IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 42 13 3 2 42 21 21
2 Motor II Lublin 18 39 12 3 3 52 23 29
3 Lublinianka Lublin 18 39 12 3 3 43 15 28
4 Górnik II Łęczna 18 35 11 2 5 37 19 18
5 Powiślak Końskowola 18 25 7 4 7 35 31 4
6 Opolanin Opole Lubelskie 18 23 6 5 7 23 26 -3
7 POM Iskra Piotrowice 18 23 7 2 9 20 32 -12
8 Orlęta Łuków 18 22 7 1 10 26 32 -6
9 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 19 5 4 9 15 26 -11
10 Lewart Lubartów 18 17 4 5 9 16 24 -8
11 Włodawianka Włodawa 18 13 4 1 13 15 51 -36
12 Lutnia Piszczac 18 9 2 3 13 15 39 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lublinianka Lublin 9 21 7 0 2 22 7 15
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 20 6 2 1 18 8 10
3 Motor II Lublin 10 19 6 1 3 33 12 21
4 Górnik II Łęczna 9 18 6 0 3 26 12 14
5 Opolanin Opole Lubelskie 9 15 4 3 2 13 7 6
6 Orlęta Łuków 9 13 4 1 4 14 14 0
7 Powiślak Końskowola 9 11 3 2 4 16 19 -3
8 POM Iskra Piotrowice 9 10 3 1 5 8 16 -8
9 Lewart Lubartów 9 9 2 3 4 9 13 -4
10 Lutnia Piszczac 10 8 2 2 6 12 17 -5
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 6 1 3 5 7 15 -8
12 Włodawianka Włodawa 7 6 2 0 5 5 16 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 22 7 1 1 24 13 11
2 Motor II Lublin 8 20 6 2 0 19 11 8
3 Lublinianka Lublin 9 18 5 3 1 21 8 13
4 Górnik II Łęczna 9 17 5 2 2 11 7 4
5 Powiślak Końskowola 9 14 4 2 3 19 12 7
6 POM Iskra Piotrowice 9 13 4 1 4 12 16 -4
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 13 4 1 4 8 11 -3
8 Orlęta Łuków 9 9 3 0 6 12 18 -6
9 Opolanin Opole Lubelskie 9 8 2 2 5 10 19 -9
10 Lewart Lubartów 9 8 2 2 5 7 11 -4
11 Włodawianka Włodawa 11 7 2 1 8 10 35 -25
12 Lutnia Piszczac 8 1 0 1 7 3 22 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Włodawianka Włodawa 2 5 2 10 2 11 0 7 1 5 8 13
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 2 1 3 4 2 0 5 3 5 4 8
Powiślak Końskowola 3 4 7 5 9 4 3 3 4 5 7 12
POM Iskra Piotrowice 3 2 3 1 5 7 1 7 5 3 3 12
Orlęta Łuków 4 7 2 3 5 7 4 6 4 2 8 6
Opolanin Opole Lubelskie 3 7 1 3 8 5 3 1 5 3 3 6
Motor II Lublin 10 1 6 3 6 8 7 1 10 5 13 5
Lutnia Piszczac 1 9 3 6 2 6 4 2 3 2 4 11
Lublinianka Lublin 4 2 7 1 11 2 4 2 5 4 10 4
Lewart Lubartów 3 2 0 2 5 7 3 4 1 6 4 3
Huragan Międzyrzec Podlaski 4 0 7 4 5 5 7 1 8 7 11 4
Górnik II Łęczna 2 0 6 4 8 6 6 3 2 4 11 2
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Motor II Lublin 18 4.17 2.89 1.28 77.78% 22.22%
2 Włodawianka Włodawa 18 3.67 0.83 2.83 61.11% 38.89%
3 Powiślak Końskowola 18 3.67 1.94 1.72 83.33% 16.67%
4 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 3.5 2.33 1.17 77.78% 22.22%
5 Orlęta Łuków 18 3.22 1.44 1.78 61.11% 38.89%
6 Lublinianka Lublin 18 3.22 2.39 0.83 72.22% 27.78%
7 Górnik II Łęczna 18 3.11 2.06 1.06 55.56% 44.44%
8 Lutnia Piszczac 18 3 0.83 2.17 66.67% 33.33%
9 POM Iskra Piotrowice 18 2.89 1.11 1.78 50% 50%
10 Opolanin Opole Lubelskie 18 2.72 1.28 1.44 55.56% 44.44%
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 2.28 0.83 1.44 38.89% 61.11%
12 Lewart Lubartów 18 2.22 0.89 1.33 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Pryliński Powiślak Końskowola 17
2 Mariusz Chmielewski Huragan Międzyrzec Podlaski 16
3 Michał Paluch Lublinianka Lublin 14
4 Kamil Król Opolanin Opole Lubelskie 11
5 Jakub Baran POM Iskra Piotrowice 11
6 Dominik Kunca Motor II Lublin 8
7 Grzegorz Fularski Lublinianka Lublin 7
8 Arkadiusz Bednarczyk Motor II Lublin 6
9 Krzysztof Ropski Motor II Lublin 6
10 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 5
11 Kacper Brzyski Górnik II Łęczna 5
12 Jakub Gołąb Włodawianka Włodawa 5
13 Karol Futa Lublinianka Lublin 5
14 Bartłomiej Goździołko Huragan Międzyrzec Podlaski 5
15 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 5
16 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 5
17 Bartosz Janiszek Motor II Lublin 5
18 Mikołaj Kosior Motor II Lublin 5
19 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 4
20 Karol Kalita Lublinianka Lublin 4
21 Bartłomiej Barwiak POM Iskra Piotrowice 4
22 Michał Wojtowicz Motor II Lublin 4
23 Marcel Obroślak Górnik II Łęczna 4
24 Dawid Gierała Motor II Lublin 4
25 Paweł Perdun Górnik II Łęczna 4
26 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 4
27 Damian Bernat Powiślak Końskowola 3
28 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 3
29 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 3
30 Dominik Ptaszyński Lublinianka Lublin 3
31 Mateusz Miśkiewicz Lublinianka Lublin 3
32 Sebastian Rak Motor II Lublin 3
33 Rafał Szady Włodawianka Włodawa 3
34 Michał Goliński Górnik II Łęczna 3
35 Mateusz Wołos Sparta Rejowiec Fabryczny 3
36 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 3
37 Mateusz Golba Górnik II Łęczna 3
38 Piotr Krzewski Lutnia Piszczac 3
39 Jakub Knap Motor II Lublin 3
40 Jakub Kawalec Powiślak Końskowola 3
41 Filip Michałów Lewart Lubartów 3
42 Marcin Gil Powiślak Końskowola 3
43 Daniel Korol Lutnia Piszczac 3
44 Mariusz Łukasiewicz Lutnia Piszczac 3
45 Krystian Mikołajewski Huragan Międzyrzec Podlaski 3
46 Dawid Tkacz Górnik II Łęczna 3
47 Dominik Banach Opolanin Opole Lubelskie 3
48 Oskar Siwek Orlęta Łuków 3
49 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 2
50 Cezary Kabała POM Iskra Piotrowice 2
51 Łukasz Soboloewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
52 Maciej Baryła Motor II Lublin 2
53 Konrad Kania Orlęta Łuków 2
54 Aleksander Jagiełło Górnik II Łęczna 2
55 Stefan Gołąb Powiślak Końskowola 2
56 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
57 Andrzej Głowacki Sparta Rejowiec Fabryczny 2
58 Joe Dearman Lublinianka Lublin 2
59 Radosław Szustek Orlęta Łuków 2
60 Krzysztof Rybak Opolanin Opole Lubelskie 2
61 Mateusz Ebert Orlęta Łuków 2
62 Maciej Kania Orlęta Łuków 2
63 Adam Wiraszka Lutnia Piszczac 2
64 Dominik Lipski Włodawianka Włodawa 2
65 Jakub Sobstyl Motor II Lublin 2
66 Damian Kuzioła Lewart Lubartów 2
67 Tomasz Brzyski Lublinianka Lublin 2
68 Jakub Magier Huragan Międzyrzec Podlaski 2
69 Wiktor Makowski Lublinianka Lublin 2
70 Dawid Hawryluk Lutnia Piszczac 2
71 Paweł Komar Huragan Międzyrzec Podlaski 1
72 Arkadiusz Piuta Górnik II Łęczna 1
73 Kajetan Kamiński Lewart Lubartów 1
74 Kornel Kwiatosz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
75 Daniel Goławski Orlęta Łuków 1
76 Patryk Nieradko Opolanin Opole Lubelskie 1
77 Rafał Musz Włodawianka Włodawa 1
78 Kacper Śledź Motor II Lublin 1
79 Jakub Olszewski Powiślak Końskowola 1
80 Krystian Gontarz Powiślak Końskowola 1
81 Mateusz Panasiuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
82 Hubert Drozd Opolanin Opole Lubelskie 1
83 Jakub Kucharski Orlęta Łuków 1
84 Sebastian Wrzesiński Powiślak Końskowola 1
85 Aliaksei Piatrenka Sparta Rejowiec Fabryczny 1
86 Kamil Szabłowski POM Iskra Piotrowice 1
87 Hubert Łukanowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
88 Piotr Wesołowski Opolanin Opole Lubelskie 1
89 Bartosz Duda Lewart Lubartów 1
90 Piotr Bołtowicz Lutnia Piszczac 1
91 Wojciech Żuk Lewart Lubartów 1
92 Maciej Izdebski Górnik II Łęczna 1
93 Maciej Łopuszyński Motor II Lublin 1
94 Piotr Kwiatkowski Włodawianka Włodawa 1
95 Szymon Frąckowiak Motor II Lublin 1
96 Przemysław Bednarczyk Orlęta Łuków 1
97 Krystian Pusiak POM Iskra Piotrowice 1
98 Damian Artymiuk Lutnia Piszczac 1
99 Piotr Waszczyński Włodawianka Włodawa 1
100 Patryk Błaszczuk Włodawianka Włodawa 1
101 Marcin Borówka Sparta Rejowiec Fabryczny 1
102 Daniel Barabasz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
103 Piotr Świeca Górnik II Łęczna 1
104 Kamil Duda Górnik II Łęczna 1
105 Szymon Bielecki Lewart Lubartów 1
106 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 1
107 Sebastian Rejmak Opolanin Opole Lubelskie 1
108 Jan Giza Opolanin Opole Lubelskie 1
109 Grzegorz Leziak Opolanin Opole Lubelskie 1
110 Dariusz Drzazga Powiślak Końskowola 1
111 Dawid Iskierka Lewart Lubartów 1
112 Cezary Zdunek Powiślak Końskowola 1
113 Adrian Cierpka Górnik II Łęczna 1
114 Cezary Polak Motor II Lublin 1
115 Mateusz Bednarczyk Lewart Lubartów 1
116 Marcin Karwowski Sparta Rejowiec Fabryczny 1
117 Daniel Gliniak Lewart Lubartów 1
118 Kacper Czarnota Włodawianka Włodawa 1

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Goławski Orlęta Łuków 1
2 Oskar Szabat Lutnia Piszczac 1
3 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 1
4 Adam Warda Lutnia Piszczac 1
5 Aleksander Pęksa Lewart Lubartów 1
6 Jakub Zając POM Iskra Piotrowice 1