IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gedania Gdańsk 25 66 21 3 1 86 23 63
2 Jaguar Gdańsk 25 49 14 7 4 56 34 22
3 KTS-K Wikęd Luzino 25 43 13 4 8 47 36 11
4 Lechia II Gdańsk 25 42 13 3 9 63 43 20
5 Gryf Słupsk 25 41 12 5 8 53 43 10
6 Gryf Wejherowo 25 41 13 2 10 45 38 7
7 Bytovia Bytów 25 41 11 8 6 38 33 5
8 Grom Nowy Staw 25 39 12 3 10 46 36 10
9 Kaszubia Kościerzyna 25 36 11 3 11 49 52 -3
10 Arka II Gdynia 25 35 10 5 10 45 43 2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gedania Gdańsk 13 35 11 2 0 53 15 38
2 Jaguar Gdańsk 13 28 8 4 1 35 18 17
3 KTS-K Wikęd Luzino 13 26 8 2 3 29 17 12
4 Gryf Wejherowo 12 25 8 1 3 22 14 8
5 Lechia II Gdańsk 13 24 7 3 3 40 23 17
6 Bytovia Bytów 12 23 7 2 3 20 13 7
7 Arka II Gdynia 13 23 7 2 4 30 18 12
8 Gryf Słupsk 12 22 6 4 2 28 18 10
9 Kaszubia Kościerzyna 12 21 7 0 5 23 24 -1
10 Grom Nowy Staw 12 19 6 1 5 22 13 9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gedania Gdańsk 12 31 10 1 1 33 8 25
2 Jaguar Gdańsk 12 21 6 3 3 21 16 5
3 Grom Nowy Staw 13 20 6 2 5 24 23 1
4 Gryf Słupsk 13 19 6 1 6 25 25 0
5 Lechia II Gdańsk 12 18 6 0 6 23 20 3
6 Bytovia Bytów 13 18 4 6 3 18 20 -2
7 KTS-K Wikęd Luzino 12 17 5 2 5 18 19 -1
8 Gryf Wejherowo 13 16 5 1 7 23 24 -1
9 Kaszubia Kościerzyna 13 15 4 3 6 26 28 -2
10 Arka II Gdynia 12 12 3 3 6 15 25 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Lechia II Gdańsk 5 6 13 4 13 4 16 6 10 7 6 15
Kaszubia Kościerzyna 7 7 9 8 10 3 5 13 9 13 9 8
KTS-K Wikęd Luzino 9 2 4 5 7 9 13 5 6 6 6 11
Jaguar Gdańsk 5 2 5 4 12 3 8 6 9 8 17 11
Gryf Wejherowo 9 4 8 4 7 9 3 7 9 9 10 4
Gryf Słupsk 6 9 5 8 8 6 8 5 11 4 15 10
Grom Nowy Staw 1 2 3 8 12 6 7 4 9 10 14 6
Gedania Gdańsk 11 0 13 2 14 3 10 9 21 5 17 4
Bytovia Bytów 2 4 4 4 4 5 8 6 10 3 10 11
Arka II Gdynia 4 12 5 6 7 5 4 3 13 8 10 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Gedania Gdańsk 25 4.36 3.44 0.92 76% 24%
2 Lechia II Gdańsk 25 4.24 2.52 1.72 72% 28%
3 Kaszubia Kościerzyna 25 4.04 1.96 2.08 84% 16%
4 Gryf Słupsk 25 3.84 2.12 1.72 80% 20%
5 Jaguar Gdańsk 25 3.6 2.24 1.36 64% 36%
6 Arka II Gdynia 25 3.52 1.8 1.72 72% 28%
7 KTS-K Wikęd Luzino 25 3.32 1.88 1.44 64% 36%
8 Gryf Wejherowo 25 3.32 1.8 1.52 56% 44%
9 Grom Nowy Staw 25 3.28 1.84 1.44 64% 36%
10 Bytovia Bytów 25 2.84 1.52 1.32 52% 48%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Borowski Gedania Gdańsk 20
2 Rafał Siemaszko KTS-K Wikęd Luzino 15
3 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 14
4 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 13
5 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 13
6 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 12
7 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 12
8 Damian Kugiel GKS Kowale 12
9 Dominik Klecha MKS Władysławowo 11
10 Krystian Okoniewski Lechia II Gdańsk 10
11 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 10
12 Roman Zalov Jaguar Gdańsk 10
13 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 10
14 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 10
15 Nicolas Kankowski Kaszubia Kościerzyna 9
16 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 9
17 Damian Wojda Pogoń Lębork 9
18 Maciej Miecznikowski Sparta Sycewice 9
19 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 9
20 Diabate Bassekou Lechia II Gdańsk 9
21 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 9
22 Paweł Deja Gedania Gdańsk 8
23 Volodomyr Kaydrovych Bytovia Bytów 8
24 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 8
25 Jakub Późniak Czarni Pruszcz Gdański 8
26 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 8
27 Mateusz Niedźwiedzki Grom Nowy Staw 8
28 Mateusz Dampc Gryf Wejherowo 7
29 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 7
30 Daniel Mikołajewski Jaguar Gdańsk 7
31 Kacper Kiełb Orkan Rumia 7
32 Guladi Kokoladze Borowiak Czersk 7
33 Patryk Duda Borowiak Czersk 7
34 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 7
35 Artur Siemaszko Arka II Gdynia 7
36 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 7
37 Łukasz Zjawiński Lechia II Gdańsk 7
38 Maciej Leske Gryf Wejherowo 6
39 Mateusz Dąbrowski KTS-K Wikęd Luzino 6
40 Kamil Kankowski Gedania Gdańsk 6
41 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 6
42 Jakub Krefft Orkan Rumia 6
43 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 6
44 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 6
45 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 6
46 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 6
47 Adam Duda Gedania Gdańsk 5
48 Maciej Gregorek Gryf Słupsk 5
49 Mateusz Kaczmarski Kaszubia Kościerzyna 5
50 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 5
51 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 5
52 Dawid Zielinski Czarni Pruszcz Gdański 5
53 Omran Haydary Lechia II Gdańsk 5
54 Dawid Kowalski Orkan Rumia 5
55 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 5
56 Hubert Żuber Arka II Gdynia 5
57 Michał Marszałkiewicz Chojniczanka II Chojnice 5
58 Hieronim Gieraszewski Wierzyca Pelplin 5
59 Konrad Formela Chojniczanka II Chojnice 5
60 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 5
61 Damian Formela Pogoń Lębork 5
62 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 5
63 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 5
64 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
65 Robert Zieliński Kaszubia Kościerzyna 4
66 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 4
67 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 4
68 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 4
69 Michał Wdowiak Bytovia Bytów 4
70 Jakub Cieślicki Lechia II Gdańsk 4
71 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
72 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 4
73 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 4
74 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 4
75 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 4
76 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
77 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 4
78 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 4
79 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 4
80 Miłosz Szczepański Lechia II Gdańsk 4
81 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 4
82 Szymon Mytych Gryf Słupsk 3
83 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 3
84 Marcin Karniluk Grom Nowy Staw 3
85 Mateusz Pogorzalski Gedania Gdańsk 3
86 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 3
87 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 3
88 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
89 Jakub Malich Bytovia Bytów 3
90 Dominik Majer Lechia II Gdańsk 3
91 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 3
92 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 3
93 Kacper Sztuka Chojniczanka II Chojnice 3
94 Oskar Ryk Arka II Gdynia 3
95 Franciszek Barzowski KTS-K Wikęd Luzino 3
96 Paweł Piór Pogoń Lębork 3
97 Jakub Pawlak Czarni Pruszcz Gdański 3
98 Jakub Gronowski Borowiak Czersk 3
99 Mateusz Frankowski GKS Kowale 3
100 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 3
101 Jakub Karwat Czarni Pruszcz Gdański 3
102 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 3
103 Kacper Dawid Jantar Ustka 3
104 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 2
105 Mohamed Doumbouya Gryf Wejherowo 2
106 Krystian Barra Bytovia Bytów 2
107 Maciej Gaszka Jaguar Gdańsk 2
108 Filip Mirończuk Arka II Gdynia 2
109 Damian Jakubek Bytovia Bytów 2
110 Patryk Mróz Orkan Rumia 2
111 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 2
112 Bartłomiej Gajda Chojniczanka II Chojnice 2
113 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
114 Mariusz Karpiński Jantar Ustka 2
115 Michał Kowalkowski GKS Kowale 2
116 Artur Formela Pogoń Lębork 2
117 Yuki Kamimaki Borowiak Czersk 2
118 Artur Ziemblewicz GKS Kowale 2
119 Maciej Koszałka Gryf Wejherowo 2
120 Patryk Soboczyński Arka II Gdynia 2
121 Przemysław Kostuch KTS-K Wikęd Luzino 2
122 Kacper Świątek Jaguar Gdańsk 2
123 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 2
124 Maciej Wardziński Gryf Wejherowo 2
125 Adam Szmidke Bytovia Bytów 2
126 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 2
127 Krzysztof Iwanowski Wierzyca Pelplin 2
128 Kacper Kroczyński Arka II Gdynia 2
129 Piotr Wieczorek Jaguar Gdańsk 2
130 Franciszek Stenka Pogoń Lębork 2
131 Artur Wojach Bytovia Bytów 2
132 Jakub Mrozik Borowiak Czersk 2
133 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 2
134 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 2
135 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 2
136 Krzysztof Niedźwiedzki Orkan Rumia 2
137 Dominik Góźdź Jaguar Gdańsk 2
138 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
139 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 2
140 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 2
141 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 2
142 Michał Szałek Jantar Ustka 2
143 Jakub Kałuziński Lechia II Gdańsk 2
144 Błażej Kujawski GKS Kowale 2
145 Patryk Wysiecki Borowiak Czersk 2
146 Mateusz Kaczyński Wierzyca Pelplin 2
147 Dominik Szukiełowicz Jantar Ustka 2
148 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
149 Kacper Bąkowski Kaszubia Kościerzyna 1
150 Jakub Godlewski Gryf Wejherowo 1
151 Dominik Rycewicz Kaszubia Kościerzyna 1
152 Przemysław Leik Bytovia Bytów 1
153 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
154 Jakub Górniak KTS-K Wikęd Luzino 1
155 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
156 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 1
157 Przemysław Srok MKS Władysławowo 1
158 Błażej Białek MKS Władysławowo 1
159 Szymon Reda Borowiak Czersk 1
160 Marcin Kurs Borowiak Czersk 1
161 Jakub Staniszewski Arka II Gdynia 1
162 Łukasz Swacha-Sock Jaguar Gdańsk 1
163 Adrian Solczak Sparta Sycewice 1
164 Tomasz Parzych Gryf Słupsk 1
165 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 1
166 Łukasz Murakowski KTS-K Wikęd Luzino 1
167 Szymon Skurat KTS-K Wikęd Luzino 1
168 Filip Koperski Lechia II Gdańsk 1
169 Kacper Książkiewicz Jantar Ustka 1
170 Igor Skwierz Jantar Ustka 1
171 Dawid Wasilewski GKS Kowale 1
172 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
173 Mateusz Kuzimski Arka II Gdynia 1
174 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
175 Jakub Golc Orkan Rumia 1
176 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
177 Rafał Jahn Gryf Wejherowo 1
178 Damian Mońka Wierzyca Pelplin 1
179 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 1
180 Ruslan Pankratov Anioły Garczegorze 1
181 Bartłomiej Chojnacki Bytovia Bytów 1
182 Mateusz Koniuszy Chojniczanka II Chojnice 1
183 Sam van Huffel Chojniczanka II Chojnice 1
184 Kacper Sezonienko Lechia II Gdańsk 1
185 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
186 Patryk Regulski KTS-K Wikęd Luzino 1
187 Jan Przybyszewski GKS Kowale 1
188 Konrad Kiełczykowski Sparta Sycewice 1
189 Nikodem Parulski Arka II Gdynia 1
190 Michał Ozga Orkan Rumia 1
191 Szymon Rychlowski Jaguar Gdańsk 1
192 Szymon Pawlik Pogoń Lębork 1
193 Damian Narożniak Kaszubia Kościerzyna 1
194 Adam Pankiewicz MKS Władysławowo 1
195 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
196 Dawid Czapiewski Czarni Pruszcz Gdański 1
197 Maciej Kaczorowski Lechia II Gdańsk 1
198 Damian Kopciński Sparta Sycewice 1
199 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 1
200 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
201 Marcin Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
202 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 1
203 Dominik Lemka Lechia II Gdańsk 1
204 Ksawery Ronowski Gryf Słupsk 1
205 Antoni Gulbiński Sparta Sycewice 1
206 Michał Kowalczyk GKS Kowale 1
207 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
208 Oskar Bradtke Wierzyca Pelplin 1
209 Mateusz Bany Grom Nowy Staw 1
210 Robert Dettlaff Orkan Rumia 1
211 Patryk Kubiszewski Kaszubia Kościerzyna 1
212 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
213 Shotaro Obata Wierzyca Pelplin 1
214 Kacper Richert Gedania Gdańsk 1
215 Jakub Kościów Arka II Gdynia 1
216 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 1
217 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
218 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 1
219 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
220 Patryk Hildebrandt Sparta Sycewice 1
221 Krzysztof Kleser MKS Władysławowo 1
222 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
223 Sebastian Rybandt MKS Władysławowo 1
224 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 1
225 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 1
226 Jakub Janowski Grom Nowy Staw 1
227 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
228 Mateusz Szczygielski Orkan Rumia 1
229 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
230 Karol Czorniej Czarni Pruszcz Gdański 1
231 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
232 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
233 Paweł Szejko Wierzyca Pelplin 1
234 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 1
235 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 1
236 Krzysztof Bąk Gedania Gdańsk 1
237 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 1
238 Daniel Kamiński Arka II Gdynia 1
239 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
240 Tomasz Neubauer Gryf Wejherowo 1
241 Mateusz Kozerkiewicz Pogoń Lębork 1
242 Bartosz Gutorski Grom Nowy Staw 1
243 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
244 Krystian Ryfa Chojniczanka II Chojnice 1
245 Sylwester Ilanz MKS Władysławowo 1
246 Maciej Kaszorek Orkan Rumia 1
247 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
248 Arkadiusz Narloch Borowiak Czersk 1
249 Piotr Zaleski Gryf Wejherowo 1
250 Sebastian Rumiński Gedania Gdańsk 1
251 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
252 Jerzy Zaworski KTS-K Wikęd Luzino 1
253 Patryk Wieliczko Grom Nowy Staw 1

IV liga pomorska (gr.mistrzowska) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
2 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 1
3 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 1
4 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 1
5 Kacper Bąkowski Kaszubia Kościerzyna 1
6 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
7 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
8 Jakub Kryczka MKS Władysławowo 1
9 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
10 Krzysztof Danielak Grom Nowy Staw 1
11 Bartosz Brylowski Lechia II Gdańsk 1
12 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
13 Szymon Budziński Jantar Ustka 1