | Arka II Gdynia | |
Grom Nowy Staw | 3 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
Radunia II Stężyca | 2 - 2 | Pogoń Lębork | |
Sparta Sycewice | 3 - 2 | MKS Władysławowo | |
Anioły Garczegorze | 2 - 1 | Gryf Wejherowo | |
Jaguar Gdańsk | 4 - 0 | GKS Kolbudy | |
Bałtyk Gdynia | 3 - 0 | Start Miastko |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
9. kolejka - IV liga pomorska 23/24 września
Arka II Gdynia | 0 - 2 | Jaguar Gdańsk | |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
Start Miastko | 0 - 0 | Sparta Sycewice | |
Pogoń Lębork | 2 - 2 | Chojniczanka II Chojnice | |
GKS Kolbudy | 1 - 2 | Radunia II Stężyca | |
MKS Władysławowo | 3 - 3 | Pomezania Malbork | |
Gryf Wejherowo | 1 - 2 | Bałtyk Gdynia | |
Gryf Słupsk | 2 - 1 | Anioły Garczegorze | |
Supra Kwidzyn | 1 - 1 | Grom Nowy Staw |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
10. kolejka - IV liga pomorska 30 września/01 października
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 0 | GKS Kolbudy | |
Arka II Gdynia | 1 - 2 | Powiśle Dzierzgoń | |
Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | Supra Kwidzyn | |
Pomezania Malbork | 3 - 3 | Start Miastko | |
Sparta Sycewice | 1 - 5 | Gryf Wejherowo | |
Grom Nowy Staw | 2 - 0 | MKS Władysławowo | |
Anioły Garczegorze | 3 - 2 | Pogoń Lębork | |
Bałtyk Gdynia | 1 - 0 | Gryf Słupsk | |
Jaguar Gdańsk | 4 - 0 | Radunia II Stężyca |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
11. kolejka - IV liga pomorska 07/08 października
Gryf Wejherowo | 3 - 1 | Pomezania Malbork | |
Pogoń Lębork | 0 - 1 | Bałtyk Gdynia | |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Jaguar Gdańsk | |
Gryf Słupsk | 4 - 0 | Sparta Sycewice | |
GKS Kolbudy | 1 - 2 | Anioły Garczegorze | |
Start Miastko | 1 - 3 | Grom Nowy Staw | |
MKS Władysławowo | 0 - 2 | Gedania II Gdańsk | |
Supra Kwidzyn | 0 - 2 | Arka II Gdynia | |
Radunia II Stężyca | 3 - 1 | Chojniczanka II Chojnice |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
12. kolejka - IV liga pomorska 14/15 października
Grom Nowy Staw | 0 - 2 | Gryf Wejherowo | |
Powiśle Dzierzgoń | 1 - 1 | Supra Kwidzyn | |
Gedania II Gdańsk | 3 - 0 | Start Miastko | |
Arka II Gdynia | 1 - 1 | MKS Władysławowo | |
Pomezania Malbork | 2 - 0 | Gryf Słupsk | |
Jaguar Gdańsk | 4 - 0 | Chojniczanka II Chojnice | |
Anioły Garczegorze | 1 - 4 | Radunia II Stężyca | |
Bałtyk Gdynia | 4 - 0 | GKS Kolbudy | |
Sparta Sycewice | 2 - 5 | Pogoń Lębork |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
13. kolejka - IV liga pomorska 21/22 października
Chojniczanka II Chojnice | 4 - 5 | Anioły Garczegorze | |
Start Miastko | 4 - 2 | Arka II Gdynia | |
Radunia II Stężyca | 1 - 3 | Bałtyk Gdynia | |
Supra Kwidzyn | 0 - 5 | Jaguar Gdańsk | |
Gryf Wejherowo | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
Pogoń Lębork | 0 - 0 | Pomezania Malbork | |
GKS Kolbudy | 2 - 2 | Sparta Sycewice | |
Gryf Słupsk | 2 - 1 | Grom Nowy Staw | |
MKS Władysławowo | 0 - 2 | Powiśle Dzierzgoń |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
14. kolejka - IV liga pomorska 28/29 października
Arka II Gdynia | 2 - 4 | Gryf Wejherowo | |
Sparta Sycewice | 0 - 3 | Radunia II Stężyca | |
Gedania II Gdańsk | 1 - 2 | Gryf Słupsk | |
Pomezania Malbork | 6 - 0 | GKS Kolbudy | |
Supra Kwidzyn | 2 - 2 | MKS Władysławowo | |
Grom Nowy Staw | 3 - 3 | Pogoń Lębork | |
Powiśle Dzierzgoń | 4 - 0 | Start Miastko | |
Jaguar Gdańsk | 3 - 2 | Anioły Garczegorze | |
Bałtyk Gdynia | 2 - 1 | Chojniczanka II Chojnice |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
15. kolejka - IV liga pomorska 04/05 listopada
Chojniczanka II Chojnice | 0 - 0 | Sparta Sycewice | |
Gryf Wejherowo | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
Pogoń Lębork | 5 - 0 | Gedania II Gdańsk | |
MKS Władysławowo | 0 - 3 | Jaguar Gdańsk | |
Gryf Słupsk | 2 - 2 | Arka II Gdynia | |
GKS Kolbudy | 2 - 4 | Grom Nowy Staw | |
Start Miastko | 3 - 3 | Supra Kwidzyn | |
Anioły Garczegorze | 1 - 2 | Bałtyk Gdynia | |
Radunia II Stężyca | 2 - 2 | Pomezania Malbork |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
16. kolejka - IV liga pomorska 11/12 listopada
MKS Władysławowo | ? - ? | Start Miastko | |
Arka II Gdynia | 2 - 3 | Pogoń Lębork | |
Gedania II Gdańsk | 5 - 1 | GKS Kolbudy | |
Pomezania Malbork | 3 - 0 | Chojniczanka II Chojnice | |
Sparta Sycewice | 2 - 2 | Anioły Garczegorze | |
Grom Nowy Staw | 1 - 1 | Radunia II Stężyca | |
Powiśle Dzierzgoń | 3 - 1 | Gryf Słupsk | |
Jaguar Gdańsk | 2 - 1 | Bałtyk Gdynia | |
Supra Kwidzyn | 2 - 3 | Gryf Wejherowo |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
17. kolejka - IV liga pomorska 18/19 listopada
Arka II Gdynia | 4 - 0 | GKS Kolbudy | |
Chojniczanka II Chojnice | 0 - 6 | Grom Nowy Staw | |
Gryf Wejherowo | 0 - 1 | MKS Władysławowo | |
Gryf Słupsk | 4 - 0 | Supra Kwidzyn | |
Start Miastko | 1 - 4 | Jaguar Gdańsk | |
Anioły Garczegorze | 1 - 1 | Pomezania Malbork | |
Pogoń Lębork | 5 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
Radunia II Stężyca | 2 - 0 | Gedania II Gdańsk | |
Bałtyk Gdynia | 1 - 1 | Sparta Sycewice |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
18. kolejka - IV liga pomorska 02/03 marca
Chojniczanka II Chojnice | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
GKS Kolbudy | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
Gryf Słupsk | 5 - 0 | MKS Władysławowo | |
Radunia II Stężyca | 2 - 1 | Arka II Gdynia | |
Pogoń Lębork | 0 - 1 | Supra Kwidzyn | |
Gryf Wejherowo | 1 - 1 | Start Miastko | |
Jaguar Gdańsk | 4 - 1 | Sparta Sycewice | |
Bałtyk Gdynia | 4 - 2 | Pomezania Malbork | |
Anioły Garczegorze | 1 - 2 | Grom Nowy Staw |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
19. kolejka - IV liga pomorska 09/10 marca
Start Miastko | 0 - 1 | Gryf Słupsk | |
Gryf Wejherowo | 0 - 2 | Jaguar Gdańsk | |
Gedania II Gdańsk | 2 - 3 | Anioły Garczegorze | |
Arka II Gdynia | 1 - 0 | Chojniczanka II Chojnice | |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 1 | Radunia II Stężyca | |
MKS Władysławowo | 3 - 2 | Pogoń Lębork | |
Pomezania Malbork | 2 - 2 | Sparta Sycewice | |
Supra Kwidzyn | 2 - 0 | GKS Kolbudy | |
Grom Nowy Staw | 1 - 1 | Bałtyk Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
20. kolejka - IV liga pomorska 16/17 marca
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | MKS Władysławowo | |
Start Miastko | 2 - 2 | Pogoń Lębork | |
Sparta Sycewice | 0 - 2 | Grom Nowy Staw | |
Gryf Słupsk | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | |
Anioły Garczegorze | 1 - 2 | Arka II Gdynia | |
Jaguar Gdańsk | 2 - 5 | Pomezania Malbork | |
Bałtyk Gdynia | 4 - 2 | Gedania II Gdańsk | |
Radunia II Stężyca | 1 - 3 | Supra Kwidzyn |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
21. kolejka - IV liga pomorska 23/24 marca
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 1 | Anioły Garczegorze | |
Gryf Słupsk | 3 - 0 | Jaguar Gdańsk | |
Gryf Wejherowo | 1 - 3 | Pogoń Lębork | |
Start Miastko | 2 - 3 | GKS Kolbudy | |
Gedania II Gdańsk | 5 - 1 | Sparta Sycewice | |
MKS Władysławowo | 2 - 2 | Radunia II Stężyca | |
Grom Nowy Staw | 0 - 1 | Pomezania Malbork | |
Supra Kwidzyn | 1 - 1 | Chojniczanka II Chojnice | |
Arka II Gdynia | 2 - 4 | Bałtyk Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
22. kolejka - IV liga pomorska 30/31 marca
Chojniczanka II Chojnice | 1 - 2 | MKS Władysławowo | |
Pomezania Malbork | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | |
GKS Kolbudy | 1 - 3 | Gryf Wejherowo | |
Start Miastko | 2 - 0 | Radunia II Stężyca | |
Pogoń Lębork | 1 - 1 | Gryf Słupsk | |
Jaguar Gdańsk | 0 - 1 | Grom Nowy Staw | |
Bałtyk Gdynia | 3 - 0 | Powiśle Dzierzgoń | |
Anioły Garczegorze | 0 - 0 | Supra Kwidzyn | |
Sparta Sycewice | 2 - 2 | Arka II Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
23. kolejka - IV liga pomorska 06/07 kwietnia
Arka II Gdynia | 1 - 1 | Pomezania Malbork | |
Gryf Wejherowo | 3 - 3 | Radunia II Stężyca | |
Start Miastko | 0 - 1 | Chojniczanka II Chojnice | |
Pogoń Lębork | 1 - 2 | Jaguar Gdańsk | |
Gedania II Gdańsk | 1 - 1 | Grom Nowy Staw | |
Gryf Słupsk | 3 - 0 | GKS Kolbudy | |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 3 | Sparta Sycewice | |
MKS Władysławowo | 1 - 0 | Anioły Garczegorze | |
Supra Kwidzyn | 2 - 1 | Bałtyk Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
24. kolejka - IV liga pomorska 13/14 kwietnia
Anioły Garczegorze | 4 - 0 | Start Miastko | |
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 4 | Gryf Wejherowo | |
Pomezania Malbork | 1 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | |
GKS Kolbudy | 0 - 1 | Pogoń Lębork | |
Sparta Sycewice | 1 - 2 | Supra Kwidzyn | |
Jaguar Gdańsk | 4 - 2 | Gedania II Gdańsk | |
Grom Nowy Staw | 3 - 1 | Arka II Gdynia | |
Bałtyk Gdynia | 3 - 2 | MKS Władysławowo | |
Radunia II Stężyca | 1 - 4 | Gryf Słupsk |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
25. kolejka - IV liga pomorska 20/21 kwietnia
Arka II Gdynia | 2 - 2 | Gedania II Gdańsk | |
Start Miastko | 1 - 7 | Bałtyk Gdynia | |
Pogoń Lębork | 1 - 2 | Radunia II Stężyca | |
Gryf Słupsk | 5 - 1 | Chojniczanka II Chojnice | |
Gryf Wejherowo | 1 - 1 | Anioły Garczegorze | |
GKS Kolbudy | 1 - 2 | Jaguar Gdańsk | |
MKS Władysławowo | 3 - 3 | Sparta Sycewice | |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 0 | Grom Nowy Staw | |
Supra Kwidzyn | 0 - 3 | Pomezania Malbork |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
26. kolejka - IV liga pomorska 27/28 kwietnia
Jaguar Gdańsk | ? - ? | Arka II Gdynia | |
Gedania II Gdańsk | ? - ? | Powiśle Dzierzgoń | |
Grom Nowy Staw | ? - ? | Supra Kwidzyn | |
Pomezania Malbork | ? - ? | MKS Władysławowo | |
Sparta Sycewice | ? - ? | Start Miastko | |
Bałtyk Gdynia | ? - ? | Gryf Wejherowo | |
Anioły Garczegorze | ? - ? | Gryf Słupsk | |
Chojniczanka II Chojnice | ? - ? | Pogoń Lębork | |
Radunia II Stężyca | ? - ? | GKS Kolbudy |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
27. kolejka - IV liga pomorska 04/05 maja
Radunia II Stężyca | ? - ? | Jaguar Gdańsk | |
GKS Kolbudy | ? - ? | Chojniczanka II Chojnice | |
Pogoń Lębork | ? - ? | Anioły Garczegorze | |
Gryf Słupsk | ? - ? | Bałtyk Gdynia | |
Gryf Wejherowo | ? - ? | Sparta Sycewice | |
Start Miastko | ? - ? | Pomezania Malbork | |
MKS Władysławowo | ? - ? | Grom Nowy Staw | |
Supra Kwidzyn | ? - ? | Gedania II Gdańsk | |
Powiśle Dzierzgoń | ? - ? | Arka II Gdynia |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
28. kolejka - IV liga pomorska 11/12 maja
Jaguar Gdańsk | ? - ? | Powiśle Dzierzgoń | |
Arka II Gdynia | ? - ? | Supra Kwidzyn | |
Gedania II Gdańsk | ? - ? | MKS Władysławowo | |
Grom Nowy Staw | ? - ? | Start Miastko | |
Pomezania Malbork | ? - ? | Gryf Wejherowo | |
Sparta Sycewice | ? - ? | Gryf Słupsk | |
Bałtyk Gdynia | ? - ? | Pogoń Lębork | |
Anioły Garczegorze | ? - ? | GKS Kolbudy | |
Chojniczanka II Chojnice | ? - ? | Radunia II Stężyca |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
29. kolejka - IV liga pomorska 18/19 maja
Chojniczanka II Chojnice | ? - ? | Jaguar Gdańsk | |
Radunia II Stężyca | ? - ? | Anioły Garczegorze | |
GKS Kolbudy | ? - ? | Bałtyk Gdynia | |
Pogoń Lębork | ? - ? | Sparta Sycewice | |
Gryf Słupsk | ? - ? | Pomezania Malbork | |
Gryf Wejherowo | ? - ? | Grom Nowy Staw | |
Start Miastko | ? - ? | Gedania II Gdańsk | |
MKS Władysławowo | ? - ? | Arka II Gdynia | |
Supra Kwidzyn | ? - ? | Powiśle Dzierzgoń |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
30. kolejka - IV liga pomorska 25/26 maja
Jaguar Gdańsk | ? - ? | Supra Kwidzyn | |
Powiśle Dzierzgoń | ? - ? | MKS Władysławowo | |
Arka II Gdynia | ? - ? | Start Miastko | |
Gedania II Gdańsk | ? - ? | Gryf Wejherowo | |
Grom Nowy Staw | ? - ? | Gryf Słupsk | |
Pomezania Malbork | ? - ? | Pogoń Lębork | |
Sparta Sycewice | ? - ? | GKS Kolbudy | |
Bałtyk Gdynia | ? - ? | Radunia II Stężyca | |
Anioły Garczegorze | ? - ? | Chojniczanka II Chojnice |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
31. kolejka - IV liga pomorska 01/02 czerwca
Anioły Garczegorze | ? - ? | Jaguar Gdańsk | |
Chojniczanka II Chojnice | ? - ? | Bałtyk Gdynia | |
Radunia II Stężyca | ? - ? | Sparta Sycewice | |
GKS Kolbudy | ? - ? | Pomezania Malbork | |
Pogoń Lębork | ? - ? | Grom Nowy Staw | |
Gryf Słupsk | ? - ? | Gedania II Gdańsk | |
Gryf Wejherowo | ? - ? | Arka II Gdynia | |
Start Miastko | ? - ? | Powiśle Dzierzgoń | |
MKS Władysławowo | ? - ? | Supra Kwidzyn |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
32. kolejka - IV liga pomorska 08/09 czerwca
Jaguar Gdańsk | ? - ? | MKS Władysławowo | |
Supra Kwidzyn | ? - ? | Start Miastko | |
Powiśle Dzierzgoń | ? - ? | Gryf Wejherowo | |
Arka II Gdynia | ? - ? | Gryf Słupsk | |
Gedania II Gdańsk | ? - ? | Pogoń Lębork | |
Grom Nowy Staw | ? - ? | GKS Kolbudy | |
Pomezania Malbork | ? - ? | Radunia II Stężyca | |
Sparta Sycewice | ? - ? | Chojniczanka II Chojnice | |
Bałtyk Gdynia | ? - ? | Anioły Garczegorze |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
33. kolejka - IV liga pomorska 15/16 czerwca
Bałtyk Gdynia | ? - ? | Jaguar Gdańsk | |
Anioły Garczegorze | ? - ? | Sparta Sycewice | |
Chojniczanka II Chojnice | ? - ? | Pomezania Malbork | |
Radunia II Stężyca | ? - ? | Grom Nowy Staw | |
GKS Kolbudy | ? - ? | Gedania II Gdańsk | |
Pogoń Lębork | ? - ? | Arka II Gdynia | |
Gryf Słupsk | ? - ? | Powiśle Dzierzgoń | |
Gryf Wejherowo | ? - ? | Supra Kwidzyn | |
Start Miastko | ? - ? | MKS Władysławowo |
IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2023/2024
34. kolejka - IV liga pomorska 22/23 czerwca
GKS Kolbudy | ? - ? | Arka II Gdynia | |
Jaguar Gdańsk | ? - ? | Start Miastko | |
MKS Władysławowo | ? - ? | Gryf Wejherowo | |
Supra Kwidzyn | ? - ? | Gryf Słupsk | |
Powiśle Dzierzgoń | ? - ? | Pogoń Lębork | |
Gedania II Gdańsk | ? - ? | Radunia II Stężyca | |
Grom Nowy Staw | ? - ? | Chojniczanka II Chojnice | |
Pomezania Malbork | ? - ? | Anioły Garczegorze | |
Sparta Sycewice | ? - ? | Bałtyk Gdynia |