IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lutnia Piszczac 5 11 3 2 0 9 3 6
2 POM Iskra Piotrowice 5 10 3 1 1 17 10 7
3 Orlęta Łuków 5 10 3 1 1 12 6 6
4 Gryf Gmina Zamość 5 10 3 1 1 11 5 6
5 Huczwa Tyszowce 5 8 2 2 1 9 7 2
6 Lewart Lubartów 5 7 2 1 2 9 5 4
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 7 2 1 2 12 10 2
8 Włodawianka Włodawa 5 7 1 4 0 9 8 1
9 Hetman Zamość 5 6 1 3 1 7 6 1
10 Igros Krasnobród 5 2 0 2 3 4 9 -5
11 Kłos Gmina Chełm 5 1 0 1 4 6 15 -9
12 Brat Siennica Nadolna 5 1 0 1 4 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Gmina Zamość 3 7 2 1 0 7 2 5
2 Lutnia Piszczac 2 6 2 0 0 5 3 2
3 Huczwa Tyszowce 3 5 1 2 0 5 4 1
4 Orlęta Łuków 2 4 1 1 0 5 2 3
5 Włodawianka Włodawa 2 4 1 1 0 4 3 1
6 POM Iskra Piotrowice 2 3 1 0 1 5 6 -1
7 Lewart Lubartów 2 3 1 0 1 7 3 4
8 Hetman Zamość 3 2 0 2 1 4 6 -2
9 Igros Krasnobród 3 2 0 2 1 1 2 -1
10 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 1 0 1 1 0 2 -2
11 Kłos Gmina Chełm 3 0 0 0 3 3 11 -8
12 Brat Siennica Nadolna 3 0 0 0 3 3 17 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 POM Iskra Piotrowice 3 7 2 1 0 12 4 8
2 Orlęta Łuków 3 6 2 0 1 7 4 3
3 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 6 2 0 1 12 8 4
4 Lutnia Piszczac 3 5 1 2 0 4 0 4
5 Lewart Lubartów 3 4 1 1 1 2 2 0
6 Hetman Zamość 2 4 1 1 0 3 0 3
7 Gryf Gmina Zamość 2 3 1 0 1 4 3 1
8 Huczwa Tyszowce 2 3 1 0 1 4 3 1
9 Włodawianka Włodawa 3 3 0 3 0 5 5 0
10 Kłos Gmina Chełm 2 1 0 1 1 3 4 -1
11 Brat Siennica Nadolna 2 1 0 1 1 2 9 -7
12 Igros Krasnobród 2 0 0 0 2 3 7 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Włodawianka Włodawa 0 1 1 3 2 1 3 0 1 1 2 2
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 0 3 0 0 2 2 3 2 2 2 2
POM Iskra Piotrowice 4 2 3 1 4 1 1 2 2 1 4 2
Orlęta Łuków 0 2 2 2 3 1 1 1 3 0 1 1
Lutnia Piszczac 1 1 1 0 3 0 1 1 2 1 1 0
Lewart Lubartów 1 0 0 0 3 0 4 0 0 3 1 2
Kłos Gmina Chełm 1 1 1 5 1 3 0 2 2 3 1 1
Igros Krasnobród 1 1 0 1 1 2 2 0 0 1 1 2
Huczwa Tyszowce 1 0 1 0 0 2 2 3 3 1 2 1
Hetman Zamość 1 1 3 1 0 3 0 0 2 0 1 1
Gryf Gmina Zamość 1 1 0 1 3 0 2 1 0 1 4 2
Brat Siennica Nadolna 1 5 1 2 0 5 1 6 1 4 0 4
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Brat Siennica Nadolna 5 6.2 1 5.2 100% 0%
2 POM Iskra Piotrowice 5 5.4 3.4 2 80% 20%
3 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 4.4 2.4 2 60% 40%
4 Kłos Gmina Chełm 5 4.2 1.2 3 100% 0%
5 Orlęta Łuków 5 3.6 2.4 1.2 80% 20%
6 Włodawianka Włodawa 5 3.4 1.8 1.6 60% 40%
7 Huczwa Tyszowce 5 3.2 1.8 1.4 40% 60%
8 Gryf Gmina Zamość 5 3.2 2.2 1 60% 40%
9 Lewart Lubartów 5 2.8 1.8 1 40% 60%
10 Igros Krasnobród 5 2.6 0.8 1.8 40% 60%
11 Hetman Zamość 5 2.6 1.4 1.2 40% 60%
12 Lutnia Piszczac 5 2.4 1.8 0.6 60% 40%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Baran POM Iskra Piotrowice 7
2 Radosław Szustek Orlęta Łuków 3
3 Aliaksei Piatrenka Sparta Rejowiec Fabryczny 3
4 Igor Szczygieł Gryf Gmina Zamość 3
5 Paweł Zabielski Lutnia Piszczac 3
6 Sebastian Całka Lutnia Piszczac 3
7 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 3
8 Jaba Phkhakadze Huczwa Tyszowce 3
9 Rodion Serdiuk Huczwa Tyszowce 3
10 Patryk Miedźwiedź Hetman Zamość 3
11 Adrian Pikul Lewart Lubartów 2
12 Andrii Yampol Włodawianka Włodawa 2
13 Daniel Korol Orlęta Łuków 2
14 Bartłomiej Barwiak POM Iskra Piotrowice 2
15 Jakub Rak Kłos Gmina Chełm 2
16 Kamil Leśniak Kłos Gmina Chełm 2
17 Wiktor Żurek POM Iskra Piotrowice 2
18 Bartłomiej Koneczny Lewart Lubartów 2
19 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 2
20 Dawid Oleksiejuk Sparta Rejowiec Fabryczny 2
21 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 2
22 Mykola Dibrivnyi Włodawianka Włodawa 2
23 Arnold Kister Brat Siennica Nadolna 2
24 Jakub Sobstyl POM Iskra Piotrowice 2
25 Jakub Dubaj Brat Siennica Nadolna 2
26 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 1
27 Patryk Albingier Igros Krasnobród 1
28 Paweł Wójcicki Kłos Gmina Chełm 1
29 Daniel Goławski Orlęta Łuków 1
30 Damian Baran Gryf Gmina Zamość 1
31 Hubert Sałmacha Gryf Gmina Zamość 1
32 Mateusz Wołos Sparta Rejowiec Fabryczny 1
33 Patryk Cymerman Gryf Gmina Zamość 1
34 Jakub Posikata Gryf Gmina Zamość 1
35 Sergii Kravchenko Hetman Zamość 1
36 Tomasz Tuttas Lutnia Piszczac 1
37 Dawid Borcon Włodawianka Włodawa 1
38 Łukasz Kołaczkowski Włodawianka Włodawa 1
39 Krystian Wołoch Gryf Gmina Zamość 1
40 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
41 Wolodymyr Zaimenko Igros Krasnobród 1
42 Paweł Szlaski Orlęta Łuków 1
43 Filip Michałów Lewart Lubartów 1
44 Jakub Niewęglowski Lewart Lubartów 1
45 Dawid Dworak Huczwa Tyszowce 1
46 Piotr Krzewski Lutnia Piszczac 1
47 Bartłomiej Klimkowski Gryf Gmina Zamość 1
48 Anton Kicha Hetman Zamość 1
49 Sebastian Suduł Brat Siennica Nadolna 1
50 Łukasz Guz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
51 Krystian Pusiak POM Iskra Piotrowice 1
52 Jakub Zając POM Iskra Piotrowice 1
53 Władysław Magdosz Włodawianka Włodawa 1
54 Piotr Kurowski Lutnia Piszczac 1
55 Michał Gustaw POM Iskra Piotrowice 1
56 Miłosz Kutyła POM Iskra Piotrowice 1
57 Piotr Dajos Hetman Zamość 1
58 Oskar Siwek Orlęta Łuków 1
59 Piotr Świeca Włodawianka Włodawa 1
60 Juan Sanchez Huczwa Tyszowce 1
61 Mateusz Sowisz Włodawianka Włodawa 1
62 Michał Kołodziejski Igros Krasnobród 1
63 Maciej Żerucha Igros Krasnobród 1
64 Maksim Maslov Igros Krasnobród 1
65 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 1
66 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 1
67 Daniel Barabasz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
68 Emil Poznański Kłos Gmina Chełm 1
69 Oliwier Drobik Hetman Zamość 1

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Orłowski POM Iskra Piotrowice 1