Statystyki IV liga śląska (gr. II), sezon2015/2016

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 23 53 17 2 4 43 19 24
2 Polonia Łaziska Górne 23 43 13 4 6 45 26 19
3 Iskra Pszczyna 23 38 11 5 7 34 21 13
4 GKS II Tychy 23 38 12 2 9 50 25 25
5 GKS Radziechowy-Wieprz 23 36 11 3 9 30 29 1
6 Drzewiarz Jasienica 23 36 11 3 9 44 26 18
7 Krupiński Suszec 23 35 10 5 8 24 26 -2
8 Granica Ruptawa 23 33 9 6 8 33 32 1
9 Spójnia Landek 23 32 9 5 9 31 29 2
10 Szczakowianka Jaworzno 23 30 7 9 7 31 29 2
11 Unia Racibórz 23 30 9 3 11 38 35 3
12 GTS Bojszowy 23 26 7 5 11 20 42 -22
13 Jedność 32 Przyszowice 23 25 6 7 10 30 44 -14
14 Gwarek Ornontowice 23 22 5 7 11 25 38 -13
15 Forteca Świerklany 23 20 5 5 13 23 40 -17
16 ROW II Rybnik 23 17 4 5 14 23 63 -40
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 11 30 10 0 1 26 6 20
2 Polonia Łaziska Górne 12 26 8 2 2 26 10 16
3 Iskra Pszczyna 11 25 8 1 2 22 8 14
4 Drzewiarz Jasienica 11 22 7 1 3 25 9 16
5 GKS Radziechowy-Wieprz 12 22 7 1 4 15 10 5
6 Unia Racibórz 11 20 6 2 3 22 9 13
7 Krupiński Suszec 12 18 5 3 4 11 13 -2
8 Szczakowianka Jaworzno 11 17 4 5 2 17 12 5
9 Granica Ruptawa 12 17 5 2 5 18 16 2
10 GKS II Tychy 10 16 5 1 4 23 13 10
11 Spójnia Landek 12 16 4 4 4 17 15 2
12 Gwarek Ornontowice 12 16 4 4 4 17 14 3
13 GTS Bojszowy 12 15 4 3 5 13 19 -6
14 Jedność 32 Przyszowice 12 13 3 4 5 17 24 -7
15 ROW II Rybnik 12 12 3 3 6 15 32 -17
16 Forteca Świerklany 11 8 2 2 7 11 19 -8
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 12 23 7 2 3 17 13 4
2 GKS II Tychy 13 22 7 1 5 27 12 15
3 Polonia Łaziska Górne 11 17 5 2 4 19 16 3
4 Krupiński Suszec 11 17 5 2 4 13 13 0
5 Spójnia Landek 11 16 5 1 5 14 14 0
6 Granica Ruptawa 11 16 4 4 3 15 16 -1
7 Drzewiarz Jasienica 12 14 4 2 6 19 17 2
8 GKS Radziechowy-Wieprz 11 14 4 2 5 15 19 -4
9 Iskra Pszczyna 12 13 3 4 5 12 13 -1
10 Szczakowianka Jaworzno 12 13 3 4 5 14 17 -3
11 Jedność 32 Przyszowice 11 12 3 3 5 13 20 -7
12 Forteca Świerklany 12 12 3 3 6 12 21 -9
13 GTS Bojszowy 11 11 3 2 6 7 23 -16
14 Unia Racibórz 12 10 3 1 8 16 26 -10
15 Gwarek Ornontowice 11 6 1 3 7 8 24 -16
16 ROW II Rybnik 11 5 1 2 8 8 31 -23
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 5 13 4 1 0 14 4 10
2 Polonia Łaziska Górne 5 12 4 0 1 14 6 8
3 Granica Ruptawa 5 11 3 2 0 9 4 5
4 Drzewiarz Jasienica 5 10 3 1 1 20 5 15
5 Szczakowianka Jaworzno 5 8 2 2 1 5 3 2
6 GKS II Tychy 5 7 2 1 2 6 4 2
7 GKS Radziechowy-Wieprz 5 7 2 1 2 4 6 -2
8 ROW II Rybnik 5 7 2 1 2 6 12 -6
9 Iskra Pszczyna 5 6 2 0 3 7 7 0
10 GTS Bojszowy 5 6 2 0 3 6 11 -5
11 Unia Racibórz 5 6 2 0 3 6 9 -3
12 Forteca Świerklany 5 5 1 2 2 2 6 -4
13 Krupiński Suszec 5 4 1 1 3 3 8 -5
14 Spójnia Landek 5 4 1 1 3 8 9 -1
15 Jedność 32 Przyszowice 5 4 1 1 3 3 12 -9
16 Gwarek Ornontowice 5 1 0 1 4 2 11 -9
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Drzewiarz Jasienica 55 51 62 56 103 148
Forteca Świerklany 25 35 34 45 39 812
GKS II Tychy 63 107 83 71 96 114
GKS Radziechowy-Wieprz 42 43 44 65 43 713
GTS Bojszowy 14 24 67 67 111 49
Granica Ruptawa 55 36 62 37 43 129
Gwarek Ornontowice 14 56 58 27 43 711
Iskra Pszczyna 44 45 51 44 64 113
Jedność 32 Przyszowice 27 63 18 69 38 1110
Krupiński Suszec 42 32 35 34 34 98
Polonia Łaziska Górne 43 63 85 86 73 117
ROW II Rybnik 45 212 613 412 25 714
Spójnia Landek 64 34 32 54 68 78
Szczakowianka Jaworzno 22 54 57 103 43 69
Unia Racibórz 32 45 88 75 86 710
Unia Turza Śląska 62 83 42 83 72 107
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga śląska (gr. II)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 ROW II Rybnik 23 3.74 1 2.74 73.91 % 26.09 %
2 GKS II Tychy 23 3.26 2.17 1.09 60.87 % 39.13 %
3 Jedność 32 Przyszowice 23 3.22 1.3 1.91 52.17 % 47.83 %
4 Unia Racibórz 23 3.17 1.65 1.52 73.91 % 26.09 %
5 Polonia Łaziska Górne 23 3.09 1.96 1.13 69.57 % 30.43 %
6 Drzewiarz Jasienica 23 3.04 1.91 1.13 65.22 % 34.78 %
7 Granica Ruptawa 23 2.83 1.43 1.39 65.22 % 34.78 %
8 Gwarek Ornontowice 23 2.74 1.09 1.65 39.13 % 60.87 %
9 Forteca Świerklany 23 2.74 1 1.74 56.52 % 43.48 %
10 Unia Turza Śląska 23 2.7 1.87 0.83 65.22 % 34.78 %
11 GTS Bojszowy 23 2.7 0.87 1.83 56.52 % 43.48 %
12 Spójnia Landek 23 2.61 1.35 1.26 52.17 % 47.83 %
13 Szczakowianka Jaworzno 23 2.61 1.35 1.26 47.83 % 52.17 %
14 GKS Radziechowy-Wieprz 23 2.57 1.3 1.26 39.13 % 60.87 %
15 Iskra Pszczyna 23 2.39 1.48 0.91 56.52 % 43.48 %
16 Krupiński Suszec 23 2.17 1.04 1.13 30.43 % 69.57 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 20
2 Mateusz Mazurek Polonia Łaziska Górne 15
3 Mateusz Sitnik Unia Racibórz 14
4 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 12
5 Paweł Polak Unia Turza Śląska 12
6 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 11
7 Bartosz Wojtków Granica Ruptawa 11
8 Kamil Bezak Spójnia Landek 9
9 Artur Cybulski Iskra Pszczyna 8
10 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 8
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Amadeusz Piela Drzewiarz Jasienica 2
2 Patryk Kiczyński Szczakowianka Jaworzno 2
3 Dawid Grabiec ROW II Rybnik 1
4 Damian Neuman ROW II Rybnik 1
5 Tomasz Dworak Szczakowianka Jaworzno 1
6 Tomasz Szindler Jedność 32 Przyszowice 1
7 Piotr Szymiczek Iskra Pszczyna 1
8 Rafał Pawłowicz GKS II Tychy 1
9 Łukasz Krzczuk GKS II Tychy 1
10 Dawid Mikołajec Krupiński Suszec 1
11 Jakub Kubica Spójnia Landek 1
12 Tomasz Kowalczyk ROW II Rybnik 1


Inne statystyki

2016-05-03 13:02:46 Wyniki na żywo: 3 liga łódzko-mazowiecka

2016-05-03 10:46:51 RELACJE LIVE: 3 liga pomorsko-zachodniopomorska

2016-05-03 10:04:15 WYNIKI NA ŻYWO: 3 liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

2016-04-26 08:51:02 Wisła Kraków - Termalica 2-2. Gol bramkarza w 93. minucie! (WIDEO)

2016-04-23 13:20:22 Totolotek – totalizatory sportowe

2016-05-03 10:07:51 Wszystkie polskie ligi na żywo: od Ekstraklasy do 3 ligi!

2016-04-16 22:11:57 Chełmianka Chełm gromi Izolator. Trener gości rezygnuje.

2016-04-23 09:49:38 NAJSZYBSZE WYNIKI NA ŻYWO: od Ekstraklasy do 3 i 4 ligi

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI ›