IV liga opolska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 16 39 12 3 1 41 9 32
2 Ruch Zdzieszowice 16 36 11 3 2 47 16 31
3 Polonia Głubczyce 16 32 9 5 2 35 15 20
4 Odra II Opole 16 30 9 3 4 32 17 15
5 Agroplon Głuszyna 17 30 9 3 5 30 15 15
6 LZS Starowice Dolne 16 30 9 3 4 35 23 12
7 Fortuna Głogówek 16 28 8 4 4 27 15 12
8 Małapanew Ozimek 17 28 8 4 5 28 25 3
9 Unia Krapkowice 16 26 6 8 2 24 12 12
10 Porawie Większyce 16 23 6 5 5 22 20 2
11 MKS Gogolin 16 21 6 3 7 27 36 -9
12 LZS Piotrówka 16 20 5 5 6 23 27 -4
13 OKS Olesno 16 14 3 5 8 18 26 -8
14 Victoria Chróścice 16 14 3 5 8 17 29 -12
15 Skalnik Gracze 16 14 4 2 10 17 40 -23
16 Piast Strzelce Opolskie 16 12 2 6 8 17 29 -12
17 TOR Dobrzeń Wielki 16 12 3 3 10 26 52 -26
18 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 7 2 1 13 12 38 -26
19 LZS Skorogoszcz 16 6 1 3 12 19 53 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga opolska 14/15 sierpnia

Odra II Opole 1 - 2 Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice 0 - 0 LZS Starowice Dolne
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 3 Fortuna Głogówek
MKS Gogolin 3 - 5 Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce 2 - 2 Porawie Większyce
LZS Piotrówka 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa 2 - 0 Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna 2 - 0 LZS Skorogoszcz

IV liga opolska sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga opolska 18/19 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Polonia Nysa
Porawie Większyce 2 - 3 LZS Piotrówka
Victoria Chróścice 1 - 3 Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Fortuna Głogówek 3 - 2 MKS Gogolin
LZS Starowice Dolne 5 - 1 TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek 0 - 2 Unia Krapkowice
OKS Olesno 3 - 3 Odra II Opole

IV liga opolska sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga opolska 21/22 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz 0 - 8 Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice 4 - 0 OKS Olesno
MKS Gogolin 3 - 0 LZS Starowice Dolne
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Fortuna Głogówek
Polonia Głubczyce 5 - 0 Skalnik Gracze
LZS Piotrówka 0 - 0 Victoria Chróścice
Polonia Nysa 5 - 0 Porawie Większyce
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle

IV liga opolska sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga opolska 28/29 sierpnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 LZS Skorogoszcz
Porawie Większyce 0 - 0 Agroplon Głuszyna
Victoria Chróścice 0 - 1 Polonia Nysa
Fortuna Głogówek 0 - 0 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 2 - 3 TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze 1 - 2 LZS Piotrówka
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek 5 - 0 MKS Gogolin
Odra II Opole 1 - 0 Unia Krapkowice

IV liga opolska sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga opolska 04/05 września

LZS Skorogoszcz 3 - 1 Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 3 Odra II Opole
MKS Gogolin 1 - 0 OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce 2 - 1 LZS Starowice Dolne
LZS Piotrówka 2 - 2 Fortuna Głogówek
Polonia Nysa 4 - 0 Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Victoria Chróścice
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle

IV liga opolska sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga opolska 11/12 września

Porawie Większyce 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne 3 - 2 LZS Piotrówka
OKS Olesno 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Odra II Opole 0 - 0 MKS Gogolin
Fortuna Głogówek 0 - 0 Polonia Nysa
Małapanew Ozimek 1 - 1 Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice 4 - 2 LZS Skorogoszcz
Skalnik Gracze 1 - 0 Agroplon Głuszyna
Unia Krapkowice 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki

IV liga opolska sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga opolska 15/16 września

MKS Gogolin 1 - 1 Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie 1 - 3 Odra II Opole
Polonia Głubczyce 2 - 2 OKS Olesno
LZS Piotrówka 1 - 2 Małapanew Ozimek
Polonia Nysa 4 - 1 LZS Starowice Dolne
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 Porawie Większyce
LZS Skorogoszcz 1 - 2 Skalnik Gracze

IV liga opolska sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga opolska 18/19 września

Victoria Chróścice 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Fortuna Głogówek 2 - 0 LZS Skorogoszcz
OKS Olesno 2 - 1 LZS Piotrówka
Odra II Opole 0 - 1 Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 3 MKS Gogolin
Skalnik Gracze 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek 0 - 3 Polonia Nysa

IV liga opolska sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga opolska 25/26 września

Agroplon Głuszyna 0 - 2 Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Głubczyce 0 - 1 Unia Krapkowice
LZS Piotrówka 1 - 2 Odra II Opole
Polonia Nysa 2 - 0 OKS Olesno
Ruch Zdzieszowice 5 - 0 Fortuna Głogówek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Skalnik Gracze
LZS Skorogoszcz 1 - 5 LZS Starowice Dolne
Porawie Większyce 1 - 1 Victoria Chróścice

IV liga opolska sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga opolska 02/03 października

Fortuna Głogówek 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno 0 - 1 Agroplon Głuszyna
Odra II Opole 1 - 0 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 4 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 1 - 2 Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze 0 - 4 Porawie Większyce
LZS Starowice Dolne 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek 3 - 3 LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice 1 - 1 LZS Piotrówka

IV liga opolska sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga opolska 09/10 października

LZS Skorogoszcz 1 - 3 OKS Olesno
Polonia Głubczyce 4 - 1 MKS Gogolin
LZS Piotrówka 2 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa 1 - 1 Unia Krapkowice
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Odra II Opole
Ruch Zdzieszowice 5 - 2 Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Starowice Dolne
Victoria Chróścice 1 - 1 Skalnik Gracze
Porawie Większyce 1 - 0 Fortuna Głogówek

IV liga opolska sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga opolska 16/17 października

Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Polonia Głubczyce
Odra II Opole 4 - 0 LZS Skorogoszcz
Fortuna Głogówek 3 - 0 Victoria Chróścice
OKS Olesno 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 4 Polonia Nysa
MKS Gogolin 2 - 3 LZS Piotrówka
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Porawie Większyce
Małapanew Ozimek 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice 0 - 0 Agroplon Głuszyna

IV liga opolska sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga opolska 23/24 października

LZS Skorogoszcz 2 - 2 Unia Krapkowice
LZS Piotrówka 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa 6 - 1 MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna 5 - 1 TOR Dobrzeń Wielki
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Odra II Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 OKS Olesno
Victoria Chróścice 2 - 4 LZS Starowice Dolne
Porawie Większyce 2 - 0 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 0 - 4 Fortuna Głogówek

IV liga opolska sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga opolska 30/31 października

Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Polonia Nysa
OKS Olesno 0 - 0 Porawie Większyce
Odra II Opole 4 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice 3 - 3 Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne 4 - 3 Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce 3 - 0 LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek 1 - 0 Victoria Chróścice
TOR Dobrzeń Wielki 6 - 2 LZS Skorogoszcz
MKS Gogolin 2 - 1 Agroplon Głuszyna

IV liga opolska sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga opolska 06/07 listopada

LZS Skorogoszcz 1 - 2 MKS Gogolin
Polonia Nysa 3 - 1 Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna 3 - 0 Piast Strzelce Opolskie
Ruch Zdzieszowice 9 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Unia Krapkowice
Porawie Większyce 1 - 4 Odra II Opole
Victoria Chróścice 2 - 1 OKS Olesno
Skalnik Gracze 0 - 5 Małapanew Ozimek
Fortuna Głogówek 1 - 1 LZS Starowice Dolne

IV liga opolska sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga opolska 13/14 listopada

Unia Krapkowice 0 - 1 Porawie Większyce
Małapanew Ozimek 1 - 0 Fortuna Głogówek
OKS Olesno 0 - 2 Skalnik Gracze
Odra II Opole 0 - 1 Victoria Chróścice
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce 0 - 0 Agroplon Głuszyna
LZS Piotrówka 1 - 1 Polonia Nysa

IV liga opolska sezon 2021/2022

17. kolejka - IV liga opolska 20/21 listopada

LZS Skorogoszcz 0 - 5 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 4 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna 4 - 0 LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce 4 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Chróścice 1 - 1 Unia Krapkowice
Skalnik Gracze 1 - 4 Odra II Opole
Fortuna Głogówek 2 - 0 OKS Olesno
LZS Starowice Dolne 5 - 0 Małapanew Ozimek

IV liga opolska sezon 2021/2022

18. kolejka - IV liga opolska 27/28 listopada

OKS Olesno ? - ? LZS Starowice Dolne
Odra II Opole ? - ? Fortuna Głogówek
Unia Krapkowice ? - ? Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Victoria Chróścice
MKS Gogolin ? - ? Porawie Większyce
Piast Strzelce Opolskie ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce ? - ? Ruch Zdzieszowice
LZS Piotrówka ? - ? LZS Skorogoszcz
Polonia Nysa ? - ? Agroplon Głuszyna

IV liga opolska sezon 2021/2022

19. kolejka - IV liga opolska 04/05 grudnia

LZS Skorogoszcz ? - ? Polonia Nysa
Ruch Zdzieszowice ? - ? LZS Piotrówka
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Polonia Głubczyce
Porawie Większyce ? - ? Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice ? - ? MKS Gogolin
Skalnik Gracze ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Fortuna Głogówek ? - ? Unia Krapkowice
LZS Starowice Dolne ? - ? Odra II Opole
Małapanew Ozimek ? - ? OKS Olesno