Statystyki IV liga śląska (gr. II), sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 21 42 13 3 5 45 27 18
2 LKS Bełk 20 37 11 4 5 42 29 13
3 LKS Czaniec 21 35 9 8 4 26 19 7
4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 21 34 9 7 5 28 18 10
5 GKS Radziechowy-Wieprz 21 31 9 4 8 43 38 5
6 LKS Goczałkowice Zdrój 20 29 7 8 5 31 32 -1
7 Wilki Wilcza 20 29 9 2 9 34 36 -2
8 GKS II Tychy 20 28 8 4 8 54 44 10
9 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 28 8 4 9 33 36 -3
10 Spójnia Landek 21 26 8 2 11 33 36 -3
11 Dąb Gaszowice 20 25 6 7 7 33 33 0
12 Kuźnia Ustroń 21 24 6 6 9 32 34 -2
13 Unia Racibórz 20 23 6 5 9 36 40 -4
14 Drzewiarz Jasienica 20 23 7 2 11 26 40 -14
15 Beskid Skoczów 20 22 5 7 8 28 45 -17
16 MKS Lędziny 21 16 3 7 11 32 49 -17
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 11 28 9 1 1 25 8 17
2 Wilki Wilcza 11 20 6 2 3 22 16 6
3 GKS II Tychy 9 19 6 1 2 29 13 16
4 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 19 5 4 3 21 13 8
5 LKS Czaniec 10 19 5 4 1 9 7 2
6 GKS Radziechowy-Wieprz 11 18 6 0 5 23 19 4
7 LKS Goczałkowice Zdrój 11 18 5 3 3 20 19 1
8 LKS Bełk 9 17 5 2 2 23 13 10
9 Spójnia Landek 10 17 5 2 3 19 12 7
10 Unia Racibórz 10 17 5 2 3 25 20 5
11 Beskid Skoczów 10 16 4 4 2 18 18 0
12 Kuźnia Ustroń 10 15 4 3 3 19 17 2
13 MKS Lędziny 11 15 3 6 2 19 17 2
14 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 14 4 2 4 15 19 -4
15 Dąb Gaszowice 10 13 3 4 3 15 15 0
16 Drzewiarz Jasienica 9 12 4 0 5 12 16 -4
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Bełk 11 20 6 2 3 19 16 3
2 LKS Czaniec 11 16 4 4 3 17 12 5
3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 9 15 4 3 2 7 5 2
4 Polonia Bytom 10 14 4 2 4 20 19 1
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 14 4 2 5 18 17 1
6 GKS Radziechowy-Wieprz 10 13 3 4 3 20 19 1
7 Dąb Gaszowice 10 12 3 3 4 18 18 0
8 LKS Goczałkowice Zdrój 9 11 2 5 2 11 13 -2
9 Drzewiarz Jasienica 11 11 3 2 6 14 24 -10
10 GKS II Tychy 11 9 2 3 6 25 31 -6
11 Wilki Wilcza 9 9 3 0 6 12 20 -8
12 Spójnia Landek 11 9 3 0 8 14 24 -10
13 Kuźnia Ustroń 11 9 2 3 6 13 17 -4
14 Unia Racibórz 10 6 1 3 6 11 20 -9
15 Beskid Skoczów 10 6 1 3 6 10 27 -17
16 MKS Lędziny 10 1 0 1 9 13 32 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 5 10 3 1 1 15 8 7
2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 5 9 2 3 0 8 2 6
3 Kuźnia Ustroń 5 8 2 2 1 9 7 2
4 LKS Bełk 5 7 2 1 2 10 8 2
5 GKS Radziechowy-Wieprz 5 7 2 1 2 9 10 -1
6 GKS II Tychy 5 7 2 1 2 10 9 1
7 Beskid Skoczów 5 7 1 4 0 9 8 1
8 Drzewiarz Jasienica 5 7 2 1 2 6 7 -1
9 LKS Goczałkowice Zdrój 5 7 2 1 2 5 7 -2
10 Spójnia Landek 5 7 2 1 2 5 5 0
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 8 11 -3
12 Wilki Wilcza 5 7 2 1 2 5 6 -1
13 LKS Czaniec 5 6 1 3 1 5 5 0
14 Unia Racibórz 5 5 1 2 2 7 9 -2
15 Dąb Gaszowice 5 4 1 1 3 7 10 -3
16 MKS Lędziny 5 3 0 3 2 6 11 -5
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Beskid Skoczów 27 55 45 510 411 78
Drzewiarz Jasienica 54 54 68 48 66 28
Dąb Gaszowice 24 63 106 32 97 29
GKS II Tychy 97 88 95 97 109 98
GKS Radziechowy-Wieprz 43 58 85 78 105 810
Kuźnia Ustroń 76 45 24 53 76 710
LKS Bełk 83 57 66 53 96 142
LKS Czaniec 33 13 56 63 53 61
LKS Goczałkowice Zdrój 34 53 47 37 94 68
MKS Lędziny 510 710 410 53 410 511
Odra Centrum Wodzisław Śląski 31 74 62 23 44 64
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 88 66 65 34 26 87
Polonia Bytom 81 63 64 53 87 126
Spójnia Landek 25 55 34 75 96 711
Unia Racibórz 69 44 68 55 68 96
Wilki Wilcza 11 67 66 88 37 98
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga śląska (gr. II)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 GKS II Tychy 20 4.9 2.7 2.2 75 % 25 %
2 GKS Radziechowy-Wieprz 21 3.86 2.05 1.81 71.43 % 28.57 %
3 MKS Lędziny 21 3.86 1.52 2.33 66.67 % 33.33 %
4 Unia Racibórz 20 3.8 1.8 2 75 % 25 %
5 Beskid Skoczów 20 3.65 1.4 2.25 65 % 35 %
6 LKS Bełk 20 3.55 2.1 1.45 75 % 25 %
7 Wilki Wilcza 20 3.5 1.7 1.8 70 % 30 %
8 Polonia Bytom 21 3.43 2.14 1.29 66.67 % 33.33 %
9 Dąb Gaszowice 20 3.3 1.65 1.65 65 % 35 %
10 Drzewiarz Jasienica 20 3.3 1.3 2 55 % 45 %
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 3.29 1.57 1.71 76.19 % 23.81 %
12 Spójnia Landek 21 3.29 1.57 1.71 61.9 % 38.1 %
13 LKS Goczałkowice Zdrój 20 3.15 1.55 1.6 60 % 40 %
14 Kuźnia Ustroń 21 3.14 1.52 1.62 57.14 % 42.86 %
15 Odra Centrum Wodzisław Śląski 21 2.19 1.33 0.86 47.62 % 52.38 %
16 LKS Czaniec 21 2.14 1.24 0.9 38.1 % 61.9 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bysiec LKS Bełk 15
2 Dawid Gajewski Wilki Wilcza 14
3 Dawid Rogalski GKS II Tychy 13
4 Damian Olczak LKS Bełk 11
5 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 11
6 Bartosz Woźniak Spójnia Landek 11
7 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 10
8 Grzegorz Szymoński GKS Radziechowy-Wieprz 10
9 Mateusz Śliwa MKS Lędziny 9
10 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 9
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
2 Dominik Rusek Drzewiarz Jasienica 1
3 Arkadiusz Lewicki GKS II Tychy 1
4 Marcin Malinowski Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
5 Mateusz Malik MKS Lędziny 1
6 Dawid Skrzypiński Polonia Bytom 1
7 Wojciech Orzeł Dąb Gaszowice 1
8 Krzysztof Sikora Dąb Gaszowice 1
9 Arkadiusz Jaworski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
10 Piotr Pindel GKS Radziechowy-Wieprz 1
11 Mateusz Sitnik Polonia Bytom 1


Inne statystyki