IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 37 12 1 0 50 4 46
2 Victoria Żmudź 14 29 9 2 3 20 10 10
3 Świdniczanka Świdnik Mały 13 26 8 2 3 36 15 21
4 Grom Różaniec 14 25 8 1 5 26 13 13
5 Granit Bychawa 13 21 6 3 4 20 13 7
6 Huczwa Tyszowce 13 20 6 2 5 27 20 7
7 Kryształ Werbkowice 13 19 5 4 4 18 13 5
8 Gryf Gmina Zamość 13 17 5 2 6 13 24 -11
9 Unia Hrubieszów 13 14 3 5 5 11 19 -8
10 Kłos Gmina Chełm 13 11 3 2 8 10 24 -14
11 Unia Białopole 13 3 1 0 12 16 43 -27
12 Łada 1945 Biłgoraj 13 3 1 0 12 4 53 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 16 5 1 0 28 2 26
2 Victoria Żmudź 7 16 5 1 1 13 6 7
3 Granit Bychawa 7 16 5 1 1 14 7 7
4 Świdniczanka Świdnik Mały 6 13 4 1 1 17 7 10
5 Gryf Gmina Zamość 6 13 4 1 1 10 5 5
6 Grom Różaniec 7 12 4 0 3 13 7 6
7 Kryształ Werbkowice 6 11 3 2 1 9 2 7
8 Huczwa Tyszowce 7 9 3 0 4 13 11 2
9 Unia Hrubieszów 7 9 2 3 2 9 11 -2
10 Kłos Gmina Chełm 7 5 1 2 4 6 11 -5
11 Łada 1945 Biłgoraj 7 3 1 0 6 3 22 -19
12 Unia Białopole 6 0 0 0 6 3 22 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 21 7 0 0 22 2 20
2 Victoria Żmudź 7 13 4 1 2 7 4 3
3 Świdniczanka Świdnik Mały 7 13 4 1 2 19 8 11
4 Grom Różaniec 7 13 4 1 2 13 6 7
5 Huczwa Tyszowce 6 11 3 2 1 14 9 5
6 Kryształ Werbkowice 7 8 2 2 3 9 11 -2
7 Kłos Gmina Chełm 6 6 2 0 4 4 13 -9
8 Granit Bychawa 6 5 1 2 3 6 6 0
9 Unia Hrubieszów 6 5 1 2 3 2 8 -6
10 Gryf Gmina Zamość 7 4 1 1 5 3 19 -16
11 Unia Białopole 7 3 1 0 6 13 21 -8
12 Łada 1945 Biłgoraj 6 0 0 0 6 1 31 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świdniczanka Świdnik Mały 3 1 7 1 6 2 4 4 7 2 9 3
Łada 1945 Biłgoraj 0 5 0 8 0 8 1 8 1 6 1 16
Victoria Żmudź 1 0 3 3 3 3 4 2 1 2 5 2
Unia Hrubieszów 0 0 2 5 2 2 2 1 4 4 1 5
Unia Białopole 2 5 3 2 1 8 1 12 3 6 6 9
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 1 7 1 6 1 16 0 3 1 14 0
Kłos Gmina Chełm 0 2 0 2 3 3 3 2 1 2 3 13
Kryształ Werbkowice 2 3 2 1 3 2 1 3 4 1 6 3
Huczwa Tyszowce 3 0 4 4 6 2 3 6 4 2 3 7
Gryf Gmina Zamość 3 1 1 6 3 4 2 5 1 3 3 5
Grom Różaniec 1 0 6 3 3 4 5 2 1 2 10 2
Granit Bychawa 0 1 4 3 5 2 4 1 2 1 7 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Unia Białopole 13 4.54 1.23 3.31 92.31% 7.69%
2 Łada 1945 Biłgoraj 13 4.38 0.31 4.08 76.92% 23.08%
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 4.15 3.85 0.31 69.23% 30.77%
4 Świdniczanka Świdnik Mały 13 3.92 2.77 1.15 61.54% 38.46%
5 Huczwa Tyszowce 13 3.62 2.08 1.54 92.31% 7.69%
6 Gryf Gmina Zamość 13 2.85 1 1.85 46.15% 53.85%
7 Grom Różaniec 14 2.79 1.86 0.93 50% 50%
8 Kłos Gmina Chełm 13 2.62 0.77 1.85 38.46% 61.54%
9 Granit Bychawa 13 2.54 1.54 1 53.85% 46.15%
10 Kryształ Werbkowice 13 2.38 1.38 1 46.15% 53.85%
11 Unia Hrubieszów 13 2.31 0.85 1.46 38.46% 61.54%
12 Victoria Żmudź 14 2.14 1.43 0.71 35.71% 64.29%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik Mały 14
2 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 11
3 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 9
4 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 9
5 Paweł Mazur Unia Białopole 8
6 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
7 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
8 Jakub Paćkowski Grom Różaniec 6
9 Marcin Żurawski Tomasovia Tomaszów Lubelski 5
10 Dawid Lewkowicz Unia Białopole 5
11 Dariusz Michna Huczwa Tyszowce 5
12 Jacek Podolak Grom Różaniec 5
13 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 5
14 Mateusz Oleszczuk Unia Hrubieszów 5
15 Mateusz Kowalewski Świdniczanka Świdnik Mały 4
16 Ezana Kashay Victoria Żmudź 4
17 Mateusz Misztal Granit Bychawa 4
18 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 4
19 Mateusz Wilk Świdniczanka Świdnik Mały 4
20 Krystian Wołoch Gryf Gmina Zamość 4
21 Wojciech Więcaszek Kryształ Werbkowice 3
22 Rafał Kycko Huczwa Tyszowce 3
23 Jakub Szymala Granit Bychawa 3
24 Robert Kazubski Victoria Żmudź 3
25 Kamil Kaproń Grom Różaniec 3
26 Mariusz Podgórski Unia Hrubieszów 3
27 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
28 Łukasz Strug Granit Bychawa 3
29 Przemysław Żmuda Świdniczanka Świdnik Mały 3
30 Adrian Wołoch Gryf Gmina Zamość 3
31 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
32 Karol Banachiewicz Granit Bychawa 3
33 Mateusz Filipczuk Kłos Gmina Chełm 3
34 Piotr Przeszło Grom Różaniec 3
35 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 3
36 Michał Pawelec Granit Bychawa 2
37 Damian Miazga Świdniczanka Świdnik Mały 2
38 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 2
39 Michał Mielniczek Grom Różaniec 2
40 Damian Rusiecki Świdniczanka Świdnik Mały 2
41 Dawid Pikul Victoria Żmudź 2
42 Patryk Kierapka Gryf Gmina Zamość 2
43 Paweł Wójcicki Kłos Gmina Chełm 2
44 Damian Otręba Kryształ Werbkowice 2
45 Kacper Kowalski Kłos Gmina Chełm 2
46 Kamil Przybysławski Grom Różaniec 1
47 Arkadiusz Kwiatkowski Grom Różaniec 1
48 Daniel Pyś Huczwa Tyszowce 1
49 Dominik Skubisz Łada 1945 Biłgoraj 1
50 Bartłomiej Mazurek Świdniczanka Świdnik Mały 1
51 Wojciech Bureć Unia Białopole 1
52 Marcel Pędlowski Świdniczanka Świdnik Mały 1
53 Jakub Witkowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
54 Volodymyr Halych Grom Różaniec 1
55 Mariusz Szarlip Łada 1945 Biłgoraj 1
56 Karol Karólak Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
57 Przemysław Krzyszycha Grom Różaniec 1
58 Kacper Dzieło Grom Różaniec 1
59 Grzegorz Działo Grom Różaniec 1
60 Patryk Krosman Huczwa Tyszowce 1
61 Oliwer Maziarka Huczwa Tyszowce 1
62 Jakub Szaran Victoria Żmudź 1
63 Maciej Markowski Gryf Gmina Zamość 1
64 Damian Kupiec Łada 1945 Biłgoraj 1
65 Radosław Pawłowski Świdniczanka Świdnik Mały 1
66 Mateusz Pańko Unia Hrubieszów 1
67 Sławomir Leśnicki Unia Białopole 1
68 Dominik Struk Granit Bychawa 1
69 Jakub Rojek Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
70 Hubert Sałamacha Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
71 Bartosz Iwanicki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
72 Krystian Sprawka Granit Bychawa 1
73 Mychajło Kaznokha Huczwa Tyszowce 1
74 Michał Martyna Świdniczanka Świdnik Mały 1
75 Michał Siatka Kłos Gmina Chełm 1
76 Cezary Pęcak Granit Bychawa 1
77 Siergiej Borys Kryształ Werbkowice 1
78 Damian Kamola Kłos Gmina Chełm 1
79 Michał Jabłoński Kryształ Werbkowice 1
80 Przemysław Gałka Gryf Gmina Zamość 1
81 Piotr Lecki Victoria Żmudź 1
82 Bartłomiej Greniuk Unia Hrubieszów 1
83 Alan Chmiel Kłos Gmina Chełm 1
84 Jakub Sawa Victoria Żmudź 1
85 Szymon Bielecki Victoria Żmudź 1
86 Damian Ścibior Victoria Żmudź 1
87 Jakub Świderski Granit Bychawa 1
88 Karol Kowalski Świdniczanka Świdnik Mały 1
89 Paweł Kliszcz Kryształ Werbkowice 1
90 Adrian Oleszczuk Unia Hrubieszów 1
91 Kamil Krawiec Gryf Gmina Zamość 1
92 Janusz Birut Grom Różaniec 1
93 Bartłomiej Radziewicz Granit Bychawa 1
94 Krystian Śliwa Świdniczanka Świdnik Mały 1
95 Kamil Leśnicki Unia Białopole 1

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Miazga Świdniczanka Świdnik Mały 1
2 Bartłomiej Radziewicz Granit Bychawa 1
3 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 1
4 Filip Pietrusiewicz Unia Hrubieszów 1
5 Michał Piwnicki Granit Bychawa 1