IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 16 34 11 1 4 38 21 17
2 Ząbkovia Ząbki 16 31 10 1 5 37 16 21
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 31 10 1 5 27 20 7
4 MKS Przasnysz 16 30 9 3 4 37 18 19
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 28 8 4 4 28 21 7
6 KS Łomianki 16 27 8 3 5 28 20 8
7 Hutnik Warszawa 16 25 7 4 5 24 19 5
8 Pogoń II Siedlce 16 23 6 5 5 23 21 2
9 Wisła II Płock 16 23 6 5 5 25 20 5
10 Drukarz Warszawa 16 21 6 3 7 26 34 -8
11 Korona Ostrołęka 16 20 5 5 6 18 18 0
12 Wkra Żuromin 16 18 6 0 10 21 36 -15
13 MKS Ciechanów 16 16 4 4 8 17 37 -20
14 Mazur Gostynin 16 15 4 3 9 12 22 -10
15 Mławianka Mława 16 10 3 1 12 13 30 -17
16 Kasztelan Sierpc 16 9 2 3 11 15 36 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 8 24 8 0 0 26 3 23
2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 21 7 0 1 18 7 11
3 Huragan Wołomin 8 19 6 1 1 23 8 15
4 MKS Przasnysz 8 19 6 1 1 20 5 15
5 Wisła II Płock 8 18 5 3 0 16 6 10
6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 14 4 2 2 14 10 4
7 KS Łomianki 8 14 4 2 2 14 11 3
8 Hutnik Warszawa 8 14 4 2 2 15 11 4
9 Korona Ostrołęka 8 13 3 4 1 10 7 3
10 Wkra Żuromin 8 12 4 0 4 13 17 -4
11 Pogoń II Siedlce 8 11 3 2 3 12 12 0
12 MKS Ciechanów 8 11 3 2 3 10 12 -2
13 Drukarz Warszawa 8 10 3 1 4 15 16 -1
14 Mazur Gostynin 8 8 2 2 4 5 11 -6
15 Mławianka Mława 8 7 2 1 5 4 12 -8
16 Kasztelan Sierpc 8 6 2 0 6 9 17 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 8 15 5 0 3 15 13 2
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 14 4 2 2 14 11 3
3 KS Łomianki 8 13 4 1 3 14 9 5
4 Pogoń II Siedlce 8 12 3 3 2 11 9 2
5 MKS Przasnysz 8 11 3 2 3 17 13 4
6 Hutnik Warszawa 8 11 3 2 3 9 8 1
7 Drukarz Warszawa 8 11 3 2 3 11 18 -7
8 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 10 3 1 4 9 13 -4
9 Ząbkovia Ząbki 8 7 2 1 5 11 13 -2
10 Korona Ostrołęka 8 7 2 1 5 8 11 -3
11 Mazur Gostynin 8 7 2 1 5 7 11 -4
12 Wkra Żuromin 8 6 2 0 6 8 19 -11
13 Wisła II Płock 8 5 1 2 5 9 14 -5
14 MKS Ciechanów 8 5 1 2 5 7 25 -18
15 Mławianka Mława 8 3 1 0 7 9 18 -9
16 Kasztelan Sierpc 8 3 0 3 5 6 19 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 września 2018
Kasztelan Sierpc 0 - 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 września 2018
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 marca 2018
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 sierpnia 2017
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 31 maja 2017
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 października 2016
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 28 maja 2016
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października 2015

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dominik Lemanek MKS Przasnysz 10
2 Damian Pracki Hutnik Warszawa 8
3 Mariusz Marczak Huragan Wołomin 8
4 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
5 Daniel Kozik Ząbkovia Ząbki 8
6 Konrad Cichowski Ząbkovia Ząbki 7
7 Krzysztof Pikus Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7
8 Daniel Mitura Kasztelan Sierpc 7
9 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 7
10 Paweł Jabłoński Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7
11 Szymon Masiak Wkra Żuromin 6
12 Mikołaj Tokaj Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
13 Patryk Szczepański Pogoń II Siedlce 6
14 Dominik Dzwonkowski Korona Ostrołęka 5
15 Rafał Wilamowski Mazur Gostynin 5
16 Tomasz Kamiński MKS Ciechanów 5
17 Michał Kielak KS Łomianki 5
18 Wojciech Kalinowski KS Łomianki 5
19 Emil Żółtek MKS Ciechanów 5
20 Kamil Olszewski MKS Przasnysz 5
21 Damian Pavlas KS Łomianki 5
22 Marcin Figiel Huragan Wołomin 5
23 Oskar Zawada Wisła II Płock 5
24 Karol Szeliga KS Łomianki 4
25 Mateusz Mierzwa Drukarz Warszawa 4
26 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 4
27 Piotr Piasecki MKS Przasnysz 4
28 Damian Matusiak MKS Ciechanów 4
29 Michał Knajdrowski Drukarz Warszawa 4
30 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 3
31 Przemysław Bella Ząbkovia Ząbki 3
32 Paweł Barzyc Ząbkovia Ząbki 3
33 Przemysław Górski Huragan Wołomin 3
34 Kamil Marczak Drukarz Warszawa 3
35 Yurii Hrushytskyii Wkra Żuromin 3
36 Janusz Nojszewski Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
37 Maciej Staszczuk Korona Ostrołęka 3
38 Fabian Hiszpański Wisła II Płock 3
39 Dominik Ołdak Huragan Wołomin 3
40 Patryk Pięcek Huragan Wołomin 3
41 Bartosz Żelazny Wkra Żuromin 3
42 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
43 Ahmed Ayodeji Drukarz Warszawa 3
44 Artur Gawęda Mławianka Mława 3
45 Patryk Wieliczko Wisła II Płock 3
46 Bartosz Kryszczuk Pogoń II Siedlce 3
47 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 3
48 Michał Wrzesiński Pogoń II Siedlce 2
49 Michał Pragacz MKS Przasnysz 2
50 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 2
51 Filip Januszczak Wisła II Płock 2
52 Krzysztof Langowski Drukarz Warszawa 2
53 Artur Dębiec Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
54 Maciej Rogalski Mławianka Mława 2
55 Tomasz Żebrowski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
56 Łukasz Wodzyński Mławianka Mława 2
57 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 2
58 Jakub Teodorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
59 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 2
60 Bartosz Wiśniewski Mazur Gostynin 2
61 Filip Dębek Drukarz Warszawa 2
62 Jan Karczewski Drukarz Warszawa 2
63 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 2
64 Łukasz Kosiorek MKS Przasnysz 2
65 Marek Lendzion Huragan Wołomin 2
66 Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 2
67 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 2
68 Daniel Żurawski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
69 Dariusz Dadacz Ząbkovia Ząbki 2
70 Daniel Nawrocki Ząbkovia Ząbki 2
71 Caló Oliveira Wisła II Płock 2
72 Paweł Dzbeński Korona Ostrołęka 2
73 Mateusz Bochnak Pogoń II Siedlce 2
74 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 2
75 Adrian Żuchniewicz Kasztelan Sierpc 2
76 Bartosz Komorowski Mazur Gostynin 2
77 Bartosz Wilga MKS Przasnysz 2
78 Jakub Wróblewski MKS Przasnysz 2
79 Bartosz Piec Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
80 Bartosz Kwiatkowski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
81 Łukasz Stanisławski KS Łomianki 2
82 Grzegorz Trzonkowski Huragan Wołomin 2
83 Emil Szostak Wisła II Płock 2
84 Kordian Latos KS Łomianki 2
85 Tomasz Górski Pogoń II Siedlce 2
86 Rafał Kalbarczyk Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
87 Karol Angielski Wisła II Płock 2
88 Aron Majczyna KS Łomianki 2
89 Adam Matejak Huragan Wołomin 2
90 Paweł Garyga Pogoń II Siedlce 1
91 Tomasz Pragacz MKS Przasnysz 1
92 Łukasz Wróblewski Mławianka Mława 1
93 Michał Pocieżnicki Mławianka Mława 1
94 Paweł Łydkowski Pogoń II Siedlce 1
95 Kacper Pękała Drukarz Warszawa 1
96 Patryk Szeliga Ząbkovia Ząbki 1
97 Bartłomiej Balcer Ząbkovia Ząbki 1
98 Wojciech Kokoszewski Ząbkovia Ząbki 1
99 Wojciech Mazurowski Kasztelan Sierpc 1
100 Adrian Stępień KS Łomianki 1
101 Maciej Gedaj KS Łomianki 1
102 Patryk Turko Hutnik Warszawa 1
103 Bartłomiej Gołasiewicz Hutnik Warszawa 1
104 Jakub Laska Korona Ostrołęka 1
105 Tomasz Braniecki Kasztelan Sierpc 1
106 Karol Górski Korona Ostrołęka 1
107 Artur Muchin Korona Ostrołęka 1
108 Bartosz Przyborek Drukarz Warszawa 1
109 Paweł Tarnowski Hutnik Warszawa 1
110 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
111 Mateusz Ostrowski Mazur Gostynin 1
112 Sławomir Sieja Mławianka Mława 1
113 Mateusz Żbikowski MKS Ciechanów 1
114 Damian Świerblewski Ząbkovia Ząbki 1
115 Bartłomiej Dębicki Mazur Gostynin 1
116 Przemysław Rodak Pogoń II Siedlce 1
117 Mateusz Kowalski KS Łomianki 1
118 Karol Cimochowski Hutnik Warszawa 1
119 Dawid Skrzycki Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
120 Michał Tarnogrodzki Ząbkovia Ząbki 1
121 Sebastian Bober Pogoń II Siedlce 1
122 Marcin Tomczak Mławianka Mława 1
123 Damian Koryto Kasztelan Sierpc 1
124 Adam Brzozowski Hutnik Warszawa 1
125 Łukasz Szala Hutnik Warszawa 1
126 Kacper Sawczenko MKS Przasnysz 1
127 Patryk Kozierkiewicz Ząbkovia Ząbki 1
128 Przemysław Boreczek Drukarz Warszawa 1
129 Grzegorz Wilczyński Drukarz Warszawa 1
130 Mateusz Stopczyński Wkra Żuromin 1
131 Michał Sadowski Wisła II Płock 1
132 Michał Jędrzejak Mazur Gostynin 1
133 Dariusz Jastrzębski Korona Ostrołęka 1
134 Michał Paradowski Hutnik Warszawa 1
135 Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 1
136 Maksymilian Łukasiak Pogoń II Siedlce 1
137 Przemysław Szulakowski Ząbkovia Ząbki 1
138 Damian Surmak Mazur Gostynin 1
139 Piotr Strzeżysz Korona Ostrołęka 1
140 Karol Olszewski MKS Przasnysz 1
141 Piotr Melchinkiewicz Mławianka Mława 1
142 Karol Borowiec MKS Ciechanów 1
143 Szymon Janakakos MKS Ciechanów 1
144 Sebastian Tabaka MKS Ciechanów 1
145 Łukasz Jasiński Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
146 Alan Gańko Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
147 Maciej Malinowski Korona Ostrołęka 1
148 Bartosz Drożdżal Hutnik Warszawa 1
149 Jakub Pastusiak Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
150 Dominik Barciak Pogoń II Siedlce 1
151 Jakub Jóźwiak Pogoń II Siedlce 1
152 Paweł Winnicki Kasztelan Sierpc 1
153 Damian Kotkiewicz Kasztelan Sierpc 1
154 Dominik Lemanek MKS Przasnysz 1
155 Arakdiusz Wiśniewski MKS Przasnysz 1
156 Krystian Zbieć Pogoń II Siedlce 1
157 Konrad Biesiada Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
158 Oliwer Osmański Wisła II Płock 1
159 Marcin Kraska Korona Ostrołęka 1
160 Bartosz Orłowski MKS Przasnysz 1
161 Mateusz Matusiak MKS Ciechanów 1
162 Alan Grabek Mazovia Mińsk Mazowiecki 1