IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błonianka Błonie 15 32 10 2 3 46 18 28
2 MKS Piaseczno 15 32 9 5 1 43 19 24
3 Radomiak II Radom 15 32 9 5 1 27 13 14
4 Victoria Sulejówek 15 31 10 1 4 42 22 20
5 Pilica Białobrzegi 15 27 8 3 4 37 24 13
6 Oskar Przysucha 15 26 7 5 3 36 27 9
7 Wilga Garwolin 15 23 7 2 6 30 32 -2
8 Mszczonowianka Mszczonów 15 22 6 4 5 23 22 1
9 KS Raszyn 15 17 5 2 8 20 27 -7
10 KS Warka 15 17 4 5 6 19 37 -18
11 Mazur Karczew 15 15 4 3 8 19 23 -4
12 Proch Pionki 15 15 4 3 8 18 25 -7
13 Znicz II Pruszków 15 15 4 3 8 17 29 -12
14 Żyrardowianka Żyrardów 15 12 3 3 9 20 34 -14
15 Józefovia Józefów 15 10 2 4 9 11 28 -17
16 Unia Warszawa 15 7 1 4 10 8 36 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

1. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 sierpnia

Znicz II Pruszków 3 - 1 Unia Warszawa
KS Warka 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek 3 - 1 Mazur Karczew
KS Raszyn 0 - 5 Błonianka Błonie
Józefovia Józefów 0 - 2 Radomiak II Radom
MKS Piaseczno 3 - 3 Wilga Garwolin
Proch Pionki 1 - 3 Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 3 - 2 Żyrardowianka Żyrardów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

2. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 17/18 sierpnia

Unia Warszawa 1 - 4 KS Raszyn
Radomiak II Radom 3 - 2 Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 2 Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin 1 - 3 Proch Pionki
Mazur Karczew 1 - 1 KS Warka
Błonianka Błonie 3 - 1 Oskar Przysucha
Józefovia Józefów 0 - 3 MKS Piaseczno

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

3. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 24/25 sierpnia

Proch Pionki 1 - 1 Józefovia Józefów
Victoria Sulejówek 3 - 4 Wilga Garwolin
Błonianka Błonie 5 - 0 Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno 1 - 2 Radomiak II Radom
KS Warka 1 - 3 Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 0 - 0 Unia Warszawa
Znicz II Pruszków 1 - 4 Mazur Karczew
KS Raszyn 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

4. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 31 sierpnia/01 września

Znicz II Pruszków 3 - 2 Pilica Białobrzegi
Radomiak II Radom 2 - 2 Błonianka Błonie
Unia Warszawa 1 - 4 Żyrardowianka Żyrardów
Mazur Karczew 1 - 0 KS Raszyn
Wilga Garwolin 3 - 3 KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 2 Oskar Przysucha
Józefovia Józefów 0 - 3 Victoria Sulejówek
MKS Piaseczno 4 - 0 Proch Pionki

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

5. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 07/08 września

Znicz II Pruszków 1 - 4 Wilga Garwolin
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek 1 - 3 MKS Piaseczno
Oskar Przysucha 3 - 2 Mazur Karczew
KS Warka 2 - 1 Józefovia Józefów
Błonianka Błonie 5 - 0 Unia Warszawa
Proch Pionki 0 - 1 Radomiak II Radom
KS Raszyn 3 - 2 Pilica Białobrzegi

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

6. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 14/15 września

Józefovia Józefów 2 - 1 Znicz II Pruszków
Radomiak II Radom 4 - 0 Unia Warszawa
MKS Piaseczno 6 - 1 KS Warka
Mazur Karczew 1 - 2 Żyrardowianka Żyrardów
Oskar Przysucha 4 - 4 Pilica Białobrzegi
Proch Pionki 0 - 2 Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 0 Błonianka Błonie
Wilga Garwolin 2 - 1 KS Raszyn

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

7. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 21/22 września

Znicz II Pruszków 1 - 2 MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek 3 - 2 Radomiak II Radom
Unia Warszawa 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka 3 - 2 Proch Pionki
KS Raszyn 1 - 1 Józefovia Józefów
Mazur Karczew 0 - 3 Błonianka Błonie
Oskar Przysucha 3 - 1 Wilga Garwolin
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 3 Pilica Białobrzegi

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

8. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 28/29 września

Pilica Białobrzegi 2 - 2 Błonianka Błonie
Radomiak II Radom 3 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek 7 - 0 KS Warka
Mazur Karczew 2 - 1 Unia Warszawa
Wilga Garwolin 4 - 0 Żyrardowianka Żyrardów
Proch Pionki 2 - 0 Znicz II Pruszków
Józefovia Józefów 0 - 2 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 4 - 1 KS Raszyn

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

9. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 05/06 października

Znicz II Pruszków 1 - 1 Victoria Sulejówek
Unia Warszawa 0 - 3 Pilica Białobrzegi
KS Warka 1 - 1 Radomiak II Radom
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 2 Józefovia Józefów
KS Raszyn 0 - 1 Proch Pionki
Oskar Przysucha 2 - 2 MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Mazur Karczew
Błonianka Błonie 5 - 0 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

10. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 12/13 października

Radomiak II Radom 1 - 0 Mazur Karczew
MKS Piaseczno 2 - 2 Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek 2 - 1 KS Raszyn
KS Warka 0 - 0 Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 3 - 0 Unia Warszawa
Proch Pionki 1 - 1 Oskar Przysucha
Józefovia Józefów 0 - 3 Błonianka Błonie

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

11. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 13/14 października

Znicz II Pruszków 1 - 1 Radomiak II Radom
KS Raszyn 1 - 3 KS Warka
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 2 Proch Pionki
Błonianka Błonie 1 - 4 MKS Piaseczno
Mazur Karczew 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Unia Warszawa 1 - 0 Józefovia Józefów
Oskar Przysucha 4 - 5 Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 1 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

12. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 26/27 października

Radomiak II Radom 1 - 0 Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek 4 - 1 Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno 2 - 2 Unia Warszawa
KS Warka 0 - 4 Oskar Przysucha
Wilga Garwolin 2 - 1 Mazur Karczew
Proch Pionki 4 - 5 Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków 0 - 4 KS Raszyn
Józefovia Józefów 2 - 0 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

13. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 02/03 listopada

Pilica Białobrzegi 2 - 0 Wilga Garwolin
Unia Warszawa 0 - 0 Proch Pionki
Błonianka Błonie 0 - 3 Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów 3 - 0 KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 3 MKS Piaseczno
Mazur Karczew 1 - 1 Józefovia Józefów
Oskar Przysucha 2 - 1 Znicz II Pruszków
KS Raszyn 0 - 0 Radomiak II Radom

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

14. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 09/10 listopada

Znicz II Pruszków 1 - 0 Żyrardowianka Żyrardów
Radomiak II Radom 3 - 1 Wilga Garwolin
KS Warka 0 - 3 Błonianka Błonie
Proch Pionki 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Józefovia Józefów 1 - 5 Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno 1 - 1 Mazur Karczew
KS Raszyn 0 - 4 Oskar Przysucha
Victoria Sulejówek 3 - 0 Unia Warszawa

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

15. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 16/17 listopada

Wilga Garwolin 1 - 0 Józefovia Józefów
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 2 KS Raszyn
Błonianka Błonie 4 - 1 Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Victoria Sulejówek
Pilica Białobrzegi 2 - 3 MKS Piaseczno
Oskar Przysucha 1 - 1 Radomiak II Radom
Mazur Karczew 2 - 0 Proch Pionki
Unia Warszawa 1 - 3 KS Warka