IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 76 24 4 2 105 24 81
2 Błonianka Błonie 30 66 21 3 6 97 35 62
3 Oskar Przysucha 30 66 21 3 6 75 28 47
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 57 17 6 7 67 41 26
5 Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 77 37 40
6 MKS Piaseczno 30 50 16 2 12 75 63 12
7 Mazur Karczew 30 48 15 3 12 50 52 -2
8 KS Raszyn 30 47 15 2 13 55 52 3
9 Znicz II Pruszków 30 39 11 6 13 46 48 -2
10 Wilga Garwolin 30 37 11 4 15 49 56 -7
11 Energia Kozienice 30 36 10 6 14 46 54 -8
12 Radomiak II Radom 30 36 10 6 14 46 69 -23
13 Sparta Jazgarzew 30 32 9 5 16 36 60 -24
14 LKS Promna 30 23 6 5 19 28 69 -41
15 Orzeł Unin 30 19 5 4 21 36 91 -55
16 Perła Złotokłos 30 2 0 2 28 8 117 -109
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

1. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 11/12 sierpnia

Wilga Garwolin 2 - 1 Znicz II Pruszków
Radomiak II Radom 5 - 0 Perła Złotokłos
Orzeł Unin 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn 0 - 4 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 4 - 2 Błonianka Błonie
Oskar Przysucha 3 - 0 * LKS Promna
Sparta Jazgarzew 0 - 6 MKS Piaseczno
Mazur Karczew 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

2. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 sierpnia

MKS Piaseczno 3 - 2 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 1 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 0 - 5 Mszczonowianka Mszczonów
LKS Promna 0 - 4 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 0 - 1 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1 - 1 KS Raszyn
Radomiak II Radom 4 - 0 Orzeł Unin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

3. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 18/19 sierpnia

Orzeł Unin 6 - 0 Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków 1 - 2 Radomiak II Radom
Oskar Przysucha 3 - 0 Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn 2 - 1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Energia Kozienice
Mazur Karczew 2 - 1 LKS Promna
MKS Piaseczno 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

4. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 25/26 sierpnia

LKS Promna 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 0 - 2 Oskar Przysucha
Perła Złotokłos 1 - 2 MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 1 KS Raszyn
Energia Kozienice 1 - 3 Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi 7 - 0 Radomiak II Radom
Orzeł Unin 1 - 0 Znicz II Pruszków
Błonianka Błonie 1 - 1 Sparta Jazgarzew

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

5. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 01/02 września

Znicz II Pruszków 3 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn 4 - 1 Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 7 - 0 Orzeł Unin
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Wilga Garwolin
Mazur Karczew 0 - 2 Błonianka Błonie
MKS Piaseczno 0 - 0 LKS Promna

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

6. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 08/09 września

Oskar Przysucha 3 - 3 Radomiak II Radom
Energia Kozienice 1 - 4 MKS Piaseczno
Orzeł Unin 0 - 1 KS Raszyn
Błonianka Błonie 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków 0 - 2 Pilica Białobrzegi
Perła Złotokłos 1 - 3 LKS Promna
Wilga Garwolin 2 - 1 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Sparta Jazgarzew

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

7. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 września

Mazur Karczew 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 5 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Unin
KS Raszyn 1 - 3 Znicz II Pruszków
LKS Promna 0 - 1 Energia Kozienice
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 1 - 1 Radomiak II Radom
MKS Piaseczno 1 - 2 Błonianka Błonie

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

8. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 22/23 września

Radomiak II Radom 4 - 1 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0 - 1 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 5 - 0 KS Raszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Unin 5 - 1 Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie 3 - 0 LKS Promna
Wilga Garwolin 3 - 6 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 0 - 1 Oskar Przysucha

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

9. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 29/30 września

Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Radomiak II Radom
MKS Piaseczno 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 1 - 5 Pilica Białobrzegi
KS Raszyn 3 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 1 - 1 Orzeł Unin
Energia Kozienice 0 - 2 Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Znicz II Pruszków
LKS Promna 1 - 1 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

10. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 06/07 października

Orzeł Unin 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Radomiak II Radom 3 - 1 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0 - 5 Błonianka Błonie
Wilga Garwolin 2 - 4 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 5 - 0 Sparta Jazgarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 - 1 LKS Promna
KS Raszyn 0 - 2 Oskar Przysucha

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

11. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 13/14 października

Sparta Jazgarzew 0 - 4 KS Raszyn
Oskar Przysucha 7 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków
Energia Kozienice 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno 6 - 1 Orzeł Unin
LKS Promna 1 - 0 Radomiak II Radom
Błonianka Błonie 3 - 2 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

12. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 20/21 października

Perła Złotokłos 0 - 3 Wilga Garwolin
Orzeł Unin 1 - 2 LKS Promna
Radomiak II Radom 1 - 1 Energia Kozienice
Mazur Karczew 6 - 1 KS Raszyn
Oskar Przysucha 4 - 0 Sparta Jazgarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków 3 - 0 MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

13. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 27/28 października

LKS Promna 2 - 0 Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew 5 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 2 - 1 Oskar Przysucha
Wilga Garwolin 0 - 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 2 KS Raszyn
Energia Kozienice 3 - 1 Orzeł Unin
MKS Piaseczno 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 4 - 0 Radomiak II Radom

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

14. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 03/04 listopada

Znicz II Pruszków 3 - 0 Energia Kozienice
Orzeł Unin 1 - 6 Błonianka Błonie
KS Raszyn 2 - 3 MKS Piaseczno
Perła Złotokłos 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew 2 - 0 Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi 1 - 1 LKS Promna
Wilga Garwolin 2 - 1 Radomiak II Radom

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

15. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 10/11 listopada

LKS Promna 0 - 2 KS Raszyn
Wilga Garwolin 1 - 1 Orzeł Unin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Sparta Jazgarzew
Mazur Karczew 2 - 0 Perła Złotokłos
MKS Piaseczno 1 - 0 Oskar Przysucha
Energia Kozienice 3 - 5 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 2 - 1 Znicz II Pruszków

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

16. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 16/17 listopada

Znicz II Pruszków 1 - 2 Wilga Garwolin
LKS Promna 2 - 3 Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 1 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0 - 3 Radomiak II Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 * Orzeł Unin
Błonianka Błonie 4 - 0 Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice 1 - 1 KS Raszyn
MKS Piaseczno 0 - 2 Sparta Jazgarzew

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

17. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 23/24 marca

Znicz II Pruszków 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazur Karczew 1 - 0 MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Wilga Garwolin
Orzeł Unin 5 - 1 Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 1 - 1 Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew 1 - 1 LKS Promna
KS Raszyn 0 - 2 Błonianka Błonie

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

18. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 30/31 marca

Radomiak II Radom 0 - 2 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 1 - 3 Orzeł Unin
Wilga Garwolin 1 - 3 KS Raszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi
LKS Promna 1 - 3 Mazur Karczew
Energia Kozienice 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 0 MKS Piaseczno
Błonianka Błonie 0 - 2 Oskar Przysucha

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

19. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 06/07 kwietnia

Radomiak II Radom 0 - 2 Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków 3 - 0 Orzeł Unin
KS Raszyn 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazur Karczew 1 - 0 Energia Kozienice
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 LKS Promna
MKS Piaseczno 4 - 1 Perła Złotokłos
Sparta Jazgarzew 1 - 3 Błonianka Błonie
Oskar Przysucha 3 - 1 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

20. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 13/14 kwietnia

Orzeł Unin 0 - 2 Pilica Białobrzegi
Radomiak II Radom 2 - 1 KS Raszyn
Perła Złotokłos 2 - 2 Znicz II Pruszków
LKS Promna 0 - 2 MKS Piaseczno
Wilga Garwolin 1 - 1 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 4 - 5 Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 4 - 2 Mazur Karczew

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

21. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 20/21 kwietnia

Radomiak II Radom 1 - 1 Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Błonianka Błonie
LKS Promna 4 - 0 Perła Złotokłos
MKS Piaseczno 4 - 0 Energia Kozienice
Mazur Karczew 2 - 1 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 1 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Znicz II Pruszków
KS Raszyn 5 - 1 Orzeł Unin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

22. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 27/28 kwietnia

Znicz II Pruszków 1 - 0 KS Raszyn
Perła Złotokłos 0 - 0 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice 3 - 0 LKS Promna
Orzeł Unin 0 - 5 Oskar Przysucha
Radomiak II Radom 1 - 3 Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie 2 - 3 MKS Piaseczno

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

23. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 04/05 maja

KS Raszyn 2 - 0 Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno 3 - 2 Wilga Garwolin
Energia Kozienice 1 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 3 - 0 Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazur Karczew 0 - 0 Radomiak II Radom
LKS Promna 0 - 4 Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew 2 - 0 Orzeł Unin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

25. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 11/12 maja

Oskar Przysucha 0 - 1 KS Raszyn
Błonianka Błonie 8 - 0 Perła Złotokłos
Energia Kozienice 1 - 1 Wilga Garwolin
LKS Promna 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno 2 - 4 Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Orzeł Unin
Mazur Karczew 1 - 2 Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew 2 - 3 Pilica Białobrzegi

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

24. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 11/12 maja

Radomiak II Radom 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Unin 1 - 2 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0 - 3 KS Raszyn
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Oskar Przysucha
Wilga Garwolin 4 - 0 LKS Promna
Błonianka Błonie 4 - 2 Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 1 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 1 - 1 Sparta Jazgarzew

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

26. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 18/19 maja

Perła Złotokłos 0 - 4 Oskar Przysucha
Orzeł Unin 2 - 7 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 3 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
Radomiak II Radom 2 - 1 LKS Promna
KS Raszyn 1 - 0 Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin 1 - 2 Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Energia Kozienice

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

27. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 25/26 maja

Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Pilica Białobrzegi
KS Raszyn 6 - 1 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 4 - 1 Perła Złotokłos
Błonianka Błonie 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna 2 - 1 Orzeł Unin
Energia Kozienice 2 - 3 Radomiak II Radom
MKS Piaseczno 3 - 3 Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew 1 - 3 Oskar Przysucha

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

28. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 01/02 czerwca

Perła Złotokłos 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Orzeł Unin 0 - 3 Energia Kozienice
Znicz II Pruszków 2 - 0 LKS Promna
Radomiak II Radom 2 - 7 Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Wilga Garwolin
Oskar Przysucha 5 - 1 Mazur Karczew
KS Raszyn 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi 5 - 6 MKS Piaseczno

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

29. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 08/09 czerwca

LKS Promna 0 - 7 Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno 2 - 3 KS Raszyn
Mazur Karczew 2 - 0 Sparta Jazgarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 - 0 Perła Złotokłos
Błonianka Błonie 9 - 1 Orzeł Unin
Energia Kozienice 3 - 3 Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 5 Oskar Przysucha
Radomiak II Radom 0 - 5 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

30. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 czerwca

Perła Złotokłos 0 - 6 Mazur Karczew
Sparta Jazgarzew 0 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha 3 - 0 MKS Piaseczno
KS Raszyn 4 - 1 LKS Promna
Pilica Białobrzegi 3 - 1 Energia Kozienice
Znicz II Pruszków 1 - 9 Błonianka Błonie
Orzeł Unin 0 - 2 Wilga Garwolin
Radomiak II Radom 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki