IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lutnia Piszczac 5 11 3 2 0 9 3 6
2 POM Iskra Piotrowice 5 10 3 1 1 17 10 7
3 Orlęta Łuków 5 10 3 1 1 12 6 6
4 Gryf Gmina Zamość 5 10 3 1 1 11 5 6
5 Huczwa Tyszowce 5 8 2 2 1 9 7 2
6 Lewart Lubartów 5 7 2 1 2 9 5 4
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 7 2 1 2 12 10 2
8 Włodawianka Włodawa 5 7 1 4 0 9 8 1
9 Hetman Zamość 5 6 1 3 1 7 6 1
10 Igros Krasnobród 5 2 0 2 3 4 9 -5
11 Kłos Gmina Chełm 5 1 0 1 4 6 15 -9
12 Brat Siennica Nadolna 5 1 0 1 4 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 23/24 kwietnia

Huczwa Tyszowce 3 - 3 Włodawianka Włodawa
POM Iskra Piotrowice 4 - 3 Igros Krasnobród
Gryf Gmina Zamość 0 - 0 Lutnia Piszczac
Orlęta Łuków 2 - 2 Brat Siennica Nadolna
Kłos Gmina Chełm 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lewart Lubartów 0 - 3 Hetman Zamość

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 27/28 kwietnia

Włodawianka Włodawa 2 - 1 Gryf Gmina Zamość
Lutnia Piszczac 2 - 1 Kłos Gmina Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Huczwa Tyszowce
Brat Siennica Nadolna 2 - 5 POM Iskra Piotrowice
Igros Krasnobród 0 - 1 Lewart Lubartów
Hetman Zamość 2 - 4 Orlęta Łuków

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 03/04 maja

Gryf Gmina Zamość 1 - 0 Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce 1 - 0 Orlęta Łuków
Hetman Zamość 1 - 1 Włodawianka Włodawa
Brat Siennica Nadolna 1 - 8 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Gmina Chełm 1 - 6 POM Iskra Piotrowice
Igros Krasnobród 0 - 0 Lutnia Piszczac

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 07/08 maja

Włodawianka Włodawa 2 - 2 Kłos Gmina Chełm
POM Iskra Piotrowice 1 - 3 Gryf Gmina Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Hetman Zamość
Orlęta Łuków 3 - 0 * Igros Krasnobród
Lewart Lubartów 7 - 0 Brat Siennica Nadolna
Lutnia Piszczac 3 - 2 Huczwa Tyszowce

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 14/15 maja

Huczwa Tyszowce 1 - 1 Lewart Lubartów
Igros Krasnobród 1 - 1 Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm 1 - 3 Orlęta Łuków
Gryf Gmina Zamość 6 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Hetman Zamość 1 - 1 POM Iskra Piotrowice
Brat Siennica Nadolna 0 - 4 Lutnia Piszczac

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 18/19 maja

POM Iskra Piotrowice ? - ? Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków ? - ? Gryf Gmina Zamość
Lewart Lubartów ? - ? Kłos Gmina Chełm
Włodawianka Włodawa ? - ? Brat Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny ? - ? Igros Krasnobród
Lutnia Piszczac ? - ? Hetman Zamość

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 21/22 maja

Igros Krasnobród ? - ? POM Iskra Piotrowice
Hetman Zamość ? - ? Lewart Lubartów
Brat Siennica Nadolna ? - ? Orlęta Łuków
Lutnia Piszczac ? - ? Gryf Gmina Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny ? - ? Kłos Gmina Chełm
Włodawianka Włodawa ? - ? Huczwa Tyszowce

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 28/29 maja

Gryf Gmina Zamość ? - ? Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm ? - ? Lutnia Piszczac
Huczwa Tyszowce ? - ? Sparta Rejowiec Fabryczny
POM Iskra Piotrowice ? - ? Brat Siennica Nadolna
Lewart Lubartów ? - ? Igros Krasnobród
Orlęta Łuków ? - ? Hetman Zamość

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 01/02 czerwca

POM Iskra Piotrowice ? - ? Kłos Gmina Chełm
Lewart Lubartów ? - ? Gryf Gmina Zamość
Orlęta Łuków ? - ? Huczwa Tyszowce
Włodawianka Włodawa ? - ? Hetman Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny ? - ? Brat Siennica Nadolna
Lutnia Piszczac ? - ? Igros Krasnobród

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 04/05 czerwca

Gryf Gmina Zamość ? - ? POM Iskra Piotrowice
Kłos Gmina Chełm ? - ? Włodawianka Włodawa
Igros Krasnobród ? - ? Orlęta Łuków
Brat Siennica Nadolna ? - ? Lewart Lubartów
Hetman Zamość ? - ? Sparta Rejowiec Fabryczny
Huczwa Tyszowce ? - ? Lutnia Piszczac

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 11/12 czerwca

POM Iskra Piotrowice ? - ? Hetman Zamość
Sparta Rejowiec Fabryczny ? - ? Gryf Gmina Zamość
Orlęta Łuków ? - ? Kłos Gmina Chełm
Lewart Lubartów ? - ? Huczwa Tyszowce
Lutnia Piszczac ? - ? Brat Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa ? - ? Igros Krasnobród

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga lubelska (gr.spadkowa) 18/19 czerwca

Huczwa Tyszowce ? - ? POM Iskra Piotrowice
Gryf Gmina Zamość ? - ? Orlęta Łuków
Kłos Gmina Chełm ? - ? Lewart Lubartów
Brat Siennica Nadolna ? - ? Włodawianka Włodawa
Igros Krasnobród ? - ? Sparta Rejowiec Fabryczny
Hetman Zamość ? - ? Lutnia Piszczac