IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 55 18 1 0 72 6 66
2 Victoria Żmudź 19 37 11 4 4 28 15 13
3 Kryształ Werbkowice 19 34 10 4 5 30 20 10
4 Świdniczanka Świdnik Mały 19 33 10 3 6 41 22 19
5 Granit Bychawa 19 31 9 4 6 33 22 11
6 Grom Różaniec 19 30 9 3 7 32 19 13
7 Huczwa Tyszowce 19 30 9 3 7 37 30 7
8 Unia Hrubieszów 19 24 6 6 7 26 31 -5
9 Gryf Gmina Zamość 19 24 7 3 9 18 38 -20
10 Kłos Gmina Chełm 19 18 5 3 11 16 29 -13
11 Łada 1945 Biłgoraj 19 6 2 0 17 9 72 -63
12 Unia Białopole 19 3 1 0 18 20 58 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 25 8 1 0 39 3 36
2 Kryształ Werbkowice 10 23 7 2 1 18 6 12
3 Granit Bychawa 9 22 7 1 1 21 7 14
4 Victoria Żmudź 9 20 6 2 1 16 6 10
5 Świdniczanka Świdnik Mały 9 17 5 2 2 19 10 9
6 Grom Różaniec 10 16 5 1 4 19 11 8
7 Huczwa Tyszowce 10 16 5 1 4 19 15 4
8 Gryf Gmina Zamość 9 16 5 1 3 12 15 -3
9 Unia Hrubieszów 9 15 4 3 2 16 12 4
10 Kłos Gmina Chełm 10 9 2 3 5 10 14 -4
11 Łada 1945 Biłgoraj 10 3 1 0 9 5 29 -24
12 Unia Białopole 10 0 0 0 10 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 30 10 0 0 33 3 30
2 Victoria Żmudź 10 17 5 2 3 12 9 3
3 Świdniczanka Świdnik Mały 10 16 5 1 4 22 12 10
4 Grom Różaniec 9 14 4 2 3 13 8 5
5 Huczwa Tyszowce 9 14 4 2 3 18 15 3
6 Kryształ Werbkowice 9 11 3 2 4 12 14 -2
7 Granit Bychawa 10 9 2 3 5 12 15 -3
8 Unia Hrubieszów 10 9 2 3 5 10 19 -9
9 Kłos Gmina Chełm 9 9 3 0 6 6 15 -9
10 Gryf Gmina Zamość 10 8 2 2 6 6 23 -17
11 Łada 1945 Biłgoraj 9 3 1 0 8 4 43 -39
12 Unia Białopole 9 3 1 0 8 13 25 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świdniczanka Świdnik Mały 3 1 7 2 8 4 4 4 8 4 10 6
Łada 1945 Biłgoraj 1 8 0 9 0 10 3 11 1 8 3 23
Victoria Żmudź 1 1 3 3 4 4 8 3 3 3 6 3
Unia Hrubieszów 4 3 4 5 3 2 4 3 5 6 6 8
Unia Białopole 3 5 4 5 2 10 1 14 3 8 6 15
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 1 11 1 10 1 20 0 7 1 19 1
Kłos Gmina Chełm 1 2 1 3 4 6 4 2 1 2 5 14
Kryształ Werbkowice 2 3 4 1 7 4 1 5 5 1 11 6
Huczwa Tyszowce 3 2 6 6 6 3 4 7 5 4 9 9
Gryf Gmina Zamość 3 2 1 10 5 7 2 7 3 4 4 8
Grom Różaniec 2 0 7 5 3 4 5 2 2 3 11 5
Granit Bychawa 0 1 7 5 6 3 5 3 4 3 13 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Łada 1945 Biłgoraj 19 4.26 0.47 3.79 73.68% 26.32%
2 Unia Białopole 19 4.11 1.05 3.05 89.47% 10.53%
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 4.11 3.79 0.32 68.42% 31.58%
4 Huczwa Tyszowce 19 3.53 1.95 1.58 84.21% 15.79%
5 Świdniczanka Świdnik Mały 19 3.32 2.16 1.16 57.89% 42.11%
6 Unia Hrubieszów 19 3 1.37 1.63 57.89% 42.11%
7 Gryf Gmina Zamość 19 2.95 0.95 2 52.63% 47.37%
8 Granit Bychawa 19 2.89 1.74 1.16 63.16% 36.84%
9 Grom Różaniec 19 2.68 1.68 1 52.63% 47.37%
10 Kryształ Werbkowice 19 2.63 1.58 1.05 52.63% 47.37%
11 Kłos Gmina Chełm 19 2.37 0.84 1.53 31.58% 68.42%
12 Victoria Żmudź 19 2.26 1.47 0.79 42.11% 57.89%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 15
2 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik Mały 15
3 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 14
4 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 13
5 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 10
6 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 10
7 Paweł Mazur Unia Białopole 10
8 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 9
9 Ezana Kashay Victoria Żmudź 7
10 Mariusz Podgórski Unia Hrubieszów 7
11 Jakub Szymala Granit Bychawa 7
12 Dariusz Michna Huczwa Tyszowce 7
13 Jakub Paćkowski Grom Różaniec 7
14 Mateusz Oleszczuk Unia Hrubieszów 6
15 Marcin Żurawski Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
16 Mateusz Kowalewski Świdniczanka Świdnik Mały 5
17 Mateusz Misztal Granit Bychawa 5
18 Dawid Lewkowicz Unia Białopole 5
19 Jacek Podolak Grom Różaniec 5
20 Mateusz Pańko Unia Hrubieszów 4
21 Łukasz Strug Granit Bychawa 4
22 Karol Banachiewicz Granit Bychawa 4
23 Mateusz Filipczuk Kłos Gmina Chełm 4
24 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
25 Karol Karólak Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
26 Damian Otręba Kryształ Werbkowice 4
27 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 4
28 Mateusz Wilk Świdniczanka Świdnik Mały 4
29 Krystian Wołoch Gryf Gmina Zamość 4
30 Mariusz Szarlip Łada 1945 Biłgoraj 3
31 Piotr Lecki Victoria Żmudź 3
32 Szymon Bielecki Victoria Żmudź 3
33 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
34 Krystian Sprawka Granit Bychawa 3
35 Maciej Markowski Gryf Gmina Zamość 3
36 Bartłomiej Radziewicz Granit Bychawa 3
37 Adam Brzozowski Kłos Gmina Chełm 3
38 Arkadiusz Kwiatkowski Grom Różaniec 3
39 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 3
40 Wojciech Więcaszek Kryształ Werbkowice 3
41 Rafał Kycko Huczwa Tyszowce 3
42 Robert Kazubski Victoria Żmudź 3
43 Kamil Kaproń Grom Różaniec 3
44 Przemysław Żmuda Świdniczanka Świdnik Mały 3
45 Adrian Wołoch Gryf Gmina Zamość 3
46 Piotr Przeszło Grom Różaniec 3
47 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 3
48 Damian Ścibior Victoria Żmudź 2
49 Arkadiusz Drapsa Unia Hrubieszów 2
50 Daniel Pyś Huczwa Tyszowce 2
51 Mychajło Kaznokha Huczwa Tyszowce 2
52 Kacper Tomaszewski Gryf Gmina Zamość 2
53 Gabriel Barszczewski Unia Hrubieszów 2
54 Grzegorz Mulawa Kryształ Werbkowice 2
55 Oliwer Maziarka Huczwa Tyszowce 2
56 Patryk Słowiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
57 Hubert Sałamacha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
58 Przemysław Gałka Gryf Gmina Zamość 2
59 Michał Siatka Kłos Gmina Chełm 2
60 Cezary Pęcak Granit Bychawa 2
61 Michał Pawelec Granit Bychawa 2
62 Damian Miazga Świdniczanka Świdnik Mały 2
63 Michał Mielniczek Grom Różaniec 2
64 Damian Rusiecki Świdniczanka Świdnik Mały 2
65 Dawid Pikul Victoria Żmudź 2
66 Patryk Kierapka Gryf Gmina Zamość 2
67 Paweł Wójcicki Kłos Gmina Chełm 2
68 Kacper Kowalski Kłos Gmina Chełm 2
69 Dariusz Kuliński Łada 1945 Biłgoraj 1
70 Michał Herda Unia Hrubieszów 1
71 Alessandro Matterazzo Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
72 Artur Szkutnik Unia Hrubieszów 1
73 Miłosz Turewicz Unia Hrubieszów 1
74 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
75 Szymon Sarzyński Unia Białopole 1
76 Jarosław Rak Grom Różaniec 1
77 Michał Babiarz Świdniczanka Świdnik Mały 1
78 Sebastian Denkiewicz Kryształ Werbkowice 1
79 Kacper Kopyciński Świdniczanka Świdnik Mały 1
80 Patryk Nieradko Kryształ Werbkowice 1
81 Emil Poznański Kłos Gmina Chełm 1
82 Dawid Piech Łada 1945 Biłgoraj 1
83 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
84 Dawid Daszkiewicz Huczwa Tyszowce 1
85 Kacper Maszewski Kryształ Werbkowice 1
86 Kamil Przybysławski Grom Różaniec 1
87 Dominik Skubisz Łada 1945 Biłgoraj 1
88 Bartłomiej Mazurek Świdniczanka Świdnik Mały 1
89 Wojciech Bureć Unia Białopole 1
90 Marcel Pędlowski Świdniczanka Świdnik Mały 1
91 Jakub Witkowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
92 Volodymyr Halych Grom Różaniec 1
93 Przemysław Krzyszycha Grom Różaniec 1
94 Kacper Dzieło Grom Różaniec 1
95 Grzegorz Działo Grom Różaniec 1
96 Patryk Krosman Huczwa Tyszowce 1
97 Jakub Szaran Victoria Żmudź 1
98 Damian Kupiec Łada 1945 Biłgoraj 1
99 Radosław Pawłowski Świdniczanka Świdnik Mały 1
100 Sławomir Leśnicki Unia Białopole 1
101 Dominik Struk Granit Bychawa 1
102 Jakub Rojek Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
103 Bartosz Iwanicki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
104 Michał Martyna Świdniczanka Świdnik Mały 1
105 Siergiej Borys Kryształ Werbkowice 1
106 Damian Kamola Kłos Gmina Chełm 1
107 Michał Jabłoński Kryształ Werbkowice 1
108 Bartłomiej Greniuk Unia Hrubieszów 1
109 Alan Chmiel Kłos Gmina Chełm 1
110 Jakub Sawa Victoria Żmudź 1
111 Jakub Świderski Granit Bychawa 1
112 Karol Kowalski Świdniczanka Świdnik Mały 1
113 Paweł Kliszcz Kryształ Werbkowice 1
114 Adrian Oleszczuk Unia Hrubieszów 1
115 Kamil Krawiec Gryf Gmina Zamość 1
116 Janusz Birut Grom Różaniec 1
117 Krystian Śliwa Świdniczanka Świdnik Mały 1
118 Kamil Leśnicki Unia Białopole 1

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
2 Bartłomiej Radziewicz Granit Bychawa 1
3 Damian Miazga Świdniczanka Świdnik Mały 1
4 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 1
5 Filip Pietrusiewicz Unia Hrubieszów 1
6 Michał Piwnicki Granit Bychawa 1