Terminarz dla III liga lubelsko-podkarpacka w sezonie 2015/2016. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga lubelsko-podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Motor Lublin 32 74 23 5 4 75 21 54
2 Stal Rzeszów 32 71 22 5 5 76 31 45
3 Resovia 32 61 18 7 7 48 25 23
4 Karpaty Krosno 32 58 16 10 6 61 32 29
5 Orlęta Radzyń Podlaski 32 58 17 7 8 55 40 15
6 Avia Świdnik 32 54 16 6 10 65 39 26
7 JKS Jarosław 32 53 15 8 9 45 27 18
8 Polonia Przemyśl 32 51 15 6 11 38 37 1
9 Chełmianka Chełm 32 43 12 7 13 53 51 2
10 Sokół Sieniawa 32 43 12 7 13 53 55 -2
11 Lublinianka Lublin 32 42 11 9 12 34 34 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 32 42 11 9 12 36 36 0
13 Piast Tuczempy 32 40 11 7 14 33 41 -8
14 Lewart Lubartów 32 37 10 7 15 42 47 -5
15 Tomasovia Tomaszów Lubelski 32 34 9 7 16 36 53 -17
16 Izolator Boguchwała 32 28 8 4 20 41 71 -30
17 Orzeł Przeworsk 32 9 2 3 27 22 80 -58
18 AMSPN Hetman Zamość 32 8 2 2 28 14 107 -93
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 8/9 sierpnia
Karpaty Krosno 0 - 1 Resovia
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 3 - 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orzeł Przeworsk

2. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 2 Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Izolator Boguchwała
Resovia 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 0 Karpaty Krosno

3. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 15/16 sierpnia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 - 2 Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2 - 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin
JKS Jarosław 0 - 0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 3 - 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik

4. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 22/23 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 1 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl 2 - 0 Sokół Sieniawa
Resovia 1 - 0 JKS Jarosław
Motor Lublin 6 - 1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 2 Stal Rzeszów

5. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 - 4 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 1 - 2 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 1 - 0 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik
Stal Rzeszów 2 - 1 Resovia

6. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 29/30 sierpnia
Resovia 2 - 2 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 1 - 1 JKS Jarosław
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała

7. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 5/6 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Resovia
Piast Tuczempy 0 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1 - 2 Chełmianka Chełm
JKS Jarosław 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów 1 - 1 Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 1 Polonia Przemyśl

8. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 9 września
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl 3 - 2 Piast Tuczempy
Lewart Lubartów 0 - 1 Lublinianka Lublin
Resovia 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 0 - 1 JKS Jarosław
Karpaty Krosno 3 - 1 Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość

9. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12/13 września
JKS Jarosław 0 - 2 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 4 - 2 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 1 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 0 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 2 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Polonia Przemyśl

10. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 19/20 września
Motor Lublin 1 - 0 Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała 3 - 4 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 2 - 1 Avia Świdnik
Resovia 2 - 0 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław 2 - 2 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 4 - 1 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość

11. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26/27 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów 3 - 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 0 - 1 Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 0 - 1 Karpaty Krosno
Piast Tuczempy 1 - 0 Motor Lublin
Orzeł Przeworsk 1 - 3 Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa 0 - 1 JKS Jarosław

12. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 3/4 października
Karpaty Krosno 2 - 0 Piast Tuczempy
Resovia 4 - 0 Avia Świdnik
JKS Jarosław 8 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Motor Lublin 4 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 4 - 2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Lublinianka Lublin

13. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 10/11 października
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 JKS Jarosław
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Stal Rzeszów
Piast Tuczempy 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl 2 - 0 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 1 - 4 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin

14. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 17/18 października
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 0 Piast Tuczempy
JKS Jarosław 2 - 1 Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia 0 - 0 Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm 0 - 2 Lewart Lubartów

15. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 24/25 października
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 0 - 1 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 3 - 0 Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 1 - 1 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Karpaty Krosno

16. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 31 października
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 4 - 0 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik
JKS Jarosław 0 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 6 - 0 Piast Tuczempy
Motor Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów

17. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 7/8 listopada
Avia Świdnik 0 - 1 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia 1 - 1 Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy 2 - 1 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów 2 - 2 Karpaty Krosno

18. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 11 listopada
Avia Świdnik 5 - 2 Stal Rzeszów
Resovia 2 - 1 Karpaty Krosno
Lewart Lubartów 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl 2 - 1 Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 3 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 1 - 4 Motor Lublin

19. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 14/15 listopada
AMSPN Hetman Zamość 2 - 1 Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów 5 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław 1 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 0 - 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 3 - 1 Lewart Lubartów
Karpaty Krosno 2 - 2 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Resovia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Avia Świdnik

20. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 19/20 marca
Piast Tuczempy 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 7 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 2 - 0 Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm 1 - 3 Karpaty Krosno
Motor Lublin 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów 2 - 1 JKS Jarosław
Polonia Przemyśl 1 - 1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska

21. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26 marca
Izolator Boguchwała 0 - 2 Motor Lublin
AMSPN Hetman Zamość 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa 3 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 2 Resovia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 1 - 2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3 - 0 Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy 3 - 0 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik

22. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 2/3 kwietnia
Lewart Lubartów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Resovia 0 - 3 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 1 - 0 Lublinianka Lublin
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Piast Tuczempy
Karpaty Krosno 6 - 1 Izolator Boguchwała
Motor Lublin 2 - 0 JKS Jarosław
Chełmianka Chełm 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska

23. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 9/10 kwietnia
Stal Rzeszów 1 - 2 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
AMSPN Hetman Zamość 0 - 5 Lewart Lubartów
Izolator Boguchwała 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 0 - 0 Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa 2 - 3 Resovia
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 0 Avia Świdnik

24. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 16/17 kwietnia
Polonia Przemyśl 1 - 0 Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno 0 - 1 Stal Rzeszów
Avia Świdnik 5 - 0 Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm 7 - 0 Izolator Boguchwała
Resovia 2 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 1 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Piast Tuczempy

25. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 20 kwietnia
AMSPN Hetman Zamość 0 - 1 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 1 - 2 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy 0 - 1 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Resovia
JKS Jarosław 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 1 - 0 Lewart Lubartów

26. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 23/24 kwietnia
Polonia Przemyśl 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała 1 - 4 Stal Rzeszów
Resovia 1 - 0 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 4 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 1 Piast Tuczempy
Chełmianka Chełm 2 - 3 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 4 Sokół Sieniawa

27. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 30 kwietnia/1 maja
Piast Tuczempy 1 - 2 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 1 - 0 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 4 - 1 Izolator Boguchwała
Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin

28. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 3 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała 1 - 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław 3 - 1 Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno 4 - 2 Lublinianka Lublin
Resovia 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Lewart Lubartów 0 - 1 Avia Świdnik
Polonia Przemyśl 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 2 Stal Rzeszów
Motor Lublin 4 - 1 Piast Tuczempy

29. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 7/8 maja
Polonia Przemyśl 0 - 0 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Motor Lublin
Piast Tuczempy 1 - 1 Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Izolator Boguchwała
AMSPN Hetman Zamość 1 - 0 JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 0 - 3 Stal Rzeszów

30. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 14/15 maja
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 2 - 4 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 6 - 1 AMSPN Hetman Zamość
JKS Jarosław 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 2 - 0 Orzeł Przeworsk
Resovia 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 3 - 2 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 2 - 0 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Piast Tuczempy

31. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 21/22 maja
Polonia Przemyśl 0 - 0 Resovia
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Piast Tuczempy 3 - 0 Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin 0 - 1 JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Stal Rzeszów
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 3 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Motor Lublin

32. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 25 maja
Sokół Sieniawa 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów 3 - 0 Lublinianka Lublin
JKS Jarosław 2 - 0 Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała 5 - 2 Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 Avia Świdnik
Karpaty Krosno 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia 3 - 3 Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 2 - 0 Polonia Przemyśl

33. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 28/29 maja
Lewart Lubartów ? - ? Motor Lublin
Resovia ? - ? Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl ? - ? Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik ? - ? Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk ? - ? JKS Jarosław
Piast Tuczempy ? - ? Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? AMSPN Hetman Zamość

34. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 4/5 czerwca
Chełmianka Chełm ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa ? - ? Piast Tuczempy
Stal Rzeszów ? - ? Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław ? - ? Avia Świdnik
Izolator Boguchwała ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno ? - ? Lewart Lubartów
Motor Lublin ? - ? Resovia


Inne terminarze / wyniki

2016-05-20 21:59:23 Piłkarze Wisły Płock awansowali do Ekstraklasy

2016-05-20 21:59:11 3 liga łódzko-mazowiecka: Polonia Warszawa pokonała Pilicę Białobrzegi

2016-05-19 10:39:24 RELACJA NA ŻYWO: Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi (18.05.2016)

2016-05-18 09:40:23 Wyniki meczów LIVE: 3 liga polska na żywo

2016-05-17 18:28:44 Legia Warszawa mistrzem Polski 2015/2016

2016-05-15 00:40:29 Górnik Łęczna przegrał ze Śląskiem, ale zostaje w Ekstraklasie

2016-05-15 00:42:52 Górnik Zabrze spadł z Ekstraklasy. Tylko remis w Niecieczy

2016-05-15 19:56:24 Ekstraklasa LIVE: kto mistrzem Polski, a kto spadnie? (RELACJE NA ŻYWO)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI ›