IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 22 48 15 3 4 64 22 42
2 Huragan Wołomin 22 47 14 5 3 45 24 21
3 Mławianka Mława 21 46 15 1 5 65 27 38
4 Świt Staroźreby 22 45 13 6 3 47 21 26
5 MKS Przasnysz 22 42 14 0 8 54 24 30
6 Hutnik Warszawa 22 39 11 6 5 52 29 23
7 Wkra Żuromin 21 30 9 3 9 27 33 -6
8 KS Łomianki 22 26 7 5 10 34 47 -13
9 Makowianka Maków Mazowiecki 22 25 6 7 9 39 48 -9
10 KS CK Troszyn 21 23 6 5 10 33 35 -2
11 Żyrardowianka Żyrardów 22 22 6 4 12 33 55 -22
12 Nadnarwianka Pułtusk 22 20 5 5 12 38 41 -3
13 Bzura Chodaków 22 14 4 2 16 25 68 -43
14 Kasztelan Sierpc 21 2 0 2 19 12 94 -82
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 11 30 10 0 1 48 12 36
2 Huragan Wołomin 11 26 8 2 1 25 12 13
3 Wisła II Płock 11 25 8 1 2 42 9 33
4 MKS Przasnysz 11 24 8 0 3 34 9 25
5 Świt Staroźreby 11 23 7 2 2 27 10 17
6 Hutnik Warszawa 10 20 6 2 2 24 8 16
7 KS Łomianki 11 19 5 4 2 20 10 10
8 Wkra Żuromin 11 15 4 3 4 16 17 -1
9 KS CK Troszyn 10 15 4 3 3 17 11 6
10 Makowianka Maków Mazowiecki 11 12 3 3 5 19 21 -2
11 Żyrardowianka Żyrardów 11 11 3 2 6 19 26 -7
12 Nadnarwianka Pułtusk 11 11 3 2 6 14 20 -6
13 Bzura Chodaków 11 5 1 2 8 13 32 -19
14 Kasztelan Sierpc 11 1 0 1 10 9 44 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 11 23 7 2 2 22 13 9
2 Świt Staroźreby 11 22 6 4 1 20 11 9
3 Huragan Wołomin 11 21 6 3 2 20 12 8
4 Hutnik Warszawa 12 19 5 4 3 28 21 7
5 MKS Przasnysz 11 18 6 0 5 20 15 5
6 Mławianka Mława 10 16 5 1 4 17 15 2
7 Wkra Żuromin 10 15 5 0 5 11 16 -5
8 Makowianka Maków Mazowiecki 11 13 3 4 4 20 27 -7
9 Żyrardowianka Żyrardów 11 11 3 2 6 14 29 -15
10 Nadnarwianka Pułtusk 11 9 2 3 6 24 21 3
11 Bzura Chodaków 11 9 3 0 8 12 36 -24
12 KS CK Troszyn 11 8 2 2 7 16 24 -8
13 KS Łomianki 11 7 2 1 8 14 37 -23
14 Kasztelan Sierpc 10 1 0 1 9 3 50 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żyrardowianka Żyrardów 3 7 4 10 7 10 3 6 6 5 10 15
Świt Staroźreby 6 1 8 4 9 4 6 2 5 5 12 6
Wkra Żuromin 3 4 8 2 3 4 2 6 3 5 9 11
Wisła II Płock 3 2 11 4 9 6 15 2 9 3 17 5
Nadnarwianka Pułtusk 3 7 5 5 5 7 5 5 7 8 10 11
Mławianka Mława 12 2 8 7 11 6 9 5 7 1 18 4
Makowianka Maków Mazowiecki 1 5 3 9 6 8 5 6 11 6 7 14
MKS Przasnysz 4 5 8 3 9 2 8 4 10 7 14 3
Kasztelan Sierpc 3 7 2 17 1 12 3 16 3 14 1 19
KS Łomianki 6 8 4 5 5 5 3 10 5 8 12 10
KS CK Troszyn 2 2 5 4 5 5 6 3 5 10 9 12
Hutnik Warszawa 5 5 9 4 7 4 9 5 6 1 15 8
Huragan Wołomin 10 4 8 2 6 2 9 4 5 5 3 8
Bzura Chodaków 4 6 4 11 2 10 2 11 4 8 6 17
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Kasztelan Sierpc 21 5.05 0.57 4.48 90.48% 9.52%
2 Mławianka Mława 21 4.38 3.1 1.29 76.19% 23.81%
3 Bzura Chodaków 22 4.23 1.14 3.09 86.36% 13.64%
4 Żyrardowianka Żyrardów 22 4 1.5 2.5 77.27% 22.73%
5 Makowianka Maków Mazowiecki 22 3.95 1.77 2.18 81.82% 18.18%
6 Wisła II Płock 22 3.91 2.91 1 72.73% 27.27%
7 KS Łomianki 22 3.68 1.55 2.14 68.18% 31.82%
8 Hutnik Warszawa 22 3.68 2.36 1.32 68.18% 31.82%
9 Nadnarwianka Pułtusk 22 3.59 1.73 1.86 72.73% 27.27%
10 MKS Przasnysz 22 3.55 2.45 1.09 72.73% 27.27%
11 KS CK Troszyn 21 3.24 1.57 1.67 76.19% 23.81%
12 Huragan Wołomin 22 3.14 2.05 1.09 63.64% 36.36%
13 Świt Staroźreby 22 3.09 2.14 0.95 54.55% 45.45%
14 Wkra Żuromin 21 2.86 1.29 1.57 61.9% 38.1%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Giel Hutnik Warszawa 16
2 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 15
3 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 13
4 Szymon Masiak Mławianka Mława 13
5 Damian Gałązka Nadnarwianka Pułtusk 10
6 Michał Stryjewski Mławianka Mława 10
7 Marcin Figiel Huragan Wołomin 10
8 Rafał Trakul Świt Staroźreby 10
9 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 10
10 Michał Sobczak Świt Staroźreby 9
11 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 9
12 Jakub Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 9
13 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 9
14 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 9
15 Łukasz Janik KS Łomianki 9
16 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 9
17 Filip Januszczak Świt Staroźreby 8
18 Patryk Szeliga KS Łomianki 8
19 Dawid Klepczyński Wkra Żuromin 8
20 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 8
21 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 8
22 Kacper Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 8
23 Jan Krawczyk Wisła II Płock 7
24 Michał Sadowski Świt Staroźreby 7
25 Fryderyk Gerbowski Wisła II Płock 7
26 Michał Kozaczkow Żyrardowianka Żyrardów 7
27 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 6
28 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 6
29 Nnamani Ndubuisi Nadnarwianka Pułtusk 6
30 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 6
31 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 6
32 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 5
33 Maciej Rogalski Mławianka Mława 5
34 Wojciech Szumilas Wisła II Płock 5
35 Gabriel Wiącek Wisła II Płock 5
36 Dominik Lemanek Mławianka Mława 5
37 Paweł Jabłoński Żyrardowianka Żyrardów 4
38 Jakub Sokołowski Żyrardowianka Żyrardów 4
39 Hubert Czady KS Łomianki 4
40 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 4
41 Kacper Sawczenko MKS Przasnysz 4
42 Sebastian Krajewski Świt Staroźreby 4
43 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 4
44 Łukasz Kamiński Nadnarwianka Pułtusk 4
45 Radosław Grefkowicz Bzura Chodaków 4
46 Patryk Cynt Nadnarwianka Pułtusk 3
47 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 3
48 Bartłomiej Śmigrodzki Wkra Żuromin 3
49 Szymon Kamiński MKS Przasnysz 3
50 Sebastian Ignaciak Hutnik Warszawa 3
51 Michał Złotkowski Makowianka Maków Mazowiecki 3
52 Bartosz Zynek Wisła II Płock 3
53 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 3
54 Marcin Świderski KS CK Troszyn 3
55 Adrian Bieńkowski Wkra Żuromin 3
56 Patryk Piasecki Mławianka Mława 3
57 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 3
58 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 3
59 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 3
60 Piotr Petasz Huragan Wołomin 3
61 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
62 Maciej Traczewski MKS Przasnysz 3
63 Adam Zając Bzura Chodaków 3
64 Damian Załoga Nadnarwianka Pułtusk 2
65 Francisco javier Gonzalez argal Mławianka Mława 2
66 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 2
67 Brian Galach Wisła II Płock 2
68 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 2
69 Damian Duszak Makowianka Maków Mazowiecki 2
70 Karol Górski KS CK Troszyn 2
71 Michał Butkiewicz Hutnik Warszawa 2
72 Damian Jaczewski Hutnik Warszawa 2
73 Sergio Alejandro Carbajal Mławianka Mława 2
74 Piotr Cywiński Nadnarwianka Pułtusk 2
75 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 2
76 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 2
77 Kacper Rogoziński Wisła II Płock 2
78 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 2
79 Nico Wouters KS Łomianki 2
80 Michał Lichota KS Łomianki 2
81 Kamil Kacprzak Bzura Chodaków 2
82 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 2
83 Konrad Owczarek Żyrardowianka Żyrardów 2
84 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 2
85 Maciej Ziemski Hutnik Warszawa 2
86 Krzysztof Dąbrowski Mławianka Mława 2
87 Konrad Koziarski Żyrardowianka Żyrardów 2
88 Jakub Stępień KS Łomianki 2
89 Kacper Wydra Mławianka Mława 2
90 Michał Pragacz MKS Przasnysz 2
91 Patryk Szczepański Kasztelan Sierpc 2
92 Marcin Kraska KS CK Troszyn 2
93 Jarosław Kułaga Kasztelan Sierpc 2
94 Oskar Zawada Wisła II Płock 2
95 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
96 Milan Obradovic Wisła II Płock 1
97 Javier Julia Redondo Mławianka Mława 1
98 Hubert Krasoń Bzura Chodaków 1
99 Łukasz Wodzyński Mławianka Mława 1
100 Paweł Michałek Hutnik Warszawa 1
101 Patryk Czarnecki Żyrardowianka Żyrardów 1
102 Marcin Błażejewski Kasztelan Sierpc 1
103 Jan Szulkowski Huragan Wołomin 1
104 Rafał Goluch Hutnik Warszawa 1
105 Mateusz Argasiński KS Łomianki 1
106 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
107 Michał Herman Huragan Wołomin 1
108 Jakub Tworek Mławianka Mława 1
109 Bartosz Kuźmiński Żyrardowianka Żyrardów 1
110 Hubert Rzepkowski Wkra Żuromin 1
111 Bartosz Triebs Kasztelan Sierpc 1
112 Piotr Bobowski Nadnarwianka Pułtusk 1
113 Mateusz Tarnowski Nadnarwianka Pułtusk 1
114 Kacper Małkiewicz Makowianka Maków Mazowiecki 1
115 Maciej Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 1
116 Maciej Brdeja Bzura Chodaków 1
117 Bartosz Kubik Makowianka Maków Mazowiecki 1
118 Igor Ruciński KS Łomianki 1
119 Piotr Dominik Wisła II Płock 1
120 Kamil Olszewski MKS Przasnysz 1
121 Maciej Ostrowski Nadnarwianka Pułtusk 1
122 Jan Wierzbicki Bzura Chodaków 1
123 Giorgi Merebashvili Wisła II Płock 1
124 Marcin Tomczak Mławianka Mława 1
125 Filip Rogalski Mławianka Mława 1
126 Robert Cychol KS CK Troszyn 1
127 Kamil Bartosiewicz Bzura Chodaków 1
128 Przemysław Górski Huragan Wołomin 1
129 Maciej Zambrzycki KS Łomianki 1
130 Kamil Wojciechowski Bzura Chodaków 1
131 Dawid Szczepanik Wisła II Płock 1
132 Aleksander Olivier Hutnik Warszawa 1
133 Damian Grędziński MKS Przasnysz 1
134 Czarek Majchrzak Żyrardowianka Żyrardów 1
135 Patryk Kępka KS Łomianki 1
136 Mariusz Baranowski Nadnarwianka Pułtusk 1
137 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
138 Paweł Zaroślak Kasztelan Sierpc 1
139 Sergio Carbajal KS Łomianki 1
140 Adam Żółtowski Bzura Chodaków 1
141 Titas Milasius Wisła II Płock 1
142 Kacper Szczepaniak Bzura Chodaków 1
143 Kacper Pękała Nadnarwianka Pułtusk 1
144 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 1
145 Adrian Ciesielski Makowianka Maków Mazowiecki 1
146 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 1
147 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 1
148 Kamil Jagielski Nadnarwianka Pułtusk 1
149 Piotr Pydroł Wisła II Płock 1
150 Maciej Knap Hutnik Warszawa 1
151 Bartłomiej Błachnio Kasztelan Sierpc 1
152 Patryk Koczara Makowianka Maków Mazowiecki 1
153 Karol Borowiec MKS Przasnysz 1
154 Radosław Śledziewski Nadnarwianka Pułtusk 1
155 Rafał Sobczak Kasztelan Sierpc 1
156 Adrian Tomczyk Bzura Chodaków 1
157 Kacper Kondracki Wisła II Płock 1
158 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
159 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 1
160 Piotr Majchrzak Kasztelan Sierpc 1
161 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
162 Kacper Bałas KS CK Troszyn 1
163 Dominik Dąbrowski Mławianka Mława 1
164 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
165 Jakub Kaimiński Nadnarwianka Pułtusk 1
166 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 1
167 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
168 Łukasz Stanisławski Hutnik Warszawa 1
169 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
170 Szymon Kiewel Wisła II Płock 1
171 Sebastian Pedynowski KS Łomianki 1
172 Michał Kowalski Bzura Chodaków 1
173 Marcin Rosa Bzura Chodaków 1
174 Maciej Sobiesiak Świt Staroźreby 1
175 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 1
176 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 1
177 Wiktor Budny Makowianka Maków Mazowiecki 1
178 Maciej Malinowski KS CK Troszyn 1
179 Filip Potrawiak Wisła II Płock 1
180 Krystian Ogrodowski Wisła II Płock 1
181 Maciej Pater Bzura Chodaków 1
182 Mateusz Struzik Bzura Chodaków 1
183 Aron Majczyna KS Łomianki 1

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 2
2 Radosław Witkowski Kasztelan Sierpc 2
3 Radosław Grefkowicz Bzura Chodaków 1
4 Jakub Stępień KS Łomianki 1
5 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
6 Rafał Sobczak Kasztelan Sierpc 1
7 Grzegorz Barski Wkra Żuromin 1
8 Krystian Wieczorek Makowianka Maków Mazowiecki 1
9 Michał Michalak Mławianka Mława 1