IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Lębork 25 33 10 3 12 44 43 1
2 Anioły Garczegorze 26 33 9 6 11 28 48 -20
3 Chojniczanka II Chojnice 25 32 8 8 9 50 35 15
4 Wierzyca Pelplin 25 32 9 5 11 31 38 -7
5 MKS Władysławowo 25 31 10 1 14 36 63 -27
6 Czarni Pruszcz Gdański 26 30 8 6 12 42 47 -5
7 Jantar Ustka 25 28 8 4 13 36 59 -23
8 GKS Kowale 25 26 7 5 13 44 50 -6
9 Borowiak Czersk 26 25 7 4 15 39 64 -25
10 Orkan Rumia 26 24 7 3 16 41 66 -25
11 Sparta Sycewice 26 21 5 6 15 36 61 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Lębork 13 25 8 1 4 28 14 14
2 Chojniczanka II Chojnice 13 25 7 4 2 36 12 24
3 Wierzyca Pelplin 13 21 6 3 4 18 16 2
4 MKS Władysławowo 12 19 6 1 5 22 30 -8
5 Czarni Pruszcz Gdański 13 18 5 3 5 27 23 4
6 Borowiak Czersk 13 17 5 2 6 17 26 -9
7 Jantar Ustka 12 16 5 1 6 21 28 -7
8 Sparta Sycewice 13 16 4 4 5 17 22 -5
9 Anioły Garczegorze 13 15 4 3 6 12 22 -10
10 Orkan Rumia 13 13 4 1 8 20 27 -7
11 GKS Kowale 12 12 3 3 6 17 25 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Anioły Garczegorze 13 18 5 3 5 16 26 -10
2 GKS Kowale 13 14 4 2 7 27 25 2
3 MKS Władysławowo 13 12 4 0 9 14 33 -19
4 Czarni Pruszcz Gdański 13 12 3 3 7 15 24 -9
5 Jantar Ustka 13 12 3 3 7 15 31 -16
6 Wierzyca Pelplin 12 11 3 2 7 13 22 -9
7 Orkan Rumia 13 11 3 2 8 21 39 -18
8 Pogoń Lębork 12 8 2 2 8 16 29 -13
9 Borowiak Czersk 13 8 2 2 9 22 38 -16
10 Chojniczanka II Chojnice 12 7 1 4 7 14 23 -9
11 Sparta Sycewice 13 5 1 2 10 19 39 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierzyca Pelplin 2 2 3 5 5 11 6 4 4 5 9 12
Sparta Sycewice 4 5 7 6 6 16 10 10 5 9 6 13
Pogoń Lębork 6 5 3 9 10 7 7 5 11 7 8 8
Orkan Rumia 6 7 3 8 8 16 5 13 6 14 8 8
MKS Władysławowo 5 8 4 7 5 10 8 14 8 8 6 15
Jantar Ustka 3 6 3 3 3 12 9 9 8 11 12 15
GKS Kowale 5 6 7 7 8 11 6 10 5 8 8 10
Czarni Pruszcz Gdański 4 6 8 4 7 6 9 5 4 11 9 8
Chojniczanka II Chojnice 3 9 7 4 12 3 6 4 9 7 12 7
Borowiak Czersk 5 5 2 10 9 12 4 11 7 14 12 12
Anioły Garczegorze 5 0 5 5 3 13 2 5 4 11 8 14
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Orkan Rumia 26 4.12 1.58 2.54 84.62% 15.38%
2 MKS Władysławowo 25 3.96 1.44 2.52 84% 16%
3 Borowiak Czersk 26 3.96 1.5 2.46 69.23% 30.77%
4 Jantar Ustka 25 3.8 1.44 2.36 76% 24%
5 GKS Kowale 25 3.76 1.76 2 80% 20%
6 Sparta Sycewice 26 3.73 1.38 2.35 61.54% 38.46%
7 Pogoń Lębork 25 3.48 1.76 1.72 72% 28%
8 Czarni Pruszcz Gdański 26 3.42 1.62 1.81 69.23% 30.77%
9 Chojniczanka II Chojnice 25 3.4 2 1.4 52% 48%
10 Anioły Garczegorze 26 2.92 1.08 1.85 50% 50%
11 Wierzyca Pelplin 25 2.76 1.24 1.52 52% 48%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Miecznikowski Sparta Sycewice 19
2 Mateusz Borowski Gedania Gdańsk 19
3 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 17
4 Damian Kugiel GKS Kowale 14
5 Damian Wojda Pogoń Lębork 13
6 Dominik Klecha MKS Władysławowo 13
7 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 12
8 Rafał Siemaszko KTS-K Wikęd Luzino 12
9 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 12
10 Jakub Późniak Czarni Pruszcz Gdański 11
11 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 11
12 Guladi Kokoladze Borowiak Czersk 10
13 Kacper Kiełb Orkan Rumia 9
14 Patryk Duda Borowiak Czersk 9
15 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 9
16 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 9
17 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 9
18 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 9
19 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 9
20 Diabate Bassekou Lechia II Gdańsk 9
21 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 9
22 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 8
23 Dawid Kowalski Orkan Rumia 8
24 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 8
25 Volodomyr Kaydrovych Bytovia Bytów 8
26 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 8
27 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 8
28 Nicolas Kankowski Kaszubia Kościerzyna 8
29 Mateusz Niedźwiedzki Grom Nowy Staw 8
30 Jakub Krefft Orkan Rumia 7
31 Damian Formela Pogoń Lębork 7
32 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 7
33 Roman Zalov Jaguar Gdańsk 7
34 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 7
35 Artur Siemaszko Arka II Gdynia 7
36 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 7
37 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 7
38 Łukasz Zjawiński Lechia II Gdańsk 7
39 Yuki Kamimaki Borowiak Czersk 6
40 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 6
41 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 6
42 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 6
43 Daniel Mikołajewski Jaguar Gdańsk 6
44 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 6
45 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 6
46 Mateusz Frankowski GKS Kowale 5
47 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
48 Dawid Zielinski Czarni Pruszcz Gdański 5
49 Omran Haydary Lechia II Gdańsk 5
50 Kamil Kankowski Gedania Gdańsk 5
51 Hubert Żuber Arka II Gdynia 5
52 Mateusz Dąbrowski KTS-K Wikęd Luzino 5
53 Michał Marszałkiewicz Chojniczanka II Chojnice 5
54 Hieronim Gieraszewski Wierzyca Pelplin 5
55 Konrad Formela Chojniczanka II Chojnice 5
56 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 5
57 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 5
58 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 5
59 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
60 Kacper Dawid Jantar Ustka 4
61 Jan Przybyszewski GKS Kowale 4
62 Bartłomiej Gajda Chojniczanka II Chojnice 4
63 Jakub Pawlak Czarni Pruszcz Gdański 4
64 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 4
65 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 4
66 Mateusz Dampc Gryf Wejherowo 4
67 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 4
68 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 4
69 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 4
70 Mateusz Kaczmarski Kaszubia Kościerzyna 4
71 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 4
72 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 4
73 Paweł Deja Gedania Gdańsk 4
74 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 4
75 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
76 Krystian Okoniewski Lechia II Gdańsk 4
77 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 4
78 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 4
79 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 4
80 Miłosz Szczepański Lechia II Gdańsk 4
81 Michał Szałek Jantar Ustka 3
82 Mateusz Kaczyński Wierzyca Pelplin 3
83 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 3
84 Przemysław Srok MKS Władysławowo 3
85 Adam Stefański Chojniczanka II Chojnice 3
86 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 3
87 Artur Formela Pogoń Lębork 3
88 Kacper Książkiewicz Jantar Ustka 3
89 Artur Ziemblewicz GKS Kowale 3
90 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 3
91 Michał Wdowiak Bytovia Bytów 3
92 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 3
93 Jakub Malich Bytovia Bytów 3
94 Dominik Majer Lechia II Gdańsk 3
95 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 3
96 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 3
97 Kacper Sztuka Chojniczanka II Chojnice 3
98 Maciej Leske Gryf Wejherowo 3
99 Oskar Ryk Arka II Gdynia 3
100 Franciszek Barzowski KTS-K Wikęd Luzino 3
101 Paweł Piór Pogoń Lębork 3
102 Jakub Gronowski Borowiak Czersk 3
103 Maciej Gregorek Gryf Słupsk 3
104 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 3
105 Jakub Karwat Czarni Pruszcz Gdański 3
106 Jakub Cieślicki Lechia II Gdańsk 3
107 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 3
108 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 2
109 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
110 Igor Skwierz Jantar Ustka 2
111 Szymon Dawidowski MKS Władysławowo 2
112 Szymon Pawlik Pogoń Lębork 2
113 Jakub Malinowski Czarni Pruszcz Gdański 2
114 Dawid Wasilewski GKS Kowale 2
115 Kordian Błażejczyk GKS Kowale 2
116 Michał Ozga Orkan Rumia 2
117 Marcin Kurs Borowiak Czersk 2
118 Mateusz Koniuszy Chojniczanka II Chojnice 2
119 Mateusz Bany Wierzyca Pelplin 2
120 Bartosz Gutorski Wierzyca Pelplin 2
121 Damian Jakubek Bytovia Bytów 2
122 Patryk Mróz Orkan Rumia 2
123 Mateusz Pogorzalski Gedania Gdańsk 2
124 Adam Duda Gedania Gdańsk 2
125 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 2
126 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 2
127 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
128 Mariusz Karpiński Jantar Ustka 2
129 Michał Kowalkowski GKS Kowale 2
130 Maciej Koszałka Gryf Wejherowo 2
131 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 2
132 Patryk Soboczyński Arka II Gdynia 2
133 Przemysław Kostuch KTS-K Wikęd Luzino 2
134 Kacper Świątek Jaguar Gdańsk 2
135 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 2
136 Maciej Wardziński Gryf Wejherowo 2
137 Adam Szmidke Bytovia Bytów 2
138 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 2
139 Krzysztof Iwanowski Wierzyca Pelplin 2
140 Kacper Kroczyński Arka II Gdynia 2
141 Piotr Wieczorek Jaguar Gdańsk 2
142 Franciszek Stenka Pogoń Lębork 2
143 Artur Wojach Bytovia Bytów 2
144 Jakub Mrozik Borowiak Czersk 2
145 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 2
146 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 2
147 Krzysztof Niedźwiedzki Orkan Rumia 2
148 Dominik Góźdź Jaguar Gdańsk 2
149 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
150 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 2
151 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
152 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 2
153 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 2
154 Jakub Kałuziński Lechia II Gdańsk 2
155 Błażej Kujawski GKS Kowale 2
156 Patryk Wysiecki Borowiak Czersk 2
157 Dominik Szukiełowicz Jantar Ustka 2
158 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
159 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
160 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
161 Kamil Kloskowski GKS Kowale 1
162 Kacper Bornowski Anioły Garczegorze 1
163 Jan Rymarz Jantar Ustka 1
164 Mikołaj Ciecierski Orkan Rumia 1
165 Mateusz Żakowski Borowiak Czersk 1
166 Marcin Kajca Pogoń Lębork 1
167 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
168 Tomasz Jaruszek Czarni Pruszcz Gdański 1
169 Paweł Jaszczyk Czarni Pruszcz Gdański 1
170 Błażej Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
171 Tomasz Bigott MKS Władysławowo 1
172 Filip Smarzyński MKS Władysławowo 1
173 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
174 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 1
175 Błażej Białek MKS Władysławowo 1
176 Szymon Reda Borowiak Czersk 1
177 Jakub Staniszewski Arka II Gdynia 1
178 Łukasz Swacha-Sock Jaguar Gdańsk 1
179 Adrian Solczak Sparta Sycewice 1
180 Tomasz Parzych Gryf Słupsk 1
181 Maciej Gaszka Jaguar Gdańsk 1
182 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 1
183 Łukasz Murakowski KTS-K Wikęd Luzino 1
184 Szymon Skurat KTS-K Wikęd Luzino 1
185 Filip Koperski Lechia II Gdańsk 1
186 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
187 Mateusz Kuzimski Arka II Gdynia 1
188 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
189 Jakub Golc Orkan Rumia 1
190 Marcin Karniluk Grom Nowy Staw 1
191 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
192 Rafał Jahn Gryf Wejherowo 1
193 Damian Mońka Wierzyca Pelplin 1
194 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 1
195 Ruslan Pankratov Anioły Garczegorze 1
196 Bartłomiej Chojnacki Bytovia Bytów 1
197 Sam van Huffel Chojniczanka II Chojnice 1
198 Kacper Sezonienko Lechia II Gdańsk 1
199 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
200 Patryk Regulski KTS-K Wikęd Luzino 1
201 Konrad Kiełczykowski Sparta Sycewice 1
202 Nikodem Parulski Arka II Gdynia 1
203 Szymon Rychlowski Jaguar Gdańsk 1
204 Mohamed Doumbouya Gryf Wejherowo 1
205 Filip Mirończuk Arka II Gdynia 1
206 Damian Narożniak Kaszubia Kościerzyna 1
207 Adam Pankiewicz MKS Władysławowo 1
208 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
209 Dawid Czapiewski Czarni Pruszcz Gdański 1
210 Maciej Kaczorowski Lechia II Gdańsk 1
211 Damian Kopciński Sparta Sycewice 1
212 Krystian Barra Bytovia Bytów 1
213 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 1
214 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
215 Marcin Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
216 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 1
217 Dominik Lemka Lechia II Gdańsk 1
218 Ksawery Ronowski Gryf Słupsk 1
219 Antoni Gulbiński Sparta Sycewice 1
220 Michał Kowalczyk GKS Kowale 1
221 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
222 Oskar Bradtke Wierzyca Pelplin 1
223 Robert Zieliński Kaszubia Kościerzyna 1
224 Robert Dettlaff Orkan Rumia 1
225 Patryk Kubiszewski Kaszubia Kościerzyna 1
226 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
227 Shotaro Obata Wierzyca Pelplin 1
228 Kacper Richert Gedania Gdańsk 1
229 Jakub Kościów Arka II Gdynia 1
230 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 1
231 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
232 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 1
233 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
234 Patryk Hildebrandt Sparta Sycewice 1
235 Krzysztof Kleser MKS Władysławowo 1
236 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
237 Sebastian Rybandt MKS Władysławowo 1
238 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 1
239 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 1
240 Jakub Janowski Grom Nowy Staw 1
241 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
242 Mateusz Szczygielski Orkan Rumia 1
243 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
244 Karol Czorniej Czarni Pruszcz Gdański 1
245 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
246 Paweł Szejko Wierzyca Pelplin 1
247 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 1
248 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 1
249 Krzysztof Bąk Gedania Gdańsk 1
250 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 1
251 Daniel Kamiński Arka II Gdynia 1
252 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
253 Tomasz Neubauer Gryf Wejherowo 1
254 Mateusz Kozerkiewicz Pogoń Lębork 1
255 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
256 Krystian Ryfa Chojniczanka II Chojnice 1
257 Sylwester Ilanz MKS Władysławowo 1
258 Maciej Kaszorek Orkan Rumia 1
259 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
260 Arkadiusz Narloch Borowiak Czersk 1
261 Piotr Zaleski Gryf Wejherowo 1
262 Sebastian Rumiński Gedania Gdańsk 1
263 Jerzy Zaworski KTS-K Wikęd Luzino 1
264 Patryk Wieliczko Grom Nowy Staw 1

IV liga pomorska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
2 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 1
3 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 1
4 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
5 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
6 Kacper Bąkowski Kaszubia Kościerzyna 1
7 Jakub Kryczka MKS Władysławowo 1
8 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
9 Krzysztof Danielak Grom Nowy Staw 1
10 Bartosz Brylowski Lechia II Gdańsk 1
11 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
12 Szymon Budziński Jantar Ustka 1